Yüzbaşı
28 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
başlıkta da belirttiğim gibi laptopun klavyesinde bazı tuşlar çalışmıyor. böyle bir durumla karşılaşan var mı?
recover yaptım düzelmedi
arkadaşlar yeğen beykent üniversitesi önlisans bilgisayar programlama kazandı(tam burslu). o civarda bildiğiniz uygun temiz erkek yurdu var mı ?
arkadaşlar şöyle bir sistemim var

işlemci : DualCore Intel Pentium D 935, 3200 MHz (16 x 200)
ram: 2 + 1 gb ddr2 667 sd ram
anakart : Intel Isleton D946GZIS
psu : everest 400 watt
mevcut ekran kartım : Asus EAX1300 Pro

amacım pes 2013 ü takılmadan adam gibi oynayabilmek
bana önerebileceğiniz uygun bir ekran kartı var mı ?
arkadaşlar forumda mevcut mu bilmiyorum ama aramalarda istediğim bi sonuç elde edemedim tam olarak. sorun başlıkta da belirttiğim gibi lg 42lv3550 model bi tv aldık flashtan film neyin seyredek dedik ama altyazılarda türkçe karakterlerin bazıları değişik değişik çıkıyor. buna nasıl bir çözüm buluyoruz arkadaşlar. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
arkadaşlar tnb nin azizliğine uğradım. ağır konuşacağım ama sabrediyorum . chazın anakartı değişecek ya da tamir edilecek. uygun fiyatlı anakart bulabileceğim bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz ??
arkadaşlar toshiba a200-1vl laptopum var. uzun zamandır ısınma problemi vardı. 2 dakika bi zemine koysam altına dokunamıyodum. dün açıkken birden kapandı daha sonra bi kaç kez açmayı denedim windows açılmadı bi iki kere daha sonra masaüstü açılır açılmaz yine kapandı. en fazla 10 dakika kadar çalışabildi garibim. güç kablosunu çıkarınca çalışıyor ama şu an yarım saattir çalışıyo kablosuz. sizce bunun sebebi ne olabilir ?? güç kaynağında mı bi sorun var acaba yoksa fanlarda mı yoksa anakartta mı :(
meraba arkadaşlar benim bi masaüstü var xp pro yüklü bi de laptop var vista yüklü . modem im smartnet arcw4p . masaüstü kabloyla laptop kablosuz bağlanıyo . bunlar arasında ağ nasıl kurarım yardımcı olanbilir misiniz ??
masaüstü geldiğinde belgelerim klasörü kendi kendine otomatik olarak açılıyor. bunu nasıl engelleyebiliriz
arkadaşlar ppt sunuları pps uzantılı olarak nasıl değiştiriyoruz ?
arkadaşlar bu notebooklarda tıklamak için touchpadi kullandığımızda ara ara başlat menüsü açılıyor. bunun bir sebebi var mı ya da size de oluyor mu ?
Hakkında
Forum İmzası:

here I am on the road again
there I am up on the stage
here I go playin' star again
there I go turn the page

Hakkımda:
no sign

...:: getting lost within myself ::...

..:::..

Life it seems will fade away
Drifting farther everyday
Getting lost within myself
Nothing matters no one else

..:::..

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.129
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 126.790 (Bu ay: 518)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.