Şimdi Ara

Türk yetimleri boşverin suriyeli çocuklar için kompleks yapıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gangsta5959

quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Pekala, seçim gününde ağlayanların arasında seni görmeyim o zaman :) Yok %50 cahil, yok %50 yobaz gibi cümleler sarf etmezsin inşallah 2019'da

ben bir seçim hakkımın olduğunu düşünmüyorum ben sizi sevmiyorum o yüzden sizle ortak bi harakette bulunmak istemiyorum ilerde ülke işgal edilirse birlik olalım diye ağlama yok bunlar terörist yok bunlar atayiz inşallah 2019 a güneydoğudaki topraklarımızın büyük bir bölümünü kaptırmış olarak girmeyiz

@Lews Therin Telamon Sen geçen ki konuda klasik muhalifi tanımladığın zaman sana çok fazla tepki verdiler. Ama forum bunlarla kaynıyor

• quote:

kendi ırkını milletini düşünmeyenler milletler yok olmaya mahkümdür.

Yukarıda bunu yazmışsın. Bu mesajına dayanarak benimle aynı düşüncede olacağını tahmin etmiştim. Ancak her zamanki gibi yanıldım.

Benim Osmanlıcı olduğumu, Vahdettini savunduğumu nereden çıkardın? Eğer böyle bir mesajımı bulursan kendimi sınırsız banlayacağım

seninle aynı düşüncede falan değilim ben ulus devlet olmayan milletler cemiyetine dönüşmüş anadolu arap devleti için saçımın tek telini vermem tek bildikleri 15 tane çocuk yapıp demografik yapıyı bozmak 20 yıl sonra biz azınlık kalacaz kimse kusura bakmasın ne kürtler için ne de araplar için saçımın tek zerresini vermem savaşmak isteyen savaşsın kendi devletim olsa can feda devlet Türk devleti olmaktan çıktı salak yok karşında .

mesaj şikayet edilirse admin bey kimse kimseyi sevmek zorunda değil ayrımcılık ve ya ırkçılık yapmadım sevmiyorum yazdım.

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    Yav sen ne diyorsun Allah aşkına? Bravo, rumuzunun hakkını çok iyi veriyorsun.
  • gangsta5959 G kullanıcısına yanıt
    Aileni kurtaracaksın ama savaşmayacaksın aynı zamanda :D Öyle bir yere kaçamazsın büyük bir savaşta hatırlatayım. Madem halkından bu kadar nefret ediyorsun o zaman terk edebilirsin şimdiden ülkeyi.

https://www.dvlottery.state.gov/

Gidin yeşil karta başvurun. Bu ülkede sadece vatanseverler kalsın
  • quote:

Aileni kurtaracaksın ama savaşmayacaksın aynı zamanda :D Öyle bir yere kaçamazsın büyük bir savaşta hatırlatayım. Madem halkından bu kadar nefret ediyorsun o zaman terk edebilirsin şimdiden ülkeyi.

https://www.dvlottery.state.gov/

Gidin yeşil karta başvurun. Bu ülkede sadece vatanseverler kalsın

başvurdum çıkmadı halkından nefret ne ya ben sizi sevmiyorum hani siz bunlar bunlar cehape zihniyeti diye ayırıyosunuz ya he bende halkı değil komple sizi sevmiyorum siz kimsiniz şimdi akplisiniz bundan önce erbakancıydınız ondan önc anapçı ondan önce demirel demokrat parti benim seni sevmeme hakkım var yani kendi özgür hür iradem kürt gibisiniz yemin ederim zorla kürt kardeşlerimiz diyen tiplerde şoka giriyo ya kürtleri sevmiyorum diyince dediğim gibi ben ülkeyi seviyorum trakyayı egeyi seviyorum akplilerle pkklıları sevmiyorum ve bu benim tercihim bunda kötü bişey yok seni sevmediğimi söyleyince neden beni tahrik etmeye çalışıyorsun yok ailendeki bayanları verirsin yok ülkeyi terket böyle konuşursan gerçek hayatta sana ne lan lale derler koyarlar kafayı dişlerine yazık olur kardeşim

O laf için özür dilerim. Sadece ideolojisinden dolayı insanlara nefret kusunca sinirlendirdin beni. Bu ülkede Tayyipten önce de diğer hükümetler ayrıştırıyordu. Sen dindarsın, sen namaz kılıyorsun, sen baş örtüsü takıyorsun, sen arapça konuştun diye insanları ayrıştırdılar. Şuanda güç bu bahsettiğim kesimde. Erdoğan geçmişteki faşizminden bizi kurtardı ama aynı hataya düşmemek için daha kucaklayıcı konuşması lazım. O zaman daha iyi bir ülke olacağız
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    Ezber kusma bozarlar.

Akp dönemi bu toprakların gördüğü en ayrıştırıcı dönemdir.

Üst mesajlarda Çanakkale'ye Kurtuluş Savaşına Araplar Kürtler geldi yazmıştın

Al sana tablo bak bakalım kim gelmiş?

Türk yetimleri boşverin suriyeli çocuklar için kompleks yapıldı

*Mesajı Kürt arkadaşlar yanlış anlamasın doğudaki vatandaşlar da bölgelerinde büyük mücadeleler verdi bu tabloyu bol keseden atıyor diye ekledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

O laf için özür dilerim. Sadece ideolojisinden dolayı insanlara nefret kusunca sinirlendirdin beni. Bu ülkede Tayyipten önce de diğer hükümetler ayrıştırıyordu. Sen dindarsın, sen namaz kılıyorsun, sen baş örtüsü takıyorsun, sen arapça konuştun diye insanları ayrıştırdılar. Şuanda güç bu bahsettiğim kesimde. Erdoğan geçmişteki faşizminden bizi kurtardı ama aynı hataya düşmemek için daha kucaklayıcı konuşması lazım. O zaman daha iyi bir ülke olacağız

nefret kusan cümlemi göster size düşman lazım ben siyasetçilere kızmam tayyiple bi alıp veremediğim yok ben sizin topluluğu sevmiyorum yoksa bende böyle güruh bulsam bende böyle kullanırım hakettiğiniz bu zaten sizin ne fazlası ne eksiği ben hani sonra şoka girmeyin diye dedim en az %48 benim gibi düşünüyor sizinle işimiz olmaz

• quote:

Yav sen ne diyorsun Allah aşkına? Bravo, rumuzunun hakkını çok iyi veriyorsun.

işine gelmeyince öyle dersin burası bir ulus devletdir 20 sene öncesini hatırla Türklük şuurru bilinci nasıldı gör araptan farkı kalmadı mileltin baktınız tam arap olmuyorlar 5 milyon arap getirdiniz her biri 15 çocuk yapıyorlar 20 yıla kürtlerle beraber bizi geçecekler azınlık kalınca görürsün çocukların torunların sana küfürler yağdıracak onlara bıraktığın ülkenin hali ortada suriyeliler şimdiden sorun çıkarıyorlar az daha çoğalsınlar çocuklar büyüsün göreceksin neler oluyor kürtler zaten bağımsızlık alacak ne diyeyim uğraşın anasını satayım umrumda değil vatandaşlık alıp giderim buralardan ailemi de kurtarırım siz uğraşın arap ülkesine meraklı değilim sanmayın bu millet her zaman böyle kalacak kürtler suriyeliler az daha çoğalsın kardeşlik Türküsü bitsin kafanızı ezmeye başlasınlar görecem sizi şimdi sesleri çıkmıyor azlar diye 20 sene sonra görürsün bakalım şimdiden başladılar 20 sene içinde ise tam düzene oturacak Türklerin sonu ırak Türkmenleriyle aynı olacak kürt ve arap denizi arasında eriyip gideceksiniz .

Hem ayrıştırdıkları için çok fazla tepki veriyorsun, hem de aynısını sen yapıyorsun. Bu son mesajım konuya yazdığım. Çok gereksiz olmaya başladı çünkü
  • Çocuğun Türkü Suriyelisi mi olur? Bu nefret ne için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Çocuğun Türkü Suriyelisi mi olur? Bu nefret ne için?

senin kendi çocukların sokaklardayken eli düşünmek niye almanya gibi ülkeyiz kendi vatandaşımız on numara yaşıyor çocuklarımız son teknoloji eğitim alıyor sokakda yaşayan çocugumuz yok da elin çocugunu düşünecez demi ya da şöyle söyliyim sen kendi öz oğluna mı yemek verirsin yoksa onu aç bırakıp elin çocuguna mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Güzel gelişme müslüman müslümana yardım etmeli. İslam ülkesi olarak üzerimize düşeni layığıyla yapıyoruz çok şükür.

İçine tükürdüğümün dünyasında tek islam ülkesi bizdik anasını satim. Öyle bir islam ülkesiyiz ki başörtülüler sokaklarda yiyişmeye başladı. O kadar islam ülkesiyiz..
  • Suriyeliler geldiğinden beri şu ülkeye 1 kuruş vergi veresim gelmiyor. Lanet olsun böyle hükümete
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

Suriyeliler geldiğinden beri şu ülkeye 1 kuruş vergi veresim gelmiyor. Lanet olsun böyle hükümete

ödeme vergi falan zaten 2 yılda bir vergi affı çıkıyor ne ödeyecen ödeyen enayi oluyor aslında ödemeyene af çıkıyor sürekli nasıl olsa ya da kaçak elektrik kullananlar onları da biz ödüyoruz dürüst olmak bu ülkede enayilik en basitinden dağdan git taş topla cuma çıkışına git bu taşları hacdan getirdim muhammedin ayak bastığı taşlar de dağdaki taşa bir sürü para verecek kişi var bu ülkede pek birşey bekleme yani,.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Katil ve tecavüzcü yetiştirme merkezi.

+potansiyel militan

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Çocuğun Türkü Suriyelisi mi olur? Bu nefret ne için?

Açıklaması çok basit. Elde kısıtlı imkan varsa olur. Cebinde 1 tl var, bir simit parası diyelim. 100 tane aç çocuk var ve birisi senin çocuğun. Hangisine simit alırsın?

• oo ışid kampı alırım bi dal
  • Antakya
    Yani Hatayda olması maalesef düşündürücüdür.
    Kuzey ırak akdeniz hattında Hatay son noktadır ve Hatayın nüfus yapısı yani demografisi değişmektedir.
    Atatürk zamanında halk oylaması ile ülke topraklarına katılan Hatay tehliikededir.
    Müslim gari müslim kim varsa uyansın. Hatay giderse Türkiyenin ortadoğu politikası biter.
    Musul Kerkük bittiği gibi biter.
    Trump reyizinizin sırt sıvazlamasını boşverin.
    Hüseyin barak obama nasıl zamanla tarak obama olduysa trump reyisiniz kalafatı gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 17 Mayıs 2017; 23:58:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

İHH nın bu bağlamda yaptığı sorgulanabilir.
    İhh her zaman afrika vs yurt dışındaki insanlar için yardım toplayan bir kuruluş. İlk defa yurt içinde bir faaliyet yapıyor nedeni tartışılmalıdır. Bu örgüt tartışılmalıdır. Bu örgütün islami düşüncesi dahil. Bu örgütün siyasi çizgileri tartışılmalıdır.

kimse yok mu gibi olmasın o da bunlar gibiydi fetö çıktı bu ne olacak bakalım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.