Şimdi Ara

Türk yapımı Traffic Racer, güncellenerek daha iyi bir mobil oyun deneyimi sunmaya başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
5.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vlkn216
    anladım cihazım jailbreakli ondan oluyor olabilir :) anti-aliasing nedir?

Kenar yumuşatma. Kenarlardaki tırtıkları azaltıp, daha pürüzsüz gösteren bir özellik.
  • Destekliyoruz 2 farklı hesaptan satın aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

para ödeyip aldım ama icleaner ile retina olmayan dosyaları sil derseniz retina cihazınızda oyun açılmıyor. beyfendi retina dosya koymaya üşenmiş sanırım..

Yahu gercekten sasirdim ya :) ne kadar yer aciliyor onu yapinca ? 10 mb? 300 mb? İcleanerla uyumlu hale mi getirsin adam oyunu bunu mu bekliyorsun? guldurdun.

sıfırdan 16 gb telefona yaklaşık 10 gb oyun-uygulama kurduktan sonra icleaner ile clean yapınca 300-400 mb retina hariç dosyaları silince ise 600 mb civarı yer kazanıyorsunuz. buna ek olarak bir de dilleri silerseniz telefonda extra 1 gb yer açılıyor neredeyse buda benim gibi yer problemi çekenler için çok önemli.

retina hariç dosyaları sil demek bütün uygulamaların i4s ile kullanılmayan dosyalarını silmek demek bu. en dandik uygulamalarda bile retine dosyalar mevcutken bu oyunda olmaması veya normalden farklı olması saçma olmuş. ortada hata var yazmışım.

demek ki 10 mb falan değilmiş bilmeden konuşmamak lazımmış ;)

• Efsane varsa oynanır.
  • aldım kardeş umarım dahada geliştirirsin oyunu
  • quote:

quote:

quote:

para ödeyip aldım ama icleaner ile retina olmayan dosyaları sil derseniz retina cihazınızda oyun açılmıyor. beyfendi retina dosya koymaya üşenmiş sanırım..

Yahu gercekten sasirdim ya :) ne kadar yer aciliyor onu yapinca ? 10 mb? 300 mb? İcleanerla uyumlu hale mi getirsin adam oyunu bunu mu bekliyorsun? guldurdun.

sıfırdan 16 gb telefona yaklaşık 10 gb oyun-uygulama kurduktan sonra icleaner ile clean yapınca 300-400 mb retina hariç dosyaları silince ise 600 mb civarı yer kazanıyorsunuz. buna ek olarak bir de dilleri silerseniz telefonda extra 1 gb yer açılıyor neredeyse buda benim gibi yer problemi çekenler için çok önemli.

retina hariç dosyaları sil demek bütün uygulamaların i4s ile kullanılmayan dosyalarını silmek demek bu. en dandik uygulamalarda bile retine dosyalar mevcutken bu oyunda olmaması veya normalden farklı olması saçma olmuş. ortada hata var yazmışım.

Yoo ben dalga gecmek icin soyledim onu zaten :) kendim de kullaniyorum icleaneri, telefonum 5 gb dolu olmasina ragmen 350-400 siliyor. Ama orada ne kadar cok sey isaretlersen o kadar risk alirsin. Profesyonelce yazilmis bir program degil besbelli. Program ayirt edemiyor demek ki. Bir app 3gs uyumlu degilse retina olmayan dosya olmaz. Senin bunu eksiklik olarak yapimciya soylemen ise dalga gecilecek durum konumunda. Bence icleanerin yapimcisina mail atsan daha iyi olur. Hem de komik olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yoo ben dalga gecmek icin soyledim onu zaten :) kendim de kullaniyorum icleaneri, telefonum 5 gb dolu olmasina ragmen 350-400 siliyor. Ama orada ne kadar cok sey isaretlersen o kadar risk alirsin. Profesyonelce yazilmis bir program degil besbelli. Program ayirt edemiyor demek ki. Bir app 3gs uyumlu degilse retina olmayan dosya olmaz. Senin bunu eksiklik olarak yapimciya soylemen ise dalga gecilecek durum konumunda. Bence icleanerin yapimcisina mail atsan daha iyi olur. Hem de komik olmaz.

tekrar araştırın isterseniz dediğiniz şeyi bir oyunu indirdiğiniz zaman içinde hem retina dosyalar hem retine olmayan dosyalar olur. eğer cihazının iphone 4 ve üstü ise retina dosyalar çalışır değilse retina olmayan dosyalar çalışır. hatta bazı oyunlar ipad-iphone için tek sürümdür dolayısıyla ipad dosyalarınıda içinde bulundurur.

icleaner benim telefonumdaki 100 tane app'in 99 unda retina hariç bütün dosyaları siliyor fakat sadece bu oyunda sıkıntı yaşıyorsa (büyük ihtimalle oyunu yazan kişi üşenip retina olmayan dosyaları retina şeklinde göstermiş) sorun bu uygulamadadır.
    çokta büyütülecek bi olay değil amatör şekilde hazırlanmış belli ki bu eksiklik gözden kaçmış. benim için 1 dolar vermişim oynamışım oynamamışım çokta önemli değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tekrar araştırın isterseniz dediğiniz şeyi bir oyunu indirdiğiniz zaman içinde hem retina dosyalar hem retine olmayan dosyalar olur. eğer cihazının iphone 4 ve üstü ise retina dosyalar çalışır değilse retina olmayan dosyalar çalışır. hatta bazı oyunlar ipad-iphone için tek sürümdür dolayısıyla ipad dosyalarınıda içinde bulundurur.

icleaner benim telefonumdaki 100 tane app'in 99 unda retina hariç bütün dosyaları siliyor fakat sadece bu oyunda sıkıntı yaşıyorsa (büyük ihtimalle oyunu yazan kişi üşenip retina olmayan dosyaları retina şeklinde göstermiş) sorun bu uygulamadadır.
    çokta büyütülecek bi olay değil amatör şekilde hazırlanmış belli ki bu eksiklik gözden kaçmış. benim için 1 dolar vermişim oynamışım oynamamışım çokta önemli değil

Yahu neden anlamak istemiyorsunuz bu oyun ip4 altı için uyumlu değil ve retina olmayan bir dosya olmasına gerek yok. Yok yani retina olmayan bir dosya oyunun içinde. İcleaner bunu ayırt edemiyor diye icleaner kullanan bir avuç adam için geliştirici retina dosyası mı eklesin? Bunun üşenmekle ne alakası var? Adam jb kullanıyor icleaner kullanıyor olabilirler icleanera uyumlu yapayım oyunu mu desin? Oyunu geliştireceğine buna mı uğraşsın?

• Android için sabırsızlıkla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

Android için sabırsızlıkla bekliyoruz

+1
  • Satın aldım. Hem eğlence hem destek amaçlı

Merak ettiğim bir konu da bu 1.79tl nin ne kadarı geliştiriciye kalıyor? Apple ın burdaki kazancını merak ediyorum da. Bana kalsa tamamı üreticiye aktarılsın hakediyor adam bu kadar uğraşmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: steakone

Satın aldım. Hem eğlence hem destek amaçlı

Merak ettiğim bir konu da bu 1.79tl nin ne kadarı geliştiriciye kalıyor? Apple ın burdaki kazancını merak ediyorum da. Bana kalsa tamamı üreticiye aktarılsın hakediyor adam bu kadar uğraşmış

Siz sorunca bende merak ettim, acaba Soner Bey bizi bu konuda bildilendirebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: steakone

Satın aldım. Hem eğlence hem destek amaçlı

%70
  • Teşekkürler multiTYRT
  • Severek oynadığımız parasını hakeden bir oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harika bi oyun. türkiyede bu tarz oyunların üretilmeye başladığını görmek sevindirici. tam destek. 8/10
  • Adam yapmış harbi. Helal olsun. IOS cihazımız olursa bir gün oynarız.
  • Mesajım bulunsun,benden de tam destek,harbi baştan savma değil,emek verilerek yapılmış.kullansaydım ios bende parayla alırdım.Andrıid bi tablet ver,çalışmasada parasını verip yüklerim..
    TAM DESTEK, HEP DESTEK...
  • @sezo5 , @mecnunsonmez , @umut_baris , @onur01651 , teşekkürler arkadaşlar.
  • Oyun gerçekten çok güzeli,araba modellemeleri olsun,çevre grafikleri,atmosfer,oynanış,akıcılık v.s. kendi muadili oyunlar içerisinde en iyisi diyebilirim..Yatay ekranda oynanması ayrı bir güzel..Değişik hava koşullarına göre etkileşim olursa çok daha iyi olabilir (Yağmur-kar v.s. gibi)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.