Şimdi Ara

TURK TRİBUN TARİHİNİN EN İYİ KATEOGRAFİSİNE HAZİRMİSİNİZ FENERBAHCELİLERERRRRR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
9.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• En iyi KATEOGRAFİden sonrasını okumadım.
  • En iyi kareografi biraz abartı olmuş bence. Fenerbahçe taraftarının bu resimdeki kareografiden daha iyilerini yaptığını 1-2 defa gördüm ben. Kaldıki dünyada ve Türkiyede çok benzer örnekleride var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Tolkien

En iyi KATEOGRAFİden sonrasını okumadım.

konuyu mobilden açmış ne var yani okumasanda olur sen

Mobilden açılınca yanlış yazma hakkı doğuyor sanırım? Ayrıca Dünya koreografi sıralamasında 3. seçilen ezeli rakibinin inanılmaz güzel koreografileri varken bu koreografiye Türk tarihinin en iyisi denmesi ayrı bir konu. Benim okumam da ne kadar gereklilik varsa senin cevabında benim için o kadar gerekli.
  • Mesaj iyi fakat bu mac icin yeterli degil

En iyisi demek yanlis cok daha guzellerini yapti bu taraftar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

En iyi kareografi biraz abartı olmuş bence. Fenerbahçe taraftarının bu resimdeki kareografiden daha iyilerini yaptığını 1-2 defa gördüm ben. Kaldıki dünyada ve Türkiyede çok benzer örnekleride var.

Anlam olarak dostum.

Topçuyken de antrenörken de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Bundan alası şu ana kadar yapılmadı

Şu videonun altındaki yoruma birisi baksın

• En iyi kareografi Galatasaray taraftarının İnönü de açtığı Galatasaray armasıdır.
    Öyle maç öncesi taraftar stada geldiğinde koltuklarin üzerinde bulup havaya kaldırmamıştır.

Aslında görsel açıdan daha iyileri vardır belki ama zorluk seviyesi hat safhada bir kareografidir.
  • fenerliler bu konuda harbiden iyiler
  • Bu kadar tartisacak ne var anlamadim turkiyede en iyi kareografiyi her zaman fenerbahce taraftari yapmistir hayir ben simdi bizim stadta ses inonuden cok cikiyor desem komik olmazmi buda ayni hesap fenerbahce bu konuda rakiplerinden cok onde turkiyede
  • Güzelmiş
  • görmediğimiz bir koreografi üstüne amma tartıştınız ha, 3 tribünde olacak deniyor sadece 1 tribündekini gördük belki diğerleriyle birlikte çok iyi olacak yada sadece iyi olacak. durun bir görelim hele
  • Hep beraber "Nasıl .......Aykut Kocamaaaaaan, Kocamaaaaaaan" diye inleyecektir tribünler..

Koreografiyi bilmem ama yapılan en güzel tribün olayı Panathinaikos maçındaki "Since 1453"tür.. En zekice yapılanı tabiki Ortega pankartı (:
  • Bunun kadar değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Bunun kadar değil bence.

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

Bu kadar tartisacak ne var anlamadim turkiyede en iyi kareografiyi her zaman fenerbahce taraftari yapmistir hayir ben simdi bizim stadta ses inonuden cok cikiyor desem komik olmazmi buda ayni hesap fenerbahce bu konuda rakiplerinden cok onde turkiyede

VE EN SON YAPTIĞIMIZ KAREOGRAFİLER DAHİL DEĞİL

• Ötesi var mı?
  • Zaten Türkiye'de adam akıllı kareografi ile uğraşan bir Fenerbahçe var, ayrıyeten The Rising Sun Over Europe var Chelsea maçında efsanedir o bana göre, 2. olarak da sanırım 2009-2010'daki Eskişehir maçında bi Fenerbahçe amblemi vardı o da çok güzeldi ve sanırım geçen sene Bursa maçında Bu dünyayı yakarız senin için şampiyonluk gelince vardı, ve geçen seneki Trabzon'da Yüreğini Koy Ortaya vardı onlar çok güzeldi.
  • 1996 ve 2011'in anlamını biliyorsunuzdur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.