Şimdi Ara

Türk Telekomdan gelen teknik servis.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTnet'e yeni geçtim.Fiber alt yapısı olmadığından 8mbit kadar olan tarifeyi seçtim.1hafta kadar internet sürekli kopuyor ve 3mbit üstünde hız alamıyordum.Bugün aradım ve hattınızla 6mbit hız alabileceğimi söylediler.TTnet ile ilgili hiç sorunum olmadı gayet güzel ilgilendiler.Arıza kaydı oluşturdum.Türk telekomdan aradılar ve arızaya başladılar.Elektronik mezunu olduğumu söylemeliyim.Eve geçtiklerinde gerekli kontrolleri yapıp burası şehire çok uzak,AMPLİFİKATÖRÜMÜ modem zannedip böyle modemlerle hız alamazsınız diye 2mbit hıza sabitleyip gittiler.Şuan ne video nede akıcı bir şekilde internetimi kullanabiliyorum.Türk Telekom düzgün yapılmamış alt yapısına nasıl olurda servis sağlayıcılarına kiralayabiliyor.
    Bir kaç gün bekleyip ttneti arayıp durumu anlatacağım. Taahhüdü iptal edilmediği takdirde hakem heyetine başvurup türk Telekom ve TTnet'i mahkemeye vereceğim.Bizleri aldatmaktan başka bir şey yaptıkları yok.Telefonuma internet paketi yapsam daha iyi hız alırım .

Sorum taahhüdün iptali için baz alınacak tarih nedir?TTnete geçeli 1 ay bile olmadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.