Şimdi Ara

turk telekoma fatura yatırıyorsanız yandınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 ay önce kullanmadığım hattımın son faturasını yatırdım yatırılıp kapanacaktı.
    o ayın 11 inde bayiye gittim sistemde görünen parayı banka kartımla yatırdım ve olayın bittiğini zannetim. ama gel görünki 3 gün sonra 14 ünde yatırdığım parayı hesabıma iade etmişler!!!
    tabi ben habersiz saf saf olayın kapandığını zannederken bu para ödenmedi diye avukata verilmiş, şimdi parayı ödemediniz diye iki katı olarak benden istiyorlar. ya nakit yatırsaydım neyi nereye iade edeceklerdi çok merak ediyorum???
    şikayette bulunduk olumsuz diye birde utanmadan mesaj atmışlar. vel hasıl kek arıyorlar kendilerine. ama tüketici haklarına şikayet edeceğim.
    siz siz olun türk telekoma fatura yatırıyorsanız içiniz rahat olmasın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myadmin77 -- 30 Kasım 2017; 11:53:34 >

• 10 senedir yatırıyorum yatmış diye de mesaj geliyor içim de rahat

Telekom’un hatası da en azından kontrol etseydiniz ödendi mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ay kaç fatura yatırıyorsunuz bilmiyorum ama ben en az yirmi tane yatırıyorum işi gücü bırakıpta bunları takip edemem. eğer sorun varsa tahsilat yapmasınlar ki sorun yoktu, müşteri hizmetleri beni aradı yatır diye aynı gün yatırdım, yapıyorlarsada üç gün sonra iade etmesinler. neyse başınıza gelirse belki beni anlayabilirsiniz.
  • Takip etmezseniz de öyle değil de böyle uğraşırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.