Şimdi Ara

Türk Telekom Dan Yakmayan Paketler! (90 Günlük Faturasız Paketler - Yeni Hat Alanlara Özel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
5
Favori
4.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom Dan Yakmayan Paketler! (90 Günlük Faturasız Paketler - Yeni Hat Alanlara Özel)

Türk Telekom Dan Yakmayan Paketler! (90 Günlük Faturasız Paketler - Yeni Hat Alanlara Özel)

Paketler hakkında detaylı bilgi için

• Yeni hat alanlara özel paket diyor,müşteri hizmetlerini aradım,başka operatör'den geçiş'te olur mu diye olur dedi ama öyle birşey yazmıyor.

• gahmetk G kullanıcısına yanıt

Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 60 gün içinde sadece yeni hat alarak gelen müşteriler yararlanabilir.

Yeni aktivasyon diyor. Deneyin şansınızı belki olur 🤫

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aylık 33GB 120TL'ye geliyor, ayrıca 3 aylık youtube premium üyeliği de hediye. Yakın zamanda böyle bir fiyat hatırlamıyorum, ciddi anlamda avantajlı. Bu fiyattan yararlanabilmek için, e-sim gibi bir imkan da varken 2. hattı almak değerlendirilebilir.

• karamurat72 K kullanıcısına yanıt
    Direk e sim alsak hat ücreti alıyorlar değil
    Mi 500₺ gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hat taşımayla oluyor mu teyit edebildiniz mi?

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    Bayi camında numara taşıma ve yeni hat almayla geçilebilir diyordu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu tarifeler hala gecerli mi ..yanlis anlamiyorum degil mi 90 gun gecerli peki 90 gun bittikten sonra gene aynı tarifelerden devam edebiliyor muyuz yoksa 1 seferlik midir bunlar ?

• streamin S kullanıcısına yanıt

Kampanya hala devam ediyor hocam.

• Numara taşıma ile alınabiliyor mu? Kesin bilgiye ulaşıldı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam turkcelle geceli 2ay oldu.benim konumumda meret hic cekmiyor memnun degilim.198 lira teahhut bozma cezam çikiyor onuda kabul ettim yani. acaba geçis talep etsem btk engeline takilirmiyim? 90gun dolmadigi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 25 Temmuz 2023; 10:54:14 >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Ben Turkcell hattını kızımdan kendi üstüme aldım ve doğru Vodafone bayisine gittim hattımı Vodafone ye taşıdım 3 gün sonra taşıma tamamlandı ve anında tekrar Turkcell e gittim ve Turkcell faturaliya geçtim. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • egridereli kullanıcısına yanıt

Hat devir ücreti ne kadar ödediniz?

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    400 TL ödedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • egridereli kullanıcısına yanıt
    gecemedik hocam 90 engeline takildik malesef

• arkadaslar ikinci denememde turkcelden turktelekoma gectim fakat yeni tesis olmasi lazim diyor.bu paketi vermiyor

• Yeni hat alıp bu tarifeyi kullanacağım. 3 ayda bir mi ödeme yapıyorum.

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Yeni hat alımına özel bir seferliktir muhtemelen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.