Şimdi Ara

Türk Telekom Yeni Paket Ekledi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
14.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her konuya yazıyorum bari buna da yazayım. ALLAH BELANI VERSİN TÜRK TELEKOM, ülkenin EN AŞAĞILIK ADİ FİRMASISINIZ.
  • Bir ülkenin özeti:

Türk Telekom Yeni Paket Ekledi
  • Superonline 1 seneden fazladır 25 mbps limitsiz paket 89 tl'den veriyor.

Bu tarifeler Turkcell Superbox ile bile zor yarışır Superbox ile 10 mbps sınırsız net 159 tl. Telekom tam facia içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ev telefonu kullanıyorum yemin ederim ev telefonu daha uygun her yöne 750 dakika konuşma , ev telefonları ile 3000 dakika konuşma ,yurt dışı görüşmelerine ise 100 dakika veriliyor ücret 21 lira birde şuna bak ev telefonu yok sadece internet en ucuzu 60 lira üstelik internet hızı 4 Mbps ve 13. Ay sonrası fiyat 70 lira oluyor komedi :ddddddddd
  • Yaw artık internette kullanmakta haram oldu 4 8 16 mbsy 5 kuruş etmez ideal 24 35 onlarda 200 milyon ediyor yeme içme 200 ver Allah sorsun iş değil ötekilerin alt yapısı iyi olsa turkcel vodafone onlara geçelim diyecem onlarda da kopmadan tut her türlü bok var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Min paket 10mbit 30tl olmaliydi. Suna bak alim gucunde yerdeyiz, ama bir cok kalemde tavan fiyatlara tuketim yapiyoruz. Cekip gidip Romanya'ya yerlesecem bu gidisle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Min paket 10mbit 30tl olmaliydi. Suna bak alim gucunde yerdeyiz, ama bir cok kalemde tavan fiyatlara tuketim yapiyoruz. Cekip gidip Romanya'ya yerlesecem bu gidisle.
    İnstada rusyalı ukraynalı arkadaslarım var her gün şişe şişe alkol tüketiyorlar.Ben onların aldıklarını 2 gün alsam bak 2 gün alsam 1 maaş bırakırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

Cep Telefonumla bir hız testi yaptım.
    4.5 g değil hattım eski hatlardan. 4.5 g desteklemiyor yani telefonda yüksek birşey değil j7 prime.
    Bu özellikler ile Yüzlerce KM yukarıda uzaydaki uydudan TAM 28mbps hız aldım.
    Düşünün avuç içi kadar bir cihaz ile, yüzlerce kilometre yukarda uzaydaki uydudan kablosuz bir şekilde 28mbps hız alıyorken.
    Koskoca firma trilyonluk altyapı kablolama santral ağı ile bana şuanda sadece 4 mbps hız verebiliyor :D hemde paketim 16 mbps yken.
    Yeni yıl ve yeni paketlerde çok birşey beklemiyorum :D
    Aga ne uzayı ne uydusu :D Baz istasyonları diye birşey hiç duymadın sanırım :D
  • Türk telekom yöneticilerini Allaha havale ediyorum.

• Arkadaşlar büyün firmalar bizd geçirmek istiyor bu kesin benim gibi taahhütü biten arkadaşları illaki arıyorlardır bu fiyatların çok yükske olduğunu söyleyerek devam etmeyi düşünmediğinizi belşrtin ki birleikte şu komik rakamları normale düşürtebilelim...

• 24 mbps 100 gb yalın internet kullanıcısıyım mayısda kontrat bitiyor. İlk ay bedava 24 ay yenileyim derler 83,5₺ den fikriniz nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Compass3548 kullanıcısına yanıt
    Sana yapılan teklif mi 83.5 TL yoksa şuan o fiyattan mı kullanıyorsun? Ben de 24mbs 150gb 75TL şuan. Mayıs 2019 taahüt bitiyor.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    ben şuan 24 mbps 100 GB 73 TL ödüyorum benımde mayısda bitiyor taahüt. yenileme yaparsak 83 ₺ teklif ettiler.
  • Şu 'e kadar' ibaresine devlet el atması lazım. Resmen dolandırıcılık 24 diyip 8 bile zor görünüyor.

• ULTRANET!!! 16mbps
  • 35 Mbps 75gb AKN ile 71 tl ödüyorum ve 1 yıl daha sözleşmem var. Açıkcası hızdan memnunum 1 yılda 1 kez sorun yaşadım.

Yeni tarifeler taahütlü olanları etkilemiyor sanırım ancak geçen gün telekomdan şöyle bir mesaj geldi.

Nedir bunun anlamı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 17 Aralık 2018; 10:16:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MKarlion

Bunlara kim dur diyecek abi
    tabiki sen.

türknet-millenicom-netspeed

bunlara kaçacaksın , yok müşteri hizmetleri yok ,yok teknik destek yok ... bunların hepsini bir kenara bırakcan. al sana ttnet müşteri hizmetleri , 7/24 telefonla ulaşıyon da noluyor ??

3 tane türknet hattım var ayrı ayrı , 2 senedir kullanıyorum , 32 mps kotasız 65 tl . yav bir insan şu "32 mps kotasız 65 tl" lafını duyduktan sonra hala nasıl ttnet gibi firmalarda kalır, aklım almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 17 Aralık 2018; 10:35:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce TT'den aradılar Mayıs'ta biten kontratı 24 ay yenilemek için.

50mbit 300gb'a aylık 101 lira veriyorum.

Telefonda kadın yok şu kadar yok bu kadar size indirim şu kadar falan dedikten sonra ayda 116 tl ödeyeceksiniz aynı paket için dedi.

Ben de 100 lira ödediğim şeye neden 116 ödüyorum 6 ay önceden diyince kız telefonda kaldı.

3 ay sonra TT bundan daha iyi bir kampanya yaparsa zararımı karşılayacak mısınız diye sordum cevap yok.

Ya bu ülkede işini bilen düzgün bir tek insan olmaz mı? Her şey yalan dolan çakal çukallık üzerinde kurulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Az önce TT'den aradılar Mayıs'ta biten kontratı 24 ay yenilemek için.

50mbit 300gb'a aylık 101 lira veriyorum.

Telefonda kadın yok şu kadar yok bu kadar size indirim şu kadar falan dedikten sonra ayda 116 tl ödeyeceksiniz aynı paket için dedi.

Ben de 100 lira ödediğim şeye neden 116 ödüyorum 6 ay önceden diyince kız telefonda kaldı.

3 ay sonra TT bundan daha iyi bir kampanya yaparsa zararımı karşılayacak mısınız diye sordum cevap yok.

Ya bu ülkede işini bilen düzgün bir tek insan olmaz mı? Her şey yalan dolan çakal çukallık üzerinde kurulu.
    sizde en kötü tarafı 50 mgbite 300 gb almanız olmuş çünkü 50 gb te 50 mgbit alanlar şu anda kampanya fiyatı 80 tl ödüyor ve tt yan çizmez ise bunların akn si yani kotaları sınırsız olacak 1 ocak 2019 da sizinde kotasız olacak ama 50 mgbit 116 tl diye diretmişler size birde kotası az olan 50 gb te 50 mgbit kullananlar aylık 80 tl mi ne verecekler bu resmen haksızlık 2 tarafta aynı hizmete farklı fiyatlar verecek sırf biri kotayı az aldı diye bu fark açılıyor ama 2019 da her 2 pakette aynı şartları olacak 2 side sınırsız ama fiyatlar birine tuzlu birine faydalı gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 17 Aralık 2018; 12:31:49 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.