Şimdi Ara

Türk Telekom Yeni Paket Ekledi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan ne acı be. 59 tl veriyorsun 720 p korna izleyemiyorsun 2018 türkiyesinde. Kdkcksld olum netspeed yada türk nete geçin enayi misiniz 😂

Eğer tahaütte sıkıntınız yoksa evraklarınızı gönderin hemen geçiriyorlar. Netiniz 5 dk gidiyor okadar. 1 aydır tek bir kopma bile olmadi. 66 tl tahaüt yok 35 mbs ye kadar hız. Netspeed kullanıyorum

Türk Telekom Yeni Paket Ekledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OturanKuş -- 16 Aralık 2018; 2:57:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fiyat listesi.

Netspeed türk telekomun altyapısını kullanıyor. Çektiğiniz internet teline kadar aynı. Sadece türk telekom diye az hıza yüksek fiyat mo yoksa netspeede yüksel hıza düşük fiyat mı. Sen bilin aslanım

Türk Telekom Yeni Paket Ekledi

• Yav takip edemedim. Telekomda taahhütü olanların paketleri ne olacak. Biri cevap yazarsa sevinirim. Mesela benimki 35 mbit 100 gb kota

• jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Aknli kullananlar taahhüt bitene kadar sınırsız kullanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Aknli kullananlar taahhüt bitene kadar sınırsız kullanacak
    Eyvallah . Fiyat aynı kalacak herhalde değil mi?

Taahhüt boyunca fiyatı değiştiremezler yoksa anlamı kalmaz ayrıca çok kullanım yaparsanız mesela birkaç terabayt indirirseniz aboneliğinizi iptal edebilirler
  • quote:

Taahhüt boyunca fiyatı değiştiremezler yoksa anlamı kalmaz ayrıca çok kullanım yaparsanız mesela birkaç terabayt indirirseniz aboneliğinizi iptal edebilirler
    Anladım teşekkür . Benim derdim fiyat artmasın. Bekarkendi o terabyte işleri :) 100 gb yi zor görüyorum şu anda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 16 Aralık 2018; 3:56:19 >
    Ayrıca aklınızda başka sorular varsa Telekom böyle bir sayfa oluşturmuş 2019 için
    https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turkiye-interneti-sinirlari-kaldiriyor.aspx
  • quote:

Ayrıca aklınızda başka sorular varsa Telekom böyle bir sayfa oluşturmuş 2019 için
    https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turkiye-interneti-sinirlari-kaldiriyor.aspx
    Çok teşekkür ederim. 1 sene taahhüt var . O zaman kadar ortam durulur fiyatlar tepkilere göre düzene girer herhalde

Benim taahhüt 2020 sonunda bitiyor umarım dediğiniz gibi olur yoksa bende diğer firmalara geçerim ama telekom kendisi ile beraber alternatif firmaların fiyatlarını da yükseltiyor.
  • 3. Dünya ülkesi dahi olmayışımızın göstergesi şu fiyatlar ve karşılığında verilen hizmetler

• Bunlar enflasyonla mücadele diye sitelerine kampanya koymadı mı?

Şimdi hayırdır ilk 12 ay farklı taahhüt sonra 10 lira daha fazla??

24 ay vadeyi de göze alamıyorlar demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet gider mersine biz gidiyoruz tersine. Teşekkürler ttnet.
  • Arkadaşlar ben 2 ay önce internetsiz ev kalmasın kampanyasindan 4 mb 20 gb akn' li 30 liraya internet baglatmistim. Şimdi türk telekom bu paketin sınırsız internet kapsaminda olmadığını söyleyip bende akn' yi kaldirmayacakmis. Bu nasil oluyor bilen var mi? Taahhutnameye baktığımda bununla ilgili en ufak birşey yok. Ocaktan sonra tüketici hakem heyetine gitsem düzeltilir mi acaba?

• İçeceksin şarabı seveceksin arabı sözü ne güzel uyuyor buraya. Gittik özmalımızı borç batağındaki araplara sattık, adamlar bize ne güzel itekliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Kimse almasa Yok olup gitseler keşke soyguncular
    Bu paketleri zaten senin benim için yapmadılar. Evine ilk kez internet baglatacak bu konularda bilgisiz kişileri tuttuguma ne saplarsam mantigi ile taahhüt imzalatarak dip hızdan 12 ay yavaş yavaş soymak için yaptılar.

• Reisin kulağına bu düşük hızda internet giderse Türk Telekom’u çırpar.

O sebeple yılbaşından sonra cimere.

:D

• Bu durumu düzeltecek çözümler silivride bitiyor. Kimsenin yemiyor

• Çok hızlı internet paketleri.Zarar ederler bence hızları düşünmeleri gerek.1 mbts internete girmek için gayet de yeterli (!)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Reisin kulağına bu düşük hızda internet giderse Türk Telekom’u çırpar.

O sebeple yılbaşından sonra cimere.

:D
    Reisinin herşeyden haberi var, boş yapma kardeşim.

Telekomun araplara satışına onay veren de kendisi. Hangi ülkede yaşıyorsunuz la siz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 16 Aralık 2018; 12:14:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.