Şimdi Ara

Turk Telekom Upload bilmecesi ? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
14.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet dikkat etmek lazım, şu sözleşme bitsin daha evime telekom yazan hiç bir şey sokmam 100mp upload bedava veriyoruz deseler sokmam o kadar sinir bozdular, müşeri hizmetleri ile konuşuyoruz derdimi anlayıroum kadın mobil telefonunuz mu diyor? yine bir aramada alt yapınız bu kadar destekliyor diyor halbuki 135-150mb donload 30-45mb upload destekliyor hat gücüm yani tam kenserler daha türlü türlü salak saçma cevaplar veriler.
  • FTTH 35mbit paket kullanıyorum. 2 mbit upload hızım vardı. Konuyu görünce test yaptım bugün, upload hızım 3mbit'e yükseltilmiş.

Turk Telekom Upload bilmecesi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoraNb -- 17 Mayıs 2018; 18:34:2 >
  • danke34 kullanıcısına yanıt
    Tarife güncellemekten kastınız yeni taahhüt yapmak mıdır ve tam 3 alıyor musunuz bende şimdi test yaptım da 3.51 çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 17 Mayıs 2018; 19:7:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hizim 50 download-2 upload. Turk telekom app inden hizimi bir ust pakete gecirdim. Kontrol ettim ve upload hizim 2 den 4 e cikti. Daha sonra cagri merkezinden arayarak eski paketime dondum. Upload 4 de kaldi. İnsallah degismez.

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    yeni taahhüt değil mevcut kampayanızda yüksek hızlardaki tarifelere taahhütünüz bozulmadan geçebiliyorsunuz...
  • danke34 kullanıcısına yanıt
    geçip geri mi düşürüyorsunuz ben genelde taahhüt bitimi anlaşma yaparak alıyorum böyle olunca gereksiz ücret vermek istemiyorum ayrıca akkyi geçtim yükseltip düşürsem hızım download hızım düşer mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 17 Mayıs 2018; 20:41:44 >
  • Arkadaşlar ben hiçbir işlem yapmadım kendiliğinden yükselmiş upload. Kademe kademe yapacaklardır bence paket değiştirmeye gerek olduğunu zannetmiyorum.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
  • Yayın yapmıyorsanız veya dosya transferi gibi işlerle uğramıyorsanız normal internet kullanıcıysanız, oyun, film, dizi, müzik VS... Upload değerine çok takılmayın size artı bisey katmaz (ha yüksek olması tabii ki de iyidir işiniz düşer belki o ayrı)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk Telekom Upload bilmecesi ?

50mbit. Upload 4'e çıkarmışlar sonunda. Tam 4 görmesek de hiç yoktan iyidir.
  • 1mb upload hızım olsa havalara uçarım nalet olsun bunlara . bu hız ile youtube a günde 3 video uplaod ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Tabii, Asus DSL-N17U.
    hocam o modemin ayarlarının vpn>vpn client bölümünde >openvpn diye bir seçenek var mı? bi bakarmısınız rica etsem hatta mümkünse ekran görüntüsünü yollayın
  • türk telekom 24 mpbs hızı olupta 3 mbps upload hızı olan var mı?
    yoksa 3 mbps için en az 35 mbps hız mı gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

hocam o modemin ayarlarının vpn>vpn client bölümünde >openvpn diye bir seçenek var mı? bi bakarmısınız rica etsem hatta mümkünse ekran görüntüsünü yollayın

Alıntıları Göster
    Var hocam aynen, buyrun.

• quote:

Var hocam aynen, buyrun.

Alıntıları Göster
    hayır hocam vpn sunucusu bölümünde değil...vpn istemcisi yani client bölümünde var mı?
  • asderwet11 A kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam gözümden kaçmış, anladığım da bir iş olmayınca..

• quote:

Pardon hocam gözümden kaçmış, anladığım da bir iş olmayınca..

eyvallah hocam görmek istediğim buydu

bu modemi ne zamandır kullanıyorsun...yoğun kullanımda ısınma sorunu oluyor mu?
    herhangi bir olumsuz yönünü veya eksikliğini gördün mü?
  • asderwet11 A kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam, işinizi gördüyse ne mutlu. Bu modemi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, modemim de PC de genelde hep açık. Hiç bir problem yaşamadım, ısınma vs. Açıkçası üzerindeki USB'lere hard disk bağlayıp PC'siz veri indirme işleriyle vs pek uğraşmadım, forumda detaylı konusu vardı. Problemleri var mıdır yok mudur tam bilemiyorum, orada da bir sorabilirsin istersen. Benim genel kullanımda, Wifi gücü olarak ve bağlantının kopmaması yönünden gerçekten memnun olduğum bir modem. ASUS RT-N18U ile birlikte kullanıyorum, ondan da aynı şekilde son derece memnunum. Aralarındaki bağlantı sorunsuz.
  • Mayıs ayında çoğu kişinin 4 oldu galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turk Telekom Upload bilmecesi ?. Res attım modeme upload artmış

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.