Şimdi Ara

Turk Telekom Upload bilmecesi ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
7
Favori
14.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablolu olarak test yapar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 megabit turktelekom hipernet 2 mb olmaz denilen UPLOAD 4'e yaklaştı demek isteyince oluyormuş

Turk Telekom Upload bilmecesi ?
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    hocam iletişime geçtiğinizde ne dediniz bilgilendirir misiniz? twitch platformunda yayıncılık yaptığım için benim için çok önemli upload hızı
  • levolkie L kullanıcısına yanıt
    bende aradım defalarca ama kimse bilgi sahibi değil 2mb upload dışında tarife yok diyor 3-4 kullanan var.
  • levolkie L kullanıcısına yanıt
    modem arayüzünde zaten bir çok kişide uzun zamandır 4 UP yazılıydı fakat hız testine yansımıyordu sadece göstermelikti. işte dün ne olduysa VDSL2 de 4 UP olmaz diyen üst birimdeki kekolar UPloadı 4 yaptılar. Hat değerleri 2 katından fazla destekliyor ama işte anca bu kadar olur diyorlar ve oyalamaktan başka bir halt olmuyordu. neyse kötünün iyisi oldu. Normal Müşteri Hizmetlerini arayın konuşun böyle böyle diye fakat min. 35 megabit download olan paketlere sanırım 4UP veriliyor diye biliyorum
    hocam ben de defalarca konuştum, 35 mbit e 3 upload tanımlı ancak 2mbit alıyorum. aradığımda upload hızı 2 mbit veriyoruz diyorlar başka da bir şey demiyorlar. paul doany'ye dahi yazdım onun üzerine aradılar 3mbit veremediklerini ve metro ethernet servisimiz var isterseniz dediler onun da aylık fiyatı 1800 tl civarı.

merak ettiğim konu siz neler söylediniz, hani diyalog nasıl geçti de bir değişim gerçekleşti. ona göre benzer bir şekilde konuşayım ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: levolkie

hocam ben de defalarca konuştum, 35 mbit e 3 upload tanımlı ancak 2mbit alıyorum. aradığımda upload hızı 2 mbit veriyoruz diyorlar başka da bir şey demiyorlar. paul doany'ye dahi yazdım onun üzerine aradılar 3mbit veremediklerini ve metro ethernet servisimiz var isterseniz dediler onun da aylık fiyatı 1800 tl civarı.

merak ettiğim konu siz neler söylediniz, hani diyalog nasıl geçti de bir değişim gerçekleşti. ona göre benzer bir şekilde konuşayım ben de
    Sadece benim değil çevreki arkadaşlarımın hepsi 4UP alıyorlar şu an. Yani ben ekstra bir şey yapmadım. tabii yükseltin demelerim oldu ama 1 sene önceydi. Twitterdan dürtüyordum laf sokuyordum falan filan onlar hava cıva tabii yapacakları yoksa yapmazlar zaten de işte... twitterdan yazın derim hem özelden hem twete ekleyerek... bölgeniz kötüyse zaten vermezler... modem arayüzündeki TAM destek ekran görüntüsünü buraya atar mısın bakalım nasılmış değerlerin.

yani siz telefonla falan konuştuktan olmadı kendi kendine oldu diyosunuz değil mi? modem değerlerimde sıkıntı yok gibi duruyor upload için. yine de bakın siz de.

Turk Telekom Upload bilmecesi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levolkie -- 12 Mayıs 2018; 5:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levolkie

yani siz telefonla falan konuştuktan olmadı kendi kendine oldu diyosunuz değil mi? modem değerlerimde sıkıntı yok gibi duruyor upload için. yine de bakın siz de.

telefonla olacak iş değil yapmazlar yani türkiye henüz o kadar ilerde değil kanunlar zayıf şirketleri denetleme SIFIR öyle bir şey için yani tek telefonla olması için :D bilmiyorum üzülerek söylüyorum daha yolumuz çok uzun... 2leri 4 yapıyorlar yavaş yavaş ben bunu görüyorum

• Arkadaşlar 50mbit fibernet kullanıyorum yıllardır ve upload hızım bildim bileli 2mbit dir. Dün akşam bir test yapayım dedim gözlerime inanamadım. Ttnet upload hızlarını resmen 4mbit yapmış herkese hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yılı aşkındır 3 tanımlı fakat ilerleme yok malesef yavaş yavaş arttırmaya baslamışlardır bence... Ama yinede bu hızlar vasat vdsl ulan bu koy 10 megabiti millet kullansın ki 50 alan adam için 10 megabitlik Uploadı rahat alır ama nerde şu btknın basına forumdan biri geçse ne güzel olurdu...

• ben vdsl2 kullanıyorum 50/50 paketi şuanda up 4 e çıkmış durumda yavaştan düzeltiyorlar galiba
  • İstanbul Kartal 50mb 4 olmuş 3.85 civarı. Güzel

• sanırım 24mb üstü paketlerin upload hızlarını güncelliyorlar
  • Ben de dediğim gibi geçen sene bu zamanlar ilçe müdürlüğüne gidip herkesle görüşmüştüm, yok yapamıyoruz max 2 mbit demişlerdi. 50/4 mbit hipernet müşterisiyim. Benim hızı yükseltmişler fakat kapı komşum da aynı tarifede onun hala 2 mbit, bir yükselme yok... Demem o ki telefonda asla anlatamazsınız, müdürlüğe gitmek belki olasalığı arttırabilir. Bu arada ping değerleri de düştü güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_91 -- 17 Mayıs 2018; 14:20:47 >
  • ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    merhaba, modem markanı yazabilir misin?
  • danke34 kullanıcısına yanıt
    Tabii, Asus DSL-N17U.
  • arkadaşlar bunun kesin çözümünü söylüyorum size :D eğer modemde 3-4mb upload yazıyorsa ve 2 mb üstüne geçemiyorsanız müşteri hizmetlerini arayın tarifeniz güncelletin ya kotayı arttırın yada hızı hangisi işinize geliyorsa az önce güncellettim 35-3mb değer almaya başladım, ayrıca upload hızını arttırıcam diye müşteri hizmetlerini aramayın çünkü salak salak cevaplar veriyorlar kanser olursunuz ben 2 gündür müdürlükteyim orası bile bilmiyor konuyu yapmanız gereken sadece modemde 3-4 tanımlı ise arayın müşteri ihzmetlerin hiç başka bir şey sormadan tarifenizi güncelletin :D
  • Tarife güncelleme işe yarar mı bilemem ama ne yapıyorsanız dikkatli olun unutmayın ki sözleşmeniz var ve yanlışlıkla bozmayın sonrasında güzel öpüyorlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni paketlerde yükleme 4 olarak düşünülüyor demişlerdi. Benim hala 2 geliyor şuan.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.