Şimdi Ara

Türk Telekom twitch.tv kısıtlaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, özellikle akşam saatlerinde twitch.tv'de hızım yüksek olmasına rağmen yüksek kalitede yayın izleyemiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mglol37 -- 20 Şubat 2019; 1:54:27 >

• Aynı sorunu bende yaşıyorum tıpa tıp aynısı bende türk telekomum.....şöyle çözüm sağladım şimdilik modemi 4-5 defa güç adaptör fişini çekerek ip resetleyerek çözdüm yüksek kalitede sıkıntı yok ş uan da deneyip söyler msin
  • Bende modemi sürekli kapatıp açıyorum ama çözüm olmuyor. BTK ve sitesi üzerinden şikayet ediyorum sürekli. Daha fazla kişi şikayet ederse belki kaldırırlar kısıtlamayı .
  • Bende de birkaç ay önce oluyordu. Şu aralarda olmuyor gibi, ama kesin ülke çapında bandwith ve throttling var yani. Kullanıcılara rastgele de yapıyor olabilirler. Mesela ara ara bana, sonra sana filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mglol37

Bende modemi sürekli kapatıp açıyorum ama çözüm olmuyor. BTK ve sitesi üzerinden şikayet ediyorum sürekli. Daha fazla kişi şikayet ederse belki kaldırırlar kısıtlamayı .
    Valla bu akşam test edip sana yazarım dün modemi resetleyip kapatıp açınca ip değişmesini sağladım ondan sonra takılam donma felan olmadı 1080p60 da bu akşam test edip sana yazacağım burada
  • bendede twitch donmuyo netflix donuyor, ama tt deyken twitchi zor izlediğim, izleyemediğim günlerde olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yaşadığım sorun sadece akşam 20:00-00:00 saatleri arasında oluyor, müşteri hizmetleri sürekli "kontrol ettik sorun yok, bina içi tesisatınızda sorun olabilir" gibi saçma cevaplar veriyor, "güncelleme" yapmak dışında bildikleri bir şey yok. Benim bina içindeki hatta sorun olsa bu sorunu sürekli yaşarım, insanları cahil sanıyorlar. Hızım yüksek ama yüksek kalitede video izleyemiyorum, bu kısıtlama değil de ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mglol37 -- 20 Şubat 2019; 18:51:10 >
  • mglol37 M kullanıcısına yanıt
    Deseydin evimden twitche özel kablomu gidiyor diye gram teknik bilgileri yok adamların.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Deseydin evimden twitche özel kablomu gidiyor diye gram teknik bilgileri yok adamların.
    Günlerdir derdimi anlatma çalışıyorum anlamıyorlar
  • mglol37 M kullanıcısına yanıt
    Canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Opera tarayıcının proxy hizmetini açın, öyle izleyin. Bakın bakalım o zaman donma oluyor mu.. Eğer Opera'dan ve kayıt tutan Proxy'den kurtulmak isterseniz, engellenmemiş bir premium VPN hizmeti de satın alabilirsiniz.
  • Herkesde var kardeşim bir kaç haftadır twitch i throttle ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTnetlover

Herkesde var kardeşim bir kaç haftadır twitch i throttle ediyorlar.
    2019'un başından beri yaşıyorum sorunu maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Opera tarayıcının proxy hizmetini açın, öyle izleyin. Bakın bakalım o zaman donma oluyor mu.. Eğer Opera'dan ve kayıt tutan Proxy'den kurtulmak isterseniz, engellenmemiş bir premium VPN hizmeti de satın alabilirsiniz.
    Opera'nın VPN'i ile denedim işe yaramadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mglol37

Opera'nın VPN'i ile denedim işe yaramadı

Alıntıları Göster
    yarın tt müdürlüğüne gidip bilgi alacağım buraya yazarım
  • Çok teşekkür ederiz.

Gerçi elle tutulur bir şey söyleyeceklerini sanmıyorum. Büyük ihtimal herkes twitch.tv'de 1080p source yayınn izleyince alt yapı kaldırmadığından gizlice kısıtlıyorlar bandwith'i. Bunu da itiraf etmezler.
  • An itibari ile sorunlarıma bir yenisi eklendi; 12 olan hızımı 8 mbit'e sabitlediler. Yemin ediyorum kanser firma

• Benim 50mbps hattimda genelde 1080p60 fps rahat izlenirken bazen aksam izlenmiyor. Kisiyorlar habire.

• Arkadaşlar bir kaç birşey denedim mesaj felan attım eğer sorun çözülmüş ise bugün test edip sizlere yazacağım
  • Türk Telekom kaynaklı ise Türk Telekom'dan alt yapı kiralayan bütün ISS'ler de Twitch ve Netflix problemi var bilginiz olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.