Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.495
Cevap
109
Favori
323.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Armağan 1000 Dakika yazıyor paket isminde. Normalde müşterilerin seçebildiği bir paket değil sanırım. 2 yıl öncesine kadar Prime kullanıyordum paketim bitince 6 gb'lık bu paketi 29 TL'ye teklif etmişlerdi kabul ettim. Onu 1 yıl kullandıktan sonra +2 gb daha ekleyip yüzde 20 indirim verip 23 TL'ye indirmişlerdi aynı paketi. Şimdi yine +2 gb verdiler yine yüzde 20 indirdiler 18,5 TL oldu
  • engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Faturalı evet
  • Biraz önce yine uygulamadan faturaliya geçmeyen kalmasın 15 Gb 1000 dk 1000 sms 45 lira teklifi geldi.

Bu 28 18 lira kullananlar nasıl kullanıyor. Şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Biraz önce yine uygulamadan faturaliya geçmeyen kalmasın 15 Gb 1000 dk 1000 sms 45 lira teklifi geldi.

Bu 28 18 lira kullananlar nasıl kullanıyor. Şaka gibi
    uygulamada nerede cikiyor, sil supurden baska bisey yok bende
  • yusuf89 Y kullanıcısına yanıt
    Buraya alta geliyor 😅

Ben ilgilenmiyorumu işaretledim o nedenle şu an görünmüyor.

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler

• yusuf89 Y kullanıcısına yanıt
    35 liraydı o, zam gelmiş

• mag13 kullanıcısına yanıt
    Bu teklifleri nasıl alıyorsunuz cidden?

Bize anca zam yapıyorlar.
    8gb 1000dk bir de sms vergi dahil 32-33 lira ödüyoruz. Enayilik yani şuraya bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Neye göre indirim teklif ediyorlar bilmiyorum daha düşük faturaları olanlar var sesleri çıkmıyor :)
  • meteor68 M kullanıcısına yanıt
    Aradınız mı müşteri hizmetlerini, nedir durum? Alabildiniz mi güzel bir tarife?
  • Ben türkcele geceli 36gun oldu tekrar türk telekoma gecersem yararlanabiliyommu

• Hat taşıyana uygun bir tarife var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns61

Ben türkcele geceli 36gun oldu tekrar türk telekoma gecersem yararlanabiliyommu
    Hayır hocam telekomda yeni kampanyalardan yararlanman için turkcellde 90 gün durman gerekli

• Bu 90 gun icinde geri gelince yararlanamama şartının asli var mi? Çünkü yillar once turkcell de de 30 gun baska operatör de olma sarti vardi fakat tanıdığım demisti - baska opert. Geçiş yapip 3 gun sonra tekrar geri döndüm yararlandim demisti. Yani sartlarda istediği gibi yazsin yinede yararlaniliyor olabilir onceden deneyen varsa

• Taahhüt bitmeden aradılar su tarife tüm vergiler dahil 46 TL dediler bende teyit için sordum telsiz kullanım vs vergiler dahil mi bu fiyata evet dediler kabul ettim ama faturalarım 39 TL geliyor 3 aydır aradım tarifeniz 39 TL dediler bende taahhüt ses kaydının dinlenilmesini bana 36 denildiğini söyledim arayan soran olmadı kaç gün sonra ben aradım dedikleri şey şu. Evet ses kaydında oparatorun yanlış bilgi verdiği görüldü gerekli uyarılar yapıldı . Ama tarifenin 39 TL oldugnu ve herhangi bir indirim yapılmayacağını söyledi bende tarifeden cayarsam ne olacak çünkü sizin vaat ettiğiniz ücret değil bu dedim cayms bedeli çıkar dediler. Şikayetvar ada yazdım hiç cevap dahi gelmedi turktelekom gerçekten önceki müşteri memnuniyeti kalmamış kendi hatalarini bile müşteriye yıkmaya çalışıyorlar 3 TL çok birşey değil ama turumlari

• quote:

Orijinalden alıntı: Vip Üye

Bu 90 gun icinde geri gelince yararlanamama şartının asli var mi? Çünkü yillar once turkcell de de 30 gun baska operatör de olma sarti vardi fakat tanıdığım demisti - baska opert. Geçiş yapip 3 gun sonra tekrar geri döndüm yararlandim demisti. Yani sartlarda istediği gibi yazsin yinede yararlaniliyor olabilir onceden deneyen varsa
    Faturalı kampanyalar için 90 gün şartı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Hat taşıyana uygun bir tarife var mı arkadaşlar?
    Selfy paketleri

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Onlara baktim fakat faturali olan gariptir ki daha pahali ücretleri daha ucuz olacagina o yüzden aklima soyle yapmak geldi pttcell de zaten tt nin alt yapısını kullanıyormuş onunde fena olmayan tarifeleri var

• Hattımı yeni taşıttım türktelekoma faturasız mobil öğrenci olarak geçmişim. Bende faturalıya teklif gelecek bölüm bile çıkmıyor. Ne yapmam lazım. 20-30 liralık DURAN tarifelerden faturalıya geçmek istiyorum. Yardım lütfen

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vip Üye

Onlara baktim fakat faturali olan gariptir ki daha pahali ücretleri daha ucuz olacagina o yüzden aklima soyle yapmak geldi pttcell de zaten tt nin alt yapısını kullanıyormuş onunde fena olmayan tarifeleri var
    10 gb 1000dk 5000sms 29 liraya veriyor, çok da pahalı değil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Hattımı yeni taşıttım türktelekoma faturasız mobil öğrenci olarak geçmişim. Bende faturalıya teklif gelecek bölüm bile çıkmıyor. Ne yapmam lazım. 20-30 liralık DURAN tarifelerden faturalıya geçmek istiyorum. Yardım lütfen

25 yaş altı tc varsa ucuz paketletden birini alıp kullanın, birkaç hafta içinde Faturalı ucuz pakete geçmeniz için ararlar

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.