Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.495
Cevap
109
Favori
323.973
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar. Bu paketler faturalı mı acaba? Şayet faturalı iseler faturasızda önereceğiniz hangi kampanyalar var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperen1668

Telefondan *124# numarasını arayınız. Ardından 3-TAAHHUT seçeneği seçiniz. Ardından 2-Taahhut Sorgu seçeneği seçiniz. Kalan taahhütlü gün sayısı ve bozma cezası SMS ile size gönderilecektir.
    DEGERLI MUSTERIMIZ, TAAHHUDUNUZ:"%30 AYLIK UCR. IND-12 AY TAAH." BASLANGIC TARIHI: 29.12.2019 BITIS TARIHI: 26.12.2020 TAAHHUDUNUZU BOZMANIZ DURUMUNDA FATURANIZA YANSIYACAK CEZA BEDELI: 71.87 TL B001

Ben şimdi bozsam taahhüdü sadece 71 lira mı ödeyecem yani. Yoksa aylara vs çarpıp sisirecekler mi sonucu anlamadım

• Bu gün faturasıza geçiş oldu.
    Faturalı 10gb 29 TL olan tarifeyi mh ile geçiş yapabilirmiyim.
    Mh ne de bağlanmak hak getire.

• quote:

Orijinalden alıntı: meteor68

Bu gün faturasıza geçiş oldu.
    Faturalı 10gb 29 TL olan tarifeyi mh ile geçiş yapabilirmiyim.
    Mh ne de bağlanmak hak getire.
    O tarifeyi hemen vermezler, çünkü yeni taşıdınz ama 1-2 hafta içinde benzer teklifler illaki olur, online uygulamayı bazen kontrol edin orda görünür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taşıma yapınca verirler

• Arkadaşlar Prime Efsane 20 tarifesi hakkında 2 müşteri temsilcisi ile görüştüm telefonda. Birisi tarifenin süresi 1 yıl diyor, birisi 2 yıl diyor. Oldukça da emin söylüyorlar bunu kesin mi diye sorduğumda. Tarife şu;https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-efsane-20-tarifesi Burada ilk 12 ay ve ikinci 12 ay diye bir bilgi var. Bu ne demek? İkinci 12 ay devam etmek istersek manasında mı yoksa tarifeye şimdi geçersem 24 aylık kesin taahhüt mü vermiş oluyorum anlamadım.
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk çıktığı zaman da böyleydi.
    Vodafone'daki uyumlu tarifeler mantığına benziyor kısaca açıklayayım.
    İlk 12 ay belirtilen (45TL+2.85 TKU) ücret ile tahsilat yapılacak. Sonra siz aranacaksınız ya da SMS ile bilgilendirileceksiniz Tarifenizi kullandınız ikinci 12 aylık taahhüte başlamak ister misiniz ya da eğer aksini belirtmezseniz ikinci 12 ay üzerinden taahhüte bağlanacaksınız diyecekler. O da fiyat sitede belirtilen fiyat üzerinden ücretlendirileceksiniz.
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler. Dediğinizden anladığım 1 yılın sonunda istersem cayma bedeli ödemeden, sadece 12. ay faturamı ödedikten sonra dilediğim başka bir operatöre geçebilirim yani. Doğru mu anladım ?
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de kullandım bu tarifeyi yazılan o sitede de. 45 TL 53 TL olarak güncellenecekti 2. yılında istemedim, 12. ayım bitmesine 5 gün kala çıktım hattımı taşıdım. Herhangi ekstra bir ücret de ödemedim. Bu tarife eski. 2 yıl önce vardı sonra kapatılmıştı. Eğer kalsaydım gerçi bizim zamanımızda tarifenin adını Uygun Prime 20GB diye güncelleyip taahhüte bağlıyorlardı eğer onaylamazsak da 65 TL den ücretlendiriliyorduk böyle tutarlar ödeyecektim.
    Ben turktelekomprime.com'a bakarak yorum yapıyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 4 Mayıs 2020; 22:21:5 >
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Sağolasın geçeyim bari. Turkcell de 18gb a 59 tl ödüyordum. 69 tl ye 15 gb lık tarife önerdi gerek yok dedim. 45 tl ile 70 tl arasında çok fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Sağolasın geçeyim bari. Turkcell de 18gb a 59 tl ödüyordum. 69 tl ye 15 gb lık tarife önerdi gerek yok dedim. 45 tl ile 70 tl arasında çok fark var.
    Hocam Türk Telekomdan memnun msn?

• Selfy paketleri devam ediyor mu?

• Yıllardır türk telekomdayim.suan ki faturam 38 TL gelecek ay sona eriyor .faturalidan faturaliya başka bir daha düşük ücretli tarifeye geçemez miyim arkadaşlar ? Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor hep daha yüksek fiyat çıkartıyor

• Benim faturam 62 lira. Birkaç ay sonra taahhüt bittiğinde uygun teklif yaparlar mı? Benzer deneyimi olan var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler

Fırsat 20gb kullanan var mı ?
    6 aydan sonra zam yapılmıyor sanırım bu pakette, fiyat görünmüyor. Bilgisi olan var mı arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_citax

Yıllardır türk telekomdayim.suan ki faturam 38 TL gelecek ay sona eriyor .faturalidan faturaliya başka bir daha düşük ücretli tarifeye geçemez miyim arkadaşlar ? Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor hep daha yüksek fiyat çıkartıyor
    Düşük tarifeye geçirmiyorlar malesef.
    MH ni sık sık aramanıx lazım, 1 sene daha devam etmek istediğinizi ve ‘eğer uygun indirm olmazsa taşımak zorunda kalacam’ gibi sitem edin, Şikayetinizi sisteme kaydedip sonra ararlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SiberProfil

Benim faturam 62 lira. Birkaç ay sonra taahhüt bittiğinde uygun teklif yaparlar mı? Benzer deneyimi olan var mıdır?
    Evet MH sizi arar ‘12 ay daha devam etmek istiyorsanız şu indirimle yeni taahhüt yapalım’ derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bandogge

Fırsat 20gb kullanan var mı ?
    6 aydan sonra zam yapılmıyor sanırım bu pakette, fiyat görünmüyor. Bilgisi olan var mı arkadaşlar.
    Bunu taşımayla verirler hocam, şartlarını taşıyodanıx başvurun, zaten sözleşme yapınca 12 ay sireyle zam yapamazlar.

• Artik turk telekom dese ki kardesim sana beleş derimki bana verecegin parayla git direk dik ,git internet icin altyapi yap der yine kabul etmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 750 dk 7gb 24 TL teklifi geldi kabul ettim faturasız

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.