Şimdi Ara

Türk Telekom Soygunu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
34.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
306 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hat kapatma ücreti de alıyorlarmış bankayı geçtiler iyice para için...yönetime bankalar ortak oldu ya parasını nereden çıkartırız taktikleri yazıklar olsun hakkımın kuruşunu helal etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhann06 -- 13 Eylül 2018; 10:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0BED128C9

Kardeşim bunlar üç kuruşa çalışan emekçi insanlar ben de farkındayım kişisel olarak bir sorunum yok niye bağırayım sadece sorunumu dile getirdiğimde lakayıt bir şekilde ödeyeceksiniz yapacaksınız edeceksiniz tavırlarındaydı ikisi de
    ok.

kota neden düşüyormuş, onun tam nedenini öğrenebildin mi ? bizim bir arkadaş da, tam 1 senedir faturayı fazla fazla ödüyormuş, meğerse taahhüt vermemiş telekoma, adam fatura yanında telefon da aldığı için taksitle, o yüzden fazla geliyormuş sanmış, ama her ay 10 lira fazla ödemiş, şimdi burda kim kabahatli ? tabiki sen.

nedenini iyice öğrenmek lazım, ayrıca, 3 tane turknet aboneliğim var, kota yok , hız sınırı yok, ayda 65 tl, operatör değiştirip ceza ödeyenlere de 150 lira ödüyor, bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kotali telefon lu bı interneti 100 tl ye kakalayan şirketin adı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde iş yerını taşıdık, eskı yerd euydunet vardı yıne daha ıyıydı. Sımdı d-smart vdsl kullanıyoruz, o da turk telekomun alt yapısı zaten. Internet çok zayıf leş gibi, 50 mbir nereye 15 mbit nereye.
  • Şükür 10 gün sonra taahhüt bitiyor birdaha TT dan olmaz almam.

Almayın aldırmayın 1 ayda nakil işlemini yapamadılar . Hat çekecekler 1.5 ay bekliyoruz . Gerek yok 20-30 fazla verin keyfinize bakın . Papağan gibi müşteri hizmetlerinden kurtulursunuz

• Netspeed de fiyatlar baya iyi

• Konu öne çık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde 30 tl lik internete kandık ve eve baglattik 4 mpbs olmasi gerekrn hiz 0.47 cikiyor ölçümlerde. Bunu bi arkadas tuketici hakem heyetine sikayet etmis ve iptal bedeli 650 tl yi ödemeden iptal ettirmis. Bende tuketici hakem heyetini aradim bama dedilerki hizinizin 0.47

oldugunu belgeleyin gelin islem baslatalim. Simdi burdan siz degerli arkadaslara soruyorum ; hizimi nasil belgeleyebilirim? Bazi uygulamalardan hiz testi yapilabiliyor ama bunu kagida nasil dokecem. Not: evde bilgisayar yok mobilden baglaniyoruz.
    Türk Telekom Soygunu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omursari -- 13 Eylül 2018; 12:7:49 >

• takipteyiz
    rezilliği herkes okusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omursari

Bizde 30 tl lik internete kandık ve eve baglattik 4 mpbs olmasi gerekrn hiz 0.47 cikiyor ölçümlerde. Bunu bi arkadas tuketici hakem heyetine sikayet etmis ve iptal bedeli 650 tl yi ödemeden iptal ettirmis. Bende tuketici hakem heyetini aradim bama dedilerki hizinizin 0.47

oldugunu belgeleyin gelin islem baslatalim. Simdi burdan siz degerli arkadaslara soruyorum ; hizimi nasil belgeleyebilirim? Bazi uygulamalardan hiz testi yapilabiliyor ama bunu kagida nasil dokecem. Not: evde bilgisayar yok mobilden baglaniyoruz.
    Bir arkadaşından laptop fln bul interneti bağla laptopa türk telekomun hız testi sitesi var ordan hız testi yap ss al yazıcıdan çıkart götür

• Benimde sözleşmemde 16 mbps internet hızı vermeleri gerekirden aldığım hız 0.5 mbps onlarca kez arıza kaydı bırakmama rağmen yapmıyorlar yok modeminiz bozuk dediler gittim yeni modem aldım gene aynı hız en son tükeci hakem heyetine başvurdum bakalım nolucak heyetin geri dönüş yapmasını bekliyorum
  • Deniycem tesekkur ederim

• Çakallık durumunda seviye atladığını hissettiğimde Türktelekom taahhütüm biter bitmez araştırıp edip kötünün iyisi olan superonline'a geçtim.
    Yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum hızda yavaşlama hiç olmadı ne ise o.
    Yanılmıyorsam da bir kez kesildi 10-15sn'lik hepsi bu.

Sizin durum çok kötü olmuş ama resmen adilik yapmışlar.. Dava mava yorar beni demiyorsanız hakkınızı arayın derim hocam
  • Beyler ttnetde de sorun çıkıyor, turknetde de. Benim şimdiye kadar en az sorun duyduğum uydunet (teledunya) ve superonline oldu.
    Uydunet altyapisi bulunan uyduneti tercih etmeli bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de sözleşmem bitmişdi hiç bir problemim yoktu, yeniledikten sonra ping probleminden gına geldi, arıyorum bana buradan bir prblem görünmüyor sizde olabir kabloları kontrol edin gibi saçma salak kelimeler kullandılar,1 ay böle devam etti en sonunda kafa tasım attı, aradım siz bu sıkıntıyı çözemeyecekseniz ne işe yarıyorsunuz dedim 1 haftada çözün yoksa parası neyse vericem fes edicem sözleşmeyi ne haliniz varsa görün kapadım suratına akşama birşey kalmadı ping adına 2 aydır sıkıntı yok.O müşteri temsilcileride tam lanet insan bi moktan anladıkları yok ne diye koyarlarki anlamıyorum.

• Arap kardeşlerimize para lazım odeyin bir şey olmaz, hacca umreye gidin Arap prensleri spor arabalarını altın kaplama yaptiramiyorlar

• Hadi büyük şehirler neyse de küçük yerlerde demirbaş adamlar, mecbur onlardan alıyosun

• Alla alla ucretli destegemi gecmusler ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.