Şimdi Ara

Türk Telekom Soygunu! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
34.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
306 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türk Telekom Soygunu!
  • souledge S kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun kardeşim işi gücü bıraktım düşündüm şu ttnete ne yapabilirim diye böyle bir hikaye uydurdum neyse ki senin gibi sherlocklar geliyor da masum insanlar daha fazla kandırılamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hay maşallah sakin genç, modem değerlerinin resmini at önce sorununu çözelim. modemin içine girip snr ,mouse Martin değerlerini atarsan yardımcı olabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim tokide ttnet fiber var şimdilik uygun ve iyi gidiyorlar.
  • Türknet 120 TL'ye kadar cayma parası ödüyor tavsiye ederim. Bende yeni geçtim bir sorun yaşamadım.
  • rezalet Allah yardım etsin kardeşim rezil bu issler. bunu denetlemeyen BTK da ayrı bi şey
  • Bi hata edip bende sözleşmeyi yenilettim,bıktım sürekli kopan yavaşlayan internetten..işin tuhafı ilk senesinde 1 kere bile kopma yaşanmadı ne zamanki yenilettim sorun başladı.Kaç gündür gidip iptal ettireyim diyorum işten fırsat olmuyor.En yakın zamanda kurtulmayı planlıyorum bunlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-15814DA30

Turk Telekom
    6 sene 3mb ile süründüm, emin ol onu bulamayan binlerce kişi var

• Abi şu internetleri alırken biraz araştırma yapmalısınız insanlarımız bodozlama net çekiyor evine.
  • Devam eden uzun süreli taahhüdümüz var ne yazık ki. Son bir iki aydır (sanırım taahhüdü verdiğimizden beri) 16 mbps'a kadar olmasına rağmen 5mbit üstünde internet kullanamadık. Her seferinde arıza giderildi deyip hiçbir şey yapmıyorlar. Tüketici mahkemesine başvurup taahhüdümüzü iptal ettirme şansımız var mı, yoksa orada 16mbps'a kadar yazıyor yapacak bir şey yok cevabını mı alırım?
  • max 8mbt veriyor altyapi biz ne yapalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amet42 A kullanıcısına yanıt
    O "kadar" ifadesiyle isten siyriliyorlar hocam maksimum ne desteklerse altyapiniza bagli vs anlamina geliyor, bende 16mbt baglatacaktim ama altyapi 8 destekliyor stabil ,alsam baglatsam alacagim 11 12 belki, ondada kopmalar olacak surekli

Bu durumda her daim altyapi durumuna gore alinmali net hem fiyat acisindan hem performans, yani kullanamayacaginiz hizmete fazladan para bayilmaya gerek yok birde taahutsuz isslere yonelmeli herkes bu kan emicilere 2 yil baglanmamali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    Öyle söylüyorsunda imza atıp almadan önce evine gelecek olan hızı test ettirebiliyorsun neden böyle birşey yapmadın.

mesela santral benim evime yaklaşık 1.5 km uzakta 50mbit imzaladım 48 49 geliyor arada 1 2 kopma oluyor yer birde esenler
    Şehir dışındaydım hat babamın üzerine. Alternatif yok nasılsa diye düşünüp tekrar vermiş. O ilgilendiği için taahhüt olduğunu bile bu arıza işlemleri sırasında tesadüfen öğrendim.
  • Hat degerlerii atar misin bi bakalim. Dandik port vermis olabilirler.

• yemin ediyorum aynı olayı yaşadım 2 yıl önce türk telekom'da. maşaallah diyelim kablonete geçtiğimden beri böyle problemlere hiç rastlamadım. ayrıca süperonline da olan arkadaşlarımın da memnun olduğunu duymuştum. gerçekten türk telekomdan uzak durun arkadaşlar
    bir şey yapmamız lazım demiyorum. dostum sadece söyledim.
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    2006-2016 yılları arasında tam 10 yıl türk telekom kullandım. her zaman aynı boktu be kardeşim. superonline ya da kablonete geçin bırakın bu işleri. türk telekom her zaman rezildi. bu olayları o kadar fazla yaşadım ki ( niye 10 yıl durdun o zaman derseniz; bulunduğum yerde başka internet firmalarının altyapıları nerdeyse 0'dı yavaş yavaş geldi diğerleri)
  • 8 sene 8Mbps kullandım 100MBps'de kullandım fakat gine 8MBps düştük fiber projesi var onay alırsa fiber gelecek
  • Ne gibi
    Turknet ping olur oyunlarda adamlar hava'da
    superoline sözleşme getirmez.
    netspeed santral kurulum için yer bulamadık der.
    geri'ye ne kaldı. ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.