Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM - PRİME vs TURKCELL - PLATİNUM vs VODAFONE - RED (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
11.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçici ve kısa bir süre için turkcell platinum kullandım.

platinum'da internet konusunda öncelik verildiği doğru. turbo internetten bile hızlı. hatta şöyle bir örnek vereyim, evde turbo internet ile hız ölçümü yaptığımda 1 mbit civarı çıkardı sonuç. baz istasyonunun eve uzak kaldığı söylenmişti turkcell tarafından. merkezi bir yerde olmama rağmen. ancak platinum ile aynı yerde 7-8 mbit civarı hız söz konusu.

müşteri hizmetleri ile olumlu diyaloglarım oldu. ancak kibirli bir iki tipe denk geldiğim de oldu. belki hattım için tanımlanmış 75 liralık giriş paketini ekranda görünce hor görmüşlerdir
  • Vodafone Red Business veya Esnaf tarifeleri dahilinde bilgi almak isterseniz yardımcı olabilirim.
  • heathrow was here kullanıcısına yanıt
    Platinum plus seninkinin bir ust paketini kullandim sonra sirket hat verince kacmaz 39 icin temsilciyi aradim resmen ezik muamelesi yapti bi.tanesi.:) sana.ozel degil dostum genele boyle bunlar ne kadar ekmek o kadar kofte seklinde calisiyorlar :) vodafone da aynisi ariyosun; hayirdir noldu diye aciyo bazisi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Platinum plus seninkinin bir ust paketini kullandim sonra sirket hat verince kacmaz 39 icin temsilciyi aradim resmen ezik muamelesi yapti bi.tanesi.:) sana.ozel degil dostum genele boyle bunlar ne kadar ekmek o kadar kofte seklinde calisiyorlar :) vodafone da aynisi ariyosun; hayirdir noldu diye aciyo bazisi :D

4-5 gün kaldım platinum'da.

Çünkü çalıştığım şirket, bol dakikalı, bol internetli ücretsiz bir paket sundu.

Bilgi vermek istedim çünkü birkaç gün kalıp numara taşıyacaktım.

Ama müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermek istemedim.

Platinum uygulamasından mail göndermek istedim.

Turkcell Platinum android uygulamasında mail gönderme opsiyonu vardı, ancak çalışmıyordu.

Aradım müşteri hizmetlerini. Teknik birime bağladılar.

-Kolay gelsin. Turkcell Platinum Android uygulamasından mail gönderilemiyor. Teknik bir sorun var sanırım.
    -Turkcell Platinum uygulamasından nereye, kime mail göndermeye çalışıyorsunuz?
    -Anlamadım?
    -Uygulamadan kime mail göndermeye çalışıyorsunuz?
    -Nereye gönderebilirim?!?!
    -Peki, neden mail gönderme ihtiyacı hissediyorsunuz?
    -Kendimi yazarak daha iyi ifade ediyorum!?!?!
    -Size bir sms göndereceğim. Orada bir mail adresi var. O adrese gönderebilirsiniz.

(Gelen sms: Evraklı şikayetler için falan alakasız bir konuda mail adresi idi)

Evet böyle davranıyor olabilirler. Ama denetime takılır, denk gelir, bir görüşmesi dinlenir. Yani her zaman bu muameleyi çekemeyebilirler.

• Cok yanlis bir davranis olmus sacma sapan bir.ifade.olmus yani ben senin kadar sessiz kalmazdim mesela kaldirirdim ortaligi ayaga,zaten.platinum un amaci tamamen hizmete yonelik oncelik ve hizlandirma

• beter.böcek kullanıcısına yanıt
    bir saat sonra tekrar aradım müşteri hizmetlerini. elemanı şikayet edicem. olayı anlattım kısaca. görevli bayan bana ne dedi?

-uygulamadan kime mail gönderecektiniz?

ölür müsün öldürür müsün?

sonra konuştuk. ben numara taşıyacağımı söyledim. nedenini anlattım.

kız hiddetlendi.

-tabi turkcell mağazaya gidip hattınızı iptal edebilirsiniz.

"yürü git banane" diyor kısaca.

burada yazanları birileri görür de belki kendilerine çeki düzen verirler.

sen de beni fazla gaza getirme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow was here

geçici ve kısa bir süre için turkcell platinum kullandım.

platinum'da internet konusunda öncelik verildiği doğru. turbo internetten bile hızlı. hatta şöyle bir örnek vereyim, evde turbo internet ile hız ölçümü yaptığımda 1 mbit civarı çıkardı sonuç. baz istasyonunun eve uzak kaldığı söylenmişti turkcell tarafından. merkezi bir yerde olmama rağmen. ancak platinum ile aynı yerde 7-8 mbit civarı hız söz konusu.

müşteri hizmetleri ile olumlu diyaloglarım oldu. ancak kibirli bir iki tipe denk geldiğim de oldu. belki hattım için tanımlanmış 75 liralık giriş paketini ekranda görünce hor görmüşlerdir

Genc tarifedeyim,platiniuma gececegim. Gecen ay otomarik hesaptan fsturam odenmemis, mesaj geldi. Bankayi aradim, sorun yok dedi, turkcelli aradim, inanir misiniz bankadaki musteri temsilcisinden daha detayli bilgi verdi. Sorunu cozduk.

Zaten isim geregi surekli sahadayim. Cekim ve hizmet sorunu olmayan bir operator benim icin cok onemli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz olumlu tecrübe yaşamışsınız memnunsunuz. Ben olumsuz tecrübe yaşamışım, canım sıkılmış ve burada paylaşmışım.

Benim memnuniyetsizliğim Turkcell'in hizmet kalitesi hakkında fikir vermez.

Sizin memnuniyetiniz de Turkcell'in hizmet kalitesi hakkında fikir vermez.

Genele bakmak lazım.

Memnun olan da var, olmayan da...

• "Ege bir türk gölü değildir, Ege bir yunan gölü de değildir, binanaleyh Ege bir göl değildir..."

Turkcell kötü bir operatör değildir, Turkcell iyi bir operatör de değildir, binanaleyh Turkcell operatör değildir

Demek istemiş yazar, bir önceki mesajda

• heathrow was here kullanıcısına yanıt
    Gaza gelinmicek gibi diil ki baksana hareketlere :) ben bu yuzden turkcell den vodafone a gectim valla hem fazla ode hem temsilci bi agzindan bi baska yerinden konussun yok.oyle :)

• Polemiğe girmek istemediğim için, uğraşmak istemediğim için kısa kestim. Yoksa eksik yanları var.

• Vayy kedar da çok mesaj gelmiş herkese teşekkürler
  • Tamam da bu tarifelerin içeriğini bilen veya yazacak yok mu? Ve tercihlerinizi belirtirken nedeninizi de belirtirseniz cevabınız boş olmaz çünkü bu konuyu okuyan herkes tercihinizin sebebini bilir.
  • Spotify ve aile indiriminden dolayı Vodafone Red.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hangisinin yanında sunduğu fırsatlar daha avantajlı?

• Hepsinin değişik avantajları var.

Mesela Sinema konusunda Turkcell açık ara önde. En kötü platinum tarifesine bile ayda 4 kez hak veriyor. Vodafone sadece 1..Avea da yok..

Avea da ayda 3 kez ispark var. Yol Kenarında 2 saat ücretsiz. 3 kez. 12 *3 = 36 tl avantajk sağlıyor..

Turkcell turkcell.com.tr de %35 indirim sunuyor diğerlerinde bu tarz ürün alım indirimleri yok..

Vodafone'da Spotify ücretsiz sanırım, Turkcellde Fizy ücretsiz.

Turekcell platinumlara aynı zamanda turkcell tv de ücretsiz ve 5gb ekstra kota hediyeli sadece tv için..

Avea ve Vodafone da havalimanında ücretsiz konaklama var ama Turkcellde bu yok..

Vodafone Red in diğerlerinden ayrılan ve benim çok beğendiğim Back Up servisi var. Kafana takılan ne varsa ve ihtiyacın olan her anda yanında güven duyduğun bri servis. Evinin camık kırıldı yada yolda kaldın Vodafone Back up ile dert etmeye gerek yok. Rakiplerde yok..

Ayrıca vodafone red bir çok yerde %15-25 arası yemeklerde indirim sunuyor..

Yine Vodafone 'da Aile indirimi var..

Avea zaten bence uygun

Turkcelldede Superonline ile beraber ucuza kullanabileceğiniz bir platinum hizmeti var..

Ancak dakika olarak Turkcell bunların biraz gerisinde bence kalite olarak 2 tık önde..

Seç beğen al.

Hangisi hangisinden üstün tartışılır..

Şu an Turkcell Platinum kullanıyorum. İlk başlarda anlamsız gibi gelsede verdiği şeyler , hayatıma değer kattığını gördüm..

Geçen günlerde yaşadığım sorun için zararım olmamasına rağmen 90 tl fatura inidirmi yaptılar. Volkan Konak konserine bilet aldım yarı yarıya ödedim. Artık bişey alıkrne önce turkcell.com.tr de varmı bakıyorum ve sinemaya giderken bu ay 1e 1 bedava kullandımmı diye düşünmüyorum. Fizy üyeliği ile binlrce müziğe ücretsiz erişirken , Turkcell tv ile özellikle yolculuk ederken otobüs yada trenle kota sorunu olmadan kullanıyorum..

Ha unutmadan birde Turcekll platinum abonelerine normalde ayda 10 tl olan Turkcell Depo 500 gb pakette ücretsiz. Sırasıyla Google Drive , Dropbox ve one drive kullandım. açıkcası en çok Turkcellinkinden memnun kaldım.

• 3Gde Vodafone Red diyenler 4G de de Vodafone diyebiliyorlar mı?
  • 1.sene geçti fikirleriniz nelerdir?

RED : 7
    PLATİNUM : 3
    PRİME : 5

kişi seçti
  • fahri1156 kullanıcısına yanıt
    2 yıldır Vodafone Red kullanıyorum öncesinde 5 yıl Turkcell Platinum kullandım ay sonu kontratım bitiyor Turkcell e dönsem mi diye düşündüm 4G den sonra Vodafone da aramalarda sıkıntı yaşamaya başladım internet 3G hızında fazlası değil. Ama Red in spotify, Netflix, Digitürk Play Taraftar, Budget, Havalanı Lounge sürekli kullandığım için muhtemelen kalmaya devam edeceğim ama kontrat yapmayı düşünmüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahatbek kullanıcısına yanıt
    2 tip abone var;

1- sabit olarak kaLıp operatör değiştirMEYen
    2- yüZer-GeZer abone..

MarKa takıntısı olan
    paRasI olan
    diĞeR opERatöre geçersem sorun yaşarım; operatör değiştirmeye ne gerek var şimdi korkusu ve düşüncesi olan

bir operatörde kalıp devam ediyor.

diĞerLeri yüzer-gezer abone..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.