Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM - PRİME vs TURKCELL - PLATİNUM vs VODAFONE - RED (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
11.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar türk telekom faturalı hattımı faturasıza almak için aradım 178 TL ceza, işlem ücreti vs çıkardılar

fakat tekrar başka bir müşteri hizmetleri arayacakmış, ne zaman arar diyorum bişey söylemiyorlar.

Benim gibi faturasıza geçmeye çalışanlar yada geçenler varmı.kaç günde arayacaklarını öğrenebilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ispanyol06

79 TL ye Turkcell platinum 10gb pakete ek olarak 5gb 12 ay hediye veriyor. Fizzy online müzik ve video kota düşmeden kullanıyorsun ayrıca.

Fizy ne birader çöp spotfiy yanınnda 79 tlye vodafone red 15 tarifesi var 15gb internet+1 yıl spotify+1 yıl digiturk play eglence paketi veya taraftar paketi
  • Asıl çöp vodafone red premium hizmet falan yok gençler hayatımda bu kadar rezil bi firma görmedim red avantajı olarak sinema bileti verir 1 kez kullanırsın müşteri temsicisini ararsn bağlanamazsın taaahüt başlangıcında spotify var derler sonradan iptal ederler taahhüt verirsin red içerisinde sadece paket yükseltebilir düşüremezsin oysa turkcellde 2 kez yükseltme 1 kez düşürme yapabilirsn taahhüt bozulmadan bidaha vodafone mu hayır vodafone red pişmanlıktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.