Şimdi Ara

Türk Telekom Pokus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
72
Favori
83.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu tarafımca artık güncellenmeyecektir.

1.5 yıldır kullandığım hesap banlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Aralık 2022; 17:22:50 >

• hocam sizce on odemeli kart mi kredi karti mi tercih etmeliyim?

ozan app toslayi kullniyor musunuz menun musunuz avantajlari nedir?

pokusta cok hata oluyor diyorlar dogur mu ?

pokus karti tavsiye edef misiniz?

pokus kampanyalari her ay yenileniyor mu?

tosal neden kampanya azalttu hocam?

bisu kampanyasi gelecek diyorlar toslaya dogru mu?

hocam paycell kullaniyo musunuz memnun musunuz?

Bu saçmalıklara bir düzenleme getirilmeli adam akılı müşteri temsilcileri daha yok ama e cüzdan işine giriyorlar hemen. Bir alt yüklenici elektronik para şirketi, dandik bir uygulama ve kendi isimlerini bastıkları kartlarını sürüyorlar piyasa sonra müşteri bir sorun yaşayınca karşısında bir muhatap bulamıyor. Müşteri hizmetlerini de suçlayamıyorsun tüm para işlemlerini alt yüklenici yapıyor o sorunu çözmediği sürece istediğin kadar Pokus cüzdan ile iletişime geç talep oluşturmaktan başka bir şey yapmazlar. Kesinlikle bu işte yeterli alt yapısı olmayanlara e cüzdan lisansı verilmemeli.

• Yine miç ederler zamanla bizim Ü'cüler Ğ'ciler :)

• Buralar değerlenir, link de benden gelsin bari.

https://www.pokus.com.tr/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi sen eksiktin

• Rez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Her gelen daha şiddetli rekabet etmek zorunda, şahsen hesap açmak dışında bize bir külfeti yok. Promosyon ne zaman gelirse biz de o zaman hesabı açarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandprix -- 14 Haziran 2021; 19:31:17 >
  • T oluyor mu müşteri hizmetlerini arayıp sorayim bir

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lokmacılar gibi her aklına esen açıyo bişiler
    Bekleyelim görelim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

• Hesabı açtık. Teşekkürler

• Bizde Kart çıkartalım mı?
    Papara ve enpara bana yetiyor. Papara her ay 1 ücretsiz sanal kart veriyor. Enpara ile de Havale EFT işleri.

• bokuz

• Eft ücreti var o kötü.

• Hesap açtım ama pişman oldum daha çok atak yapması lazım hele eft ücreti falan rakiplerde ücret almayan varken şu ilk etapta sanki türk telekom kullanıcılarına yarar gibi duruyor (özellikle hediyeler bakımından)

• Çağrı merkezini aradım sanal kart da ücretsizmiş. Yeni genel kampanyalar gelecekmiş ama daha duyuru yapmamışlar. Denemek için çıktılar herhalde, şimdiden fena değil aslında. Sadeliği güzel.

Ufak bi miktar hesaptan atıp sanal kart ile denedim, çalıştı. Telekom atakta, yerimi aldım.

• Takipte kalalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Hesap açtım ama pişman oldum daha çok atak yapması lazım hele eft ücreti falan rakiplerde ücret almayan varken şu ilk etapta sanki türk telekom kullanıcılarına yarar gibi duruyor (özellikle hediyeler bakımından)

paycell içinde öyle hocam. turkcelliler için çok avantajlı. diğer hat turkcell. her ay 20-30tl n11-istanbulkart ödülü alınıyor. şimdi de dijital kod al 5bin puan kazan bildirimi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

paycell içinde öyle hocam. turkcelliler için çok avantajlı. diğer hat turkcell. her ay 20-30tl n11-istanbulkart ödülü alınıyor. şimdi de dijital kod al 5bin puan kazan bildirimi geldi.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle Turkcell kullanırken paycell benim için baya iyi avantajlı oluyordu (özellikle İstanbul kart yükleme kampanyası) geçenlerde paycell ile alışveriş yaptım 3000 puan geldi ama internet hediyesinden başka birşey yok bu da bu şekilde olacak gibi şu anlık verdiği hediyeler tt abonelerine özel tabii ileride nasıl olur bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 14 Haziran 2021; 21:47:0 >

• yerimizi alalım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.