Şimdi Ara

Turk Telekom Online İşlemlere giremiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
70.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shangıl

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam ilginç ve saçma olan şey, TekŞifre doğru olduğu ve kabul ettiği halde yukarıda @XpressMusic34 dostumun verdiği ana linkten artık girmemesi ve aynı TekŞifre ile TC Kimlik/Cep No kullanmadan uygulamadan sorunsuz girmesi. Bu tür bir sorun yoktu geçen hafta. Anlayabilen beri gelsin.

Aynı şekilde buradan yani yeni Online İşlem zımbırtısından da giriş sorunsuz yapmasına rağmen girişten hemen sonra arayüz yükleme yapmıyor ve yükleme sembolü sonsuza dek dönüp duruyor:
    https://onlineislemler.turktelekom.com.tr

Çelişki ve saçmalıklar diyarı Türk Telekom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Ocak 2020; 14:15:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    gerçekten sürekli problem çıkıyor.
  • tatlikiz.7000 T kullanıcısına yanıt
    2 3 sene oldu en son TT kullanalaı. Hala aynı hicbir şey degismedi tasarım dahi aynı sorunlar aynı.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    koskoca şirketin bunun önüne geçecek bir hareket yapmaması çok üzücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatlikiz.7000

koskoca şirketin bunun önüne geçecek bir hareket yapmaması çok üzücü.
    Demek ki koskoca değiller ve ne kadar vasıfsız varsa torpille içine doldurulmuş. Dışarıdan hizmet veren taşeronların bazıları bile bunlardan daha yetkindir. Net.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Abi ben şu an denedim, çalışıyor. Problemin nedenini anlamadım açıkcası.
  • Shangıl S kullanıcısına yanıt
    Bu problemi tt ile paylaştınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Abi ben şu an denedim, çalışıyor. Problemin nedenini anlamadım açıkcası.
    Kullandığın tarayıcı ve sürümlerini yazar mısın dostum?

Bende yükleme sembolünde kalıyor.

Şuradan cep no onay kodu ile giriş yapıyorum. Girişten sonra adım soyadım görünüyor ama içerik yüklenmiyor. Şuradan:

https://onlineislemler.turktelekom.com.tr

Firefox ve chrome son sürümleri ile girebiliyorum. Online işlem uygulamasından da açılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Firefox ve chrome son sürümleri ile girebiliyorum. Online işlem uygulamasından da açılıyor.
    İlginç olan şey de şu: Android uygulaması üzerinden Mail + TekŞifre ile sorunsuz giriyor ama eski TTNET Online İşlem Merkezi web sitesi üzerinden bu kombinasyon ile artık girmiyor, daha doğrusu içerik yüklenmiyor, ama şifre hatası falan da yok.

Öte yandan, yeni Online İşlemler web sitesi üzerinden de Cep No ve TC Kimlik ile giriyor ama yine aynı şekilde içerik yüklenmiyor. Yükleme sembolü dönüp duruyor. Android uygulamasından ise TC Kimlik ve Cep no ile girmiyor.

Yani giriş yapabildiğim tek kombinasyon, Android uygulaması + mail + TekŞifre şeklinde.

Kesin bir haltlar karıştırdılar ve haberleri bile yok sorunlardan ve çözüm için de birşey yapabilecek halde değiller. Geçen haftaya kadar kesinlikle böyle bir durum yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Ocak 2020; 18:55:0 >

Online işlem üzerinden yaz abi istersen.
    doğru olabilir söylediğiniz.
  • Btk üzerinden şikayet ettim sözle bu yönde kendilerine çok sayıda şikayet gelmemiş kendileri giriş yapabiliyorlarmış da vs

giremeyenler btk üzerinden şikayetlerini yapsın .
    https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/VAADIN/tsys/giris.html

e devlet ile giriş yapın.

konuyu teknik ekip inceliyormuş genel müdürlükten 0212 den arıyorlar .Ne zaman düzelecek bakalım
  • TT'da bu tarz ıvır zıvır sorunlar gırla. Boşuna ucuz vermiyorlar..

Sözün özü ucuz etin yahnisi. 10-20 lira fazla verip Turkcell kullanın diye boşuna demiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Eskiler derdi ucuz etin yahnisi yavan olur diye Bunu Telekom için demişler işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.