Şimdi Ara

türk telekom müdürlüğü vdsl geçme diyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen perşembe günü 50 mbps 200 gb aknli pakete geçtim ancak hattım hala adsl geçiş işlemi beklemede ve müdürlüğe gittiğimde geçmeyin yoksa kopma yaşarsınız diyor ancak sorgulama yaptığımda 70 mbps'e kadar hız alabileceğim söyleniyor müşteri hizmetleri hattınız destekliyor diyor hangisine inanacağımı şaşırdım. Hat değerlerim burada herhangi bir kopma yaşamıyorum.türk telekom müdürlüğü vdsl geçme diyor?

• Müdürlüğe git bunların her dediğine inanmayın.
  • gidip rahatsız et sürekli bunları rahatsız etmediğiniz sürece sizin önünüze taş koyup dururlar ben geçirilmesini istiyorum kopma sorunu beni ilgilendirmez de geçirsinler
  • cevaplar için teşekkürler arkadaşlar pazartesi gideyim tekrar.
  • Ağ yada saha operasyonları şefleriyle konuşmanız lazım, bireysele yönlendirecekler, siz kurumsal şefler ile görüşmekte ısrarcı olun, olmadı bireyseller ile görüşürsünüz.
  • Hocam adamlar çok umursamaz ve dediğim dedik. Cehaletten mi konuşuyolar yoksa bildiklerinden mi anlamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç uğraşma hemen müdürlükde hat iptal birimine git derdini anlat türknete geçecem de dilekçeyi doldur adamlar 5dk 50mbit verirler iptal için ısrarcı ol sen eve ulaşmafan 50mbit ulaşmış olur.

• hocam pazartesi gideceğim sonucu yazarım buradan
  • işlerine geldigi gibi bunlar. gidip sıkıştırın kesinlikle

• %99 kopma yaşarsınız. Hatta garanti koparsınız. Hem VDSL olacak Hem Türktelekom. Bu değerler ile En kısa zamanda Türktelekom dan kopup Türknete geçersiniz. Adam haklı..
  • evet arkadaşlar hattım hala vdsl değil bugün tam 15 gün oldu madem bölgemizde vdsl yok ne diye verebiliriz diyor müşteri hizmetleri anlamış değilim. Türk telekom müdürlüğüne kadar gittim ancak bir sonuç yok bugün türkneti arayıp geçiş işlemlerini başlattım onlar verebiliriz diyorlar bakacağız artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.