Şimdi Ara

Türk telekom maç saati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom kullanıyorum. Maç zamanı interneti çok yavaşlatıyor.

50mbit kullanıyorum. Şimdi gsnin avrupa maçı vardı iptvden ya da başka yerlerden izlemeye kalktığımda acayip donuyor. Turkcell mobil veriden açıyorum hiç sıkıntı yok. Türk Telekomun speedtestine bakıyorum değerler normal ama videolarda çok kısıtlama yapıyor. Ne yapabilirim. Speedtestte de hızlar normal ama kanıtlayamayız mı bunu. Maç bitti iptv donmuyor. Göz göre göre kısıtlama var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ip tv yasal değil, o yüzden bir şey yapamazsın.

• iptv trafik akışını kısıtlamak için bilerek yapılıyor maç saatlerinde.

Turkcell'de sorun yok demişsin ama süperonline aboneliğimde benim de her maç saatinde yurtdışı erişimim felç oluyor maçlar bittikten 5 dakika sonra her şey düzeliyor.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

Evet maç sonrası normal. Bu arada turkcell mobilde sıkıntı yok. Superonline bilmiyorum.

Herhalde en iyi turknet milenicom vs. Büyük şirketler kısıtlama yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30BFBCDB6 -- 21 Eylül 2023; 12:7:48 >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

Tivibu iptv satıyor. Neden yasal olmasın

• arkadaşın izlediği muhtemelen kaçak iptv. Yasal iptv donmaz.

• Söz konusu maçı yasal platform aracılığı ile izliyorsanız ve donuyorsa evet sonuna kadar haklısınız. Kaçak platformlardan izliyorsanız ve donuyorsa hiçbir hak iddia edilemiyor bununla ilgili.

• normalde ankara-istanbul pingi 10ms iken 2-3 gündür maç zamanı ping 25-30 ms oluyor. korsanı engellemek için hususi bir filtreleme yapıyorlar herhalde. ulan nvidia'dan sürücü indireceğim, hız 3mb/s, normalde son hız indirebildiğim dosya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.