Şimdi Ara

Türk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
2
Favori
20.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi anlamadığım şey benim mevcut taahütüm var bunla devam mı edeceğim yoksa isteğe bağlı direk geçiş mi olacak bu geçiş süreci nasıl olacak asıl önemli olan bu?
  • korkusuzmaraz kullanıcısına yanıt
    10 yıldır rezillik çekmekten bıkıp neden firma değiştirmediniz acaba ? Mazoşist misiniz ?
  • paket fiyatlarında kota kalkmış maşallah... iyi ki geçen yaz 3 yıl taahütle

35 Mbps'ye Kadar 100GB
    Tivibu Ev Süper Pk HD
    Alo Paket 250

98 TL Ödüyorum Yeni paketler kazık
  • technova kullanıcısına yanıt
    Doğru düzgün araştırsaydınız benim gibi,

75 Mbps hız 200GB kotayı taahhütsüz olarak 57 TL ye alırdınız.

Bir dahakine iyi araştırın. 100 TL ye düdüklenmenize sevinmeyin yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

10 yıldır rezillik çekmekten bıkıp neden firma değiştirmediniz acaba ? Mazoşist misiniz ?
    Çünkü canım kardeşim internet benim değil peder beyin üzerine faturayı da o ötüyor. Ve de kendisi her ne kadar kazıkcı olsa da diğer internet firmaları türk telekom un altyapısını kullandığı için yine en iyisi onun olduğunu düşünüyor. Bir arıza olduğu zaman hiçbiri ttnet gibi arızaya bakmayacağını düşünüyor. Evde kontrolü henüz tam olarak ele alamadım.
  • quote:

Doğru düzgün araştırsaydınız benim gibi,

75 Mbps hız 200GB kotayı taahhütsüz olarak 57 TL ye alırdınız.

Bir dahakine iyi araştırın. 100 TL ye düdüklenmenize sevinmeyin yani.
    düdük abes oldu.onu bir düzelt hele. o günkü teklifler içinde en uygunu oydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuzmaraz

Çünkü canım kardeşim internet benim değil peder beyin üzerine faturayı da o ötüyor. Ve de kendisi her ne kadar kazıkcı olsa da diğer internet firmaları türk telekom un altyapısını kullandığı için yine en iyisi onun olduğunu düşünüyor. Bir arıza olduğu zaman hiçbiri ttnet gibi arızaya bakmayacağını düşünüyor. Evde kontrolü henüz tam olarak ele alamadım.

Alıntıları Göster
    Öncelikle bizim evde de interneti peder bey ödüyor.

Sonralıkla hizmet aldığım firma TTNET değil ama TTNET altyapısını kullandıkları için eğer bir arıza olur ise TTNET gelip bakıyor.

Ayrıca fiyatlar piyasanın çok altında

75 mb hız 200 GB kota 57 TL ve taahhüt yok. Yani her yönüyle size uyuyor tek yapmanız gereken araştırmaktı . . .

• technova kullanıcısına yanıt
    Düdüklenmek kelimesini çok seviyorum ne yapayım. Üfleyerek çalınan düdük gibi bir aletten gayet kullanışlı bir anlam çıkıyor daha ne olsun.
  • Bu ne lan 31 aralığa kadar akk'li tarifeye mi geçsem acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Kaç yıl once Fransa'da yaşadınız bilmiyorum.. Ama Almanya için örnek verirsem, en yüksek paket 500mbit/s.. Yanında iptv vs. Filan 2 yıllık sözleşme sonunda ödeyeceğiniz rakam 850-900€ civarindadir. Ama 100-250€ arasında hosgeldin hediye çeki( ilk 6 aylık faturalardan düşülür..) ve yanında Ps4, Mediamarkt vs hediye çeki verilir.. Sonuçta ortalama aylık ödeyeceğiniz rakam 17.50-25. 00 € arasında olur.. Demekki siz Fransa'dan ayrılalı çok şey degismis Avrupa'da..

Kaldı ki, eğer hem ev, hem cep telefon sözleşmesini aynı şirketten yaparsanız Kombi sözleşme olur.. Yanında güncel bir Cep telefonu hediye edilir..

Cep telefonu için..

10-30gb. Internet, Sınırsız Konuşma ve SMS (Tüm Avrupa ülkelerinde geçerli..)

Ev icin

500 MBit /s'ye kadar Sınırsız internet.. İptv vs.

Kombi sözleşmesi yaparsanız.. Yaklaşık aylik 50-60€ ödersiniz ama güncel bir telefon hediye alırsınız.. (Huawei Mate 20 Pro. Samsung Note 9, gibi..)

• quote:

Öncelikle bizim evde de interneti peder bey ödüyor.

Sonralıkla hizmet aldığım firma TTNET değil ama TTNET altyapısını kullandıkları için eğer bir arıza olur ise TTNET gelip bakıyor.

Ayrıca fiyatlar piyasanın çok altında

75 mb hız 200 GB kota 57 TL ve taahhüt yok. Yani her yönüyle size uyuyor tek yapmanız gereken araştırmaktı . . .

Alıntıları Göster
    Ben araştırdım. Söyledi ama kendisini kafasına artık her kim girmişse nuh diyor peygamber demiyor. Neyse zaten yakında ttnet taahhütümüz bitiyor.

• konuşmada mevcut hangi paketi kim ne kullanıyorsa o fiyattan devam edecek denmişti röportajda eğer faturaya yukarıdaki fiyatlar yansıyacaksa video mahkemede kanıt olarak kullanılır.... sözün özü bu..

• Belki biraz klasik olacak ama durumu özetleyen en iyi cümle; "Burada yaşamasak aslında Türkiye çok eğlenceli bir ülke."

• Netspeede evrakları yolladım 10 gün önce kadar korkum online oyunlarda sıkıntı olur mu netspeed bazı yorumlarda ping sorunundan bahsetmişlerdi inşallah öyle olmaz.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadan birşey söylemek doğru olmaz internetiniz bağlansız o zaman anlarsınız. Ben şahsen memnunum turkcell superonline fiber internetim vardı önceden. Onda ne ping alıyorsam şimdi VDSL2 ile gayet aynı pingleri alıyorum yani. Üstelik kablo ile kullamıyorum hiç interneti laptop olduğu için hep wifideyim. Ona rağmen çok iyi.
  • Benim faturamın alt kısmında şöyle bir ibare var.resim olarak ekledim.anladığım kadarıyla hiç ek ücret ödemeden sınırsız kullanmaya devam edeceğim ammmaaaa hangi hızda ?

121tl:100mbit 100gb akn tivibu vs kullanıyorum.

Eğer hızımı düşürürlerse mahkemeye verebilir miyim ? Böyle bir şey yapmaya hakları varmı ? Yani ben nasıl çıkmayacağım diye taahhüt veriyosam o da bana sana şu hızı veriyorum diye taahhüt etmek zorunda ama gene de bir sorayım dedim.Zira bunların ne yapacağı belli olmazTürk Telekom limitsiz internet tarifelerini açıkladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkanse -- 12 Aralık 2018; 19:35:35 >

• 70 tl ye kullandığım 35 mbit 50 gb akn li tarifem 149 tl olmuş. Yüzde yüzden fazla zam gelmiş. bu fiyatlar ile tt a bay bay bay deyip başka bir operatöre geçmek en mantıklısı.
  • 4 mbit internet 60 tl olmuş türk telekom hata yapmış 65 milyon yıl önceye dinazorlar çağındaki hıza döndürselerdi bizi daha iyi olurdu.
  • Ölmüşlerine takla atırayım sayın telekom

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    Adı üstünde taahhüt alıyor imza atıyorsun aynı kredi kartı başvurusunda bir ton madde yazılı ama atıyorsun onun gibi düşün. Bu aknsiz döneme geçişte mümkün olduğu kadar aknli taahhütle girmeye çalışıyorlar ki fazla yüklenilmesin yumuşak bir geçiş yapalım diye fiyatlarda ondan dolayı uçuk. Taahhütte bir çok madde var tt yi haklı çıkaracak.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.