Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
13.697
Cevap
284
Favori
798.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

17 Mayıs'ta Turktelekom'dan Turkcell'e geçtim. Yanlış tarifeye geçirdikleri için daha sonra Vodafone'ye geçtim. Vodafone'nin çekim kalitesinden hiç memnun değilim.

17 Ağustos'tan sonra tekrar Turktelekom'a döneceğim.

Faturasıza geçip teklif beklemek mi mantıklı yoksa faturalı paketlerden birini seçmeli miyim?
  • Bayi hatasını kabul etmediği için hatta genel merkeze "yalan söylüyor kendisi seçti o tarifeyi" dediği için genel merkez de "siz öyle diyorsunuz bayimiz böyle diyor kanıt olmadan işlem yapamam" dediği için Turkcell'in müşteriye verdiği değer ile yüzleşmiş oldum. Ne kadar kayıt oluştursam oluşturayım bir çözüm sunmadılar ben de hattımı değiştirdim. Turktelekomun, turkcell kadar çekim kalitesi yok ama yıllarca kullandım böyle bir sorun yaşamadım.

@krkmz1666 internet pek kullanmıyorum. Ayda 3-4 gb yeter sanırım. Dakika daha çok önemli benim için. Konuşkan tarife diye bir tarifesi var 3000 dk 3 gb 100 sms 35 tl şeklinde. Bunu düşünüyorum ama acaba dedim faturasız 1500 dk 1000 sms 1gb tarifesine geçip daha uygun bir tarife önerirler mi onu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sata90 S kullanıcısına yanıt
    Aynısı bendede oldu arayip %25 indirim taahhüt ettiler. Kabul ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ha şunu söylüyorum, TİM mağazaları kendi halinde takılıyorlar.

Faturaliya geçirme çabaları hep.

Türk Telekom ve VF müşteri hizmetleri çöp tür. Her aradığında ya sistem bozuktur ya da talep açılmıyor.

VF müşteriyi dövecek neredeyse.

TT ve VF müşteri hizmetleri kullanıcının hiçbir zaman problemini çozmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 14 Temmuz 2020; 19:52:1 >
    Telekomda kullanımlara göre teklif geliyor ilk ay dakikanı bitirirsen ona göre teklif gelir

1000 dak 1000 sms 4gb 19 lira faturalı gibi yada 7gb 24 liraya gibi konuda teklifler var .

• Ben mizah amaçlı yazmıştım lafım size degildi.Turk telekom kullanacagimi dusunmuyorum bu saatten sonra, ki değilimde

• nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Peki, en iyisini yapıyorsunuz

• Tim mağazası kendi halinde takılıyorsa demekki düşündüğünüz kadar kaliteli değil.

Müşteri hizmetleri konusunda üç firmada da herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Neden tt ve vf'yi bu kadar eleştiriyorsunuz anlamadım. Herkes operatör farketmeksizin bir çok sorun yaşıyor. O yüzden üç operatör de müşteriyi memnun edecek kadar kaliteli değil. O yüzden en uygun teklifi hangisi verirse onu kullanıyorum.

@krkmz1666 anladım teşekkür ederim. Diğer ay o şekilde yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 15 Temmuz 2020; 11:51:39 >
    Şuanda Kastamonu'da koyumdeyim ve Diğer operatörler 3G çekerken 4.5G full çekiyor Turkcell burada.

Turkcell her zaman diğerlerinden öndedir.

• 35 lira 15 gb paketimin 2.sözleşmesine indirimli fiyattan 22 lirayla devam ediyorum

• Herkes Kastamonu'nun köyünde yaşamıyor ama.
  • EGM 7 tarifesinden süper 8 tarifesine geçmiştim dakika yetmediği için. 63 lira olduğunu görünce müşteri hizmetlerini Arayıp kontörlü tarifeye geçmek istediğimi söyledim. Yüzde 40 indirim yapabileceklerini söylediler. Allah razı olsun diyip telekomla yolumuza devam ediyoruz.

Tek Kastamonu değil, Balıkesir, Edirne, Rize, Trabzon her yerde böyle.

Şehirler arası yolda açık ara en öndedir.

• Bu konuda haklısın, Urfa Ceylanpınar sınır karakolda askerlik yaptım, Telekom hiç çekmiyor, Vodafone belli yerde çekiyor, turkcell hem çekiyor hem İnternet var

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Şehirlerarası ve doğuda Turkcell'in en iyisi olduğunu her yerde belirtirim.

İstanbul - Kastamonu arasında Turkcell'de bir defa 3G'ye düştüğünü gördüm. Diğer yerlerde her zaman 4.5G'di.

Vodafone hattım takılıydı 4.5G şehirlerarası 5mbps. Sürekli 3G 4.5G gidip geliyor.

• ucuz diye türktelekom kullanıyorum fakat çekmiyor. Bıktım, en kısa zamanda vodafona geçecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

ucuz diye türktelekom kullanıyorum fakat çekmiyor. Bıktım, en kısa zamanda vodafona geçecegim
    Türk Telekom'da benimde Son 100 Gün beraberinde bende vf taşımayı düşünmekteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ayı doldurdum ezberbozan 1000dk 1000sms 20gb 80 lira gibi saçma sapan paketler öneriyor faturalı için Online işlemler. Önceden geçtiğimde 1 ay sonunda hemen 1000dk 1000sms 10gb 29 liraya önermişti. Yol yordam mı değişti arkadaşlar ne yapmak lazım. Faturasızda da öyle ahım şahım paket kullanmıyorum 27 liralık selfy yaz fırsatı mı ne kullanıyorum 750dk 5000sms 8gb mıydı neydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Türk Telekom Selfy 15 GB 35 TL (faturasız)
    Türk Telekom Selfy 10 GB 29 TL (faturalı)
    Türk Telekom Prime 20 GB 45 TL (faturalı)
    Self ye yaşım tutmuyor.Nasıl geçebilirim ?
  • International kullanıcısına yanıt
    Çocuğunuz varsa onun TC si ile olur veyahut yeğeniniz falan bazen de bayide ayarlayabiliyorlar

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.