Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.582
Cevap
280
Favori
787.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fanatiklige gerek yok. Avea cekmiyor, taahhut biter bitmez turkcele gececegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

fanatiklige gerek yok. Avea cekmiyor, taahhut biter bitmez turkcele gececegim
    bende VF'a ... (Kasım ayında)
    "Avea ile saadet olmaz.."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 5 Temmuz 2020; 21:32:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmane

Son bir ayda taahhüt bozma cezası gelmiyor ayın 9 unda son bir aya giriyorum hattı Turkcell’e taşımak için illa 9 unu beklemeli miyim?
    Eskiden dediğin gibiydi, son aya girince taahüt siliniyordu, şimdi öyle değil, son 2 gün kala taşısan da cezayı son faturaya ekliyorlar.
    Turkcell böyle yaptı, TT de öyle mi yapara, eskisi gibi mi bilemedim.
    Onu sorup öyle taşıyın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt
    TT de son ayda ceza yansıtmıyor Daha önce de TTden taşıdım ailedeki hatlar benim üzerime.Hat taşıma da en az 2 gün sürüyor ya ayın 7 sinde taşıyıp risk alayım dedim ama ayın 9 unu beklerim bedavadan para kitlemesinler.
  • arkadaslar yillardir her ay 57 odedigim ev internetim bu ay 100 tl geldi. sebebini bilen varmi? paket yalin internet fiber 35 gb
  • Hattımı taşıyacağım diyip kayıt açtırdım.

Bugün aradılar.

Prime 15GB tarifesine 47TL fiyat verdiler

1000dk + 1000sms + 15GB (12 ay taahhüt)

Eski tarifem EGM12 faturalıydı

• arkadaslar turk telekom efsane 20 gb 45 tl faturali tarifesine numara tasimayi planliyorum ilk ay hic memnun degilim deyip hat iptal kaydi actirirsam indirim alma durumu var mi sizce

• TURKCELL ile 15 GB 1000 dk 59 TL iken şuan bana aynı tarifeyi 79 TL ye kakalamaya çalıştıkları için turktelekom 20 GB 1000 dk 45 TL ye başvurdum umarım iyi olur

• Arkadaşlar faturalıda 15 gb tarifesini kullanıyordum, taahhüt bitmek üzere, uygulamada profesyonel 15gb tarifesi geldi 12 boyunca taahhütlü 35tl diyor, ama bu tarife duran tarife değil :), geçmeye değer mi sizce ?
  • Turktelekom Prime için hediye olarak verilen 24 Aylık Tivibu ve Muud üyelikleri için ceza çıkar mı?

1 Ay sonra hattımı başka operatöre taşırsam benden bunun ücretini tahsil ederler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 8 Temmuz 2020; 12:33:43 >
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    bide SOZ YAZ 5555 GÖNDER 13 tl indirim oluyor alan var %30-20 arası indirim geliyor 47 tl 33-35 gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar benimde taahütüm bitti ancak çok yüksek fiyatlar talep ediyorlar pttcellde turkuaz yıldız paketine geçiş yapabilir miyim ? http://www.pttcell.com.tr/kampanya/pttcell-turkuaz-taahhutleri-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaiecris

bide SOZ YAZ 5555 GÖNDER 13 tl indirim oluyor alan var %30-20 arası indirim geliyor 47 tl 33-35 gelir
    Olmadı, zaten tarife indirimi için tahhütünüz var cevabı geldi
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    yeni tahut verdiğinizde olacak hali hazırda kullandığın paket var 47 tl teklife 12 ay tahut verdinmi dediğimi yapacaksın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi hat iptal talebinde bulundum bende teklif gelsin diye, fakat gidip hattımı iptal etmezler dimi :) onca yıllık numaradan olmayalım.
    En kötü vf a geçeriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Uygundur

Şimdi hat iptal talebinde bulundum bende teklif gelsin diye, fakat gidip hattımı iptal etmezler dimi :) onca yıllık numaradan olmayalım.
    En kötü vf a geçeriz :)
    Büyük risk almışsın
    Senin yöntemi denedim ben, hiç arayıp sormadan 2 hattımı da iptal ettiler.
    İptal etmek yerine faturasıza taşıma başvurusu yapmak daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: fibersondaj

Arkadaşlar benimde taahütüm bitti ancak çok yüksek fiyatlar talep ediyorlar pttcellde turkuaz yıldız paketine geçiş yapabilir miyim ? http://www.pttcell.com.tr/kampanya/pttcell-turkuaz-taahhutleri-kampanyasi
    Pttcell de TT altyapısında oldugundan taşıma kampanyasından faydalanamzsınız
    Mecburen VF veya TC e taşıyıp gelirsinz

• Sundukları teklifler çöp. Bence beklemeyin boşuna

Yani yeni gelene 23 tl 5 gb veriyorsun; kendi müşterine sunduğun teklif 6 gb 33 tl?
    Bu arada şu anda 29 tl 4 gb kullaniyorum ama 1 kere bile aşmadım..

• Vodafone faturasızdayım. Türk telekoma geçmek istiyorum.Faturalı yada faturasız 30-35 tl bandında geçebileceğim interneti bol olan hangi tarife var?
  • International kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom Selfy 15 GB 35 TL (faturasız)
    Türk Telekom Selfy 10 GB 29 TL (faturalı)
    Türk Telekom Prime 20 GB 45 TL (faturalı)

• 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.