Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: grkem_48 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.754
Cevap
285
Favori
803.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.pttcell.com.tr/faturasiz-paketler/pttcell-konusturan-1000-paketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martın 10unda tivibulu cep tarifesi tahhahütüm bitecek.onların beni aramasını mı beklemeliyim?birde ortalama 30 lira olan interneti bol tarifeye mevcutmu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Martın 10unda tivibulu cep tarifesi tahhahütüm bitecek.onların beni aramasını mı beklemeliyim?birde ortalama 30 lira olan interneti bol tarifeye mevcutmu?
    Evet önce kendiniz arayın "sistemde size özel şöyle bir indirim var" filan derler, eğer indirimi beğenemzseniz faturasıza başvrup onların aramasını beklersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    4 yıl önce Turkcell'den Avea'ya(Turk Telekom) geçtiniz ve yıllarca Turkcele geri dönmediniz. Turkcell kalitesine alışan biri olarak Turk Telekom'dan memnun kaldınız mı? Beklentilerinizi karşıladı mı? Turkcelldeki zamlardan rahatsız olanlara Turk Telekom'u önerirmisiniz?
    Forumda aktif biri olmanız sebebiyle cevabınız analiz etmeye değer.

• Prime eksper 15 gb kullaniyorum 48tl ye. Taahhüt 22 martta bitecek, aradılar 15gb lik prime tarifesine 89tl’ye avantajli devam etmek ister misiniz dediler. Hangi kafayi yaşıyorsa turk telekom..

• Tivibulu tarifelerde taahhüt bittikten sonra tivibu ücretli. Yalnız ayın 9'unda kesiliyorsa cep faturası Tivibu ay sonunu buluyor. Tarifenizin isminin aynı kalmasına kanmayın benim gibi, önceki müşteri temsilcisi dahil demişti. Öyle bir dünya yok teyit edildi, hattımı taşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

Prime eksper 15 gb kullaniyorum 48tl ye. Taahhüt 22 martta bitecek, aradılar 15gb lik prime tarifesine 89tl’ye avantajli devam etmek ister misiniz dediler. Hangi kafayi yaşıyorsa turk telekom..
    Dalga mı yapıyorsunuz,ucuz olduği için Turk Telekom kullanıyorum,20 TL fazla veririm Turkcell kullanırım,deseydiniz. Prime Eksper 15 GB'ın numara taşıyana 12 ay taahhutlü şuan 55 TL.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/firsat-web-de-prime-15-tarifesi.aspx

Eğer size de taahhutlü 89 TL'ye sunuyorlarsa bu hattını taşı demektir. O fiyata 25 TL ekleyerek Vodafone Benim Passım kullanabiliyorsunuz. Yani datadan yemeyen sınırsız youtube,sınırsız sosyal medya.

https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.php
    https://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php

(Bu arada,Vodafone Red tarifeleri de baya zamlanmış,15 GB taahutlu 79 TL normal değil,üstelik numara taşıyana.Numarasını taşıyana TTelekom 15 GB>> 55 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 24 Şubat 2019; 2:56:15 >

• 1-2 aydır TT kullanıyorum, şehir dışında şebeke yok diyorlardı,
    2 günlüğüne yolculuk etmem gerekti ve yolculuğum boyunca nerdeyse Turkcell kadar iyi çekiyordu.
    Demekki çekin gücüne yatırım yapılmış.Burdan TT'yi tebrik ediyorum.

• Arkadaşlar herkesten özür diliyorum. Çünkü tükürdüğümü yalamak zorunda kaldım ve bugün arayarak 10 GB tarifesini kabul ettim.
    1000 dk, sms, 10 GB = 34.40 TL, vergilerle 36 TL.

Tarifenin adı: Profesyonel 10 GB tarifesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 24 Şubat 2019; 13:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

1-2 aydır TT kullanıyorum, şehir dışında şebeke yok diyorlardı,
    2 günlüğüne yolculuk etmem gerekti ve yolculuğum boyunca nerdeyse Turkcell kadar iyi çekiyordu.
    Demekki çekin gücüne yatırım yapılmış.Burdan TT'yi tebrik ediyorum.
    Aynen

• Yarın vodafone'dan TT Faturasız Coşturan 3 GB paketine geçmek istiyorum. Açıklama bölümünde taahhüt vb. yazmıyordu. Memnun kalmazsam tekrar başka operatöre geçmek mümkün mü yoksa taahhüt yazmasa da taahhüt yaptırıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Arkadaşlar herkesten özür diliyorum. Çünkü tükürdüğümü yalamak zorunda kaldım ve bugün arayarak 10 GB tarifesini kabul ettim.
    1000 dk, sms, 10 GB = 34.40 TL, vergilerle 36 TL.

Tarifenin adı: Profesyonel 10 GB tarifesi
    Bedavay paket almisin la birde begenmiyorsn

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bedavay paket almisin la birde begenmiyorsn

Alıntıları Göster
    beğenmeme değil kardeşim. o kadar büyük laf ettim ama lafımı yedim. bunu yazmak zorunda da değildim aslında. kim bilecekti ki? ama vicdanen kendimi rahatlatmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    ararlarsa bahset ama diyecekleri belli: kişilere farklı farklı teklifler gelmektedir. sizde bu teklif görünmüyor.
  • quote:

beğenmeme değil kardeşim. o kadar büyük laf ettim ama lafımı yedim. bunu yazmak zorunda da değildim aslında. kim bilecekti ki? ama vicdanen kendimi rahatlatmak istedim.

Alıntıları Göster
    Hangisi işine gücüne kesene uygunsa onu seçersin.Gerisini takma kafana kardeş, kimse birşey düşünmez

• Nereye geçeceğimizi şaşırdık yine iyi mi.
    @Myhunter hocam benim bildiğim pttcell tarifesi artık yeni kullanıcı alımına kapanmıştı geri açıldıysa bilemem. Şu an aynı derecede uygun bir Türk telekom faturasız 500 dk 7 TL paketi. Müşteri hizmetlerini arayıp geçiş işlemini başlatıyorsunuz.https://forum.donanimhaber.com/tt-faturasiz-heryone-500-dk-7-tl--137235719 şu linki incelemenizi tavsiye edeceğim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Nereye geçeceğimizi şaşırdık yine iyi mi.
    @Myhunter hocam benim bildiğim pttcell tarifesi artık yeni kullanıcı alımına kapanmıştı geri açıldıysa bilemem. Şu an aynı derecede uygun bir Türk telekom faturasız 500 dk 7 TL paketi. Müşteri hizmetlerini arayıp geçiş işlemini başlatıyorsunuz.https://forum.donanimhaber.com/tt-faturasiz-heryone-500-dk-7-tl--137235719 şu linki incelemenizi tavsiye edeceğim size.
    Çok teşekkür ederim hocam, bu arada neden şaşkınsınız?Envai çeşit TT paketi var :)

• Beyler babam vodofonede şuan 2 gb internet 1000 dk heryone ayda 28 tl internet yetmiyor,türk telekoma geçirmek istiyorum, ben şuan türk telekomda 10 gb internet 1000dk 30 tlye kullanıyorum,acaba aynı pakete geçirirlermi veya 8 gblik 25 tl olan pakette kullanan var, faturalı kullanıyor

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar genellikle faturalı abonelere sunulan özel teklifler. Bir sene daha taahhüt için yapılan teklifler oluyor. Bi nevi ikna kampanyaları. Ancak şu olabilir. Bir süre faturasız uygun bir paket tercih edebilirsiniz. Sonra faturasızdan faturalıya geçiş olarak farklı türde kampanyalar sunulacaktır size. Online işlemler ya da telefonda aranarak. Üstte bahsettikleriniz de buna dahil.

• quote:

Alıntıları Göster
    Herkes cebini dusunur lakin 3 un 5 inde lafini yapmamak lazim

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.