Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Wanker Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
13.697
Cevap
284
Favori
799.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mortalmahluk

vodafone dan tt ye geçeceğim beyler şu 15 20 gb lık prime tarifelerinden nası indirim alıyorsunuz 36 liraya alan var çok acayip indirimler bunlar

TT faturasız bir tarifeye taşıyorsun
    Sonra seni faturalıya geçirmek için o bahsettiğin güzel tekliflerde bulunuyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiviti T kullanıcısına yanıt
    Evet bazen saçma teklifleri oluyor, lakin takdir edersiniz ki her şirket, müşterisinden daha fazla kazanç sağlamak ister :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1 ay önce faturasızdan faturalıya geçerek 29 tl'ye 10gb 1000dk 1000sms tarifesini aldım. aslında almak istediğim 8gb lı olan ve 25 tl olandı ancak onu vermediler. şimdi faturasıza geçiş talimatı versem sizce verme şansı olur mu? yoksa taahhütün sonuna gelmediğim için blöfü yemeyip direkt geçirirler mi?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Blöfü yemezler, bence paket fiyat ve içeriğin gayet uygun.Ben olsam bu güzel pakete devam ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de iyi fiyat kıpırdamadan yerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 8 gb tarifeler 25 tl den havalarda uçuşuyor.4 kişi toplam 100 tl ye 32 gb internet kullanırız. İnsanı keriz yerine koyacaklar akılları sıra 90 tl civarı teklif gelirse devam ederim yoksa paşa gönülleri bilir.

Seni direk faturasıza geçirip tahüt bozma ücretini kitlerler
  • tiviti T kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptınız merak ettim, bizde ailece 6 gb kullanıyoruz ve uygun bi teklif gelse 15 gb’ye geçebiliriz bizde.

5 kişilik 15 gb için 24 ay taahhüt ile 89+40= 130 tl ödeniyor

bimcell de fena durmuyor buna göre;

5 kişi 29 tl’lik faturasıza geçse kişi başı 750 dk, 750 sms, 5 gb internet (her ay 25 tl üstü yüklemeye 1 gb verdiği için 6 gb diyebiliriz) alınabilir ve 5 kişi için aylık 145 tl’ye 30 gb internet alınmış olur. Daha düşük kullanımı olanlar varsa 19 tl’lik paketler de tercih edilebilir ama bu paketlerde 2 yıl sonunda fiyatlar ne olur orası belirsiz işte :S

• tdursun T kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım tekrar şu an başka teklifimiz yok falan filan dedi.Henüz bir aramada yapılmadı 40 gün var taahhüt bitimine bakalım bekliyorum ama 90 100 tl gibi bir teklif gelmezse çıkarın tarifeden

• Sonunda bugün Türk Telekoma geri taşıma işlemlerini yaptım.

Ben de herkes gibi Turkcell kalitesi falan diye sayıklıyordum, taahhüt bitince türk telekom tekliflerini beğenmedim ve blöf yaptım, yemediler. Hattımı taşıtırım olm dedim siz bilirsiniz dediler o inatla Turkcell'e geçtim.

Telefon çekiyor çekmesine ama internet yavaş. Bildiğin yavaş ama LTE+ yazıyor. Speedtest yapıyorum max 70mbit, türk telekomda 100+ değerler görüyordum ve internet gayet hızlıydı.

1000dk yetmez oldu. Türk telekomda dakika bitiremeyen ben Turkcell'de gittim 500dk ek aldım o da haftalık 15 liraya.

Daha da türk telekomdan adım atmam arkadaş. Çok pişmanım yazın yaptığım blöften dolayı.

Bu arada Turkcell paketim 1000dk+1000sms+5gb-6gb gece = 50tl gencturkcell

Geçiş yaptığım paket: 2000dk+sınırsız sms+10gb+şebeke içi sınırsız konuşma = 55tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar 1 hafta önce faturasız olarak hattımı taşıdım başka operatörden . 10 GB - 29 TL veya 15 GB-35 TL gibi tekliflerin gelmesi için 1 ay geçmesi mı gerekiyor ? Birde arayip mi söylüyorlar yoksa online işlemlerde mi gozukuyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihLq

Arkadaslar 1 hafta önce faturasız olarak hattımı taşıdım başka operatörden . 10 GB - 29 TL veya 15 GB-35 TL gibi tekliflerin gelmesi için 1 ay geçmesi mı gerekiyor ? Birde arayip mi söylüyorlar yoksa online işlemlerde mi gozukuyor ?
    O konuda kesin alırsınız diye birşey yok. 1 ay bekleyeceksiniz sonra hattımı faturalıya taşımak istiyorum diyeceksiniz. Kayıt açıp sizi arayacağız diyorlar, işte o aradıklarında o saydığınız teklifleri alabilme şansınız var.

Ben uğraşmak istemedim 10gb prime tarifesine 39 a teklif verdim. Artık 1 sene kullanıp blöfü o zaman yapmaya karar verdim. bir de faturalı faturasız değişikliğinde 20 tl istiyorlarmış sanırım, bir yılda 48 tl avantajım olacaktı 35tl tarifesinde 20tl de ona gitse uğraştığıma değmeyecek diye prime avantajı var diyerek başvurdum. Yarın sim kartım geliyor çarşambaya açılır heralde.

• memole M kullanıcısına yanıt
    Hocam ne oldu faturanız nasıl şu an ? Neye göre indirim yapılmış?

+905079854930 nolu numaradan bugün beni de aradılar bir kaç kere ben dolandırıcıdır diye düşünüp kapatmıştım. Şimdi sizin mesajınızı gördüm. Kesin dolandırıcı değil dimi tt müşteri hizmetleri ? Ayrıca Mevcut fiyat izerinden mi indirim yaptılar?

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    yok dolandırıcı değil. direk zaten o numaranın telesekreter kaydına onayı verdiğinizde tt'tan sms geliyor.
    müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirdim. mevcut tarifemin indirimli hali 25,50 tl (8 gb 1000, dk 1000 sms) aynı tarifenin indirimsiz hali 29 küsür lira imiş. %20 indirim teklif etmişlerdi.
    mevcut tarife bitiminde taahhüt verdiğimde %20 indirimli tanımlanacak. 21 tl + harç bedeli olarak hesapladı mh yanılmıyosam
  • Dün kargo ile gelen sözleşmeyi imzaladım. Taşıma ile ilgili şu tarihte hattınız açılacak mesajı ne zaman geliyor. İnternetten başvuran arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Bana aynısı paketi 3. Aramalarında 34 liraya zor verdiler. Bence iyi fiyat

• Arkadaşlar beni profesyonel 10 gb paketine geçirdiler ama siyede paket ile ilgili bişey bulamadım. 10 gb 1000 dakika 1000 sms 34.40 tl+ telsiz kullanım ücreti.

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Dün kargo ile gelen sözleşmeyi imzaladım. Taşıma ile ilgili şu tarihte hattınız açılacak mesajı ne zaman geliyor. İnternetten başvuran arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.
    İmzaladıktan sonra 2-6 gün arasında demişlerdi. Bana da gelmedi daha mesaj. Bende bekliyorum. Vodafone hattımı da faturasıza geçirdim bekliyorum. Bugün yarın benim ki hallolur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 15 Ocak 2019; 15:47:43 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    profesonel 10 gb paketini bende hiç duymadım nereden aradılar sizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turklucky

İmzaladıktan sonra 2-6 gün arasında demişlerdi. Bana da gelmedi daha mesaj. Bende bekliyorum. Vodafone hattımı da faturasıza geçirdim bekliyorum. Bugün yarın benim ki hallolur diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Siz imzalayalı kaç gün oldu?

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.