Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gs_alper Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
6.157
Cevap
117
Favori
248.183
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> 🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2639 Mesaj
      08 Ocak 2019 11:10:40

Tamam ilk alırken taahhüt vermeden alacağım bakalım inşallah işe yarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      hiddennas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      146 Mesaj
      08 Ocak 2019 12:02:54
      quote:

Orijinalden alıntı: november27

Yoğunluktan aramamış olabilirler, siz bir anabayiye gidip faturasıza başvuru için forum doldurun, daha çabuk ararlar.

Alıntıları Göster
      sonunda aradılar.

1000 dk 1000 sms 8 gb paketi (aynı tarifeme devam) 25 TL olarak 12 ay daha taahhüt verdim.

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      08 Ocak 2019 12:30:47

Sabreden derviş
      Muradına ermiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      herze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      08 Ocak 2019 13:13:39
      Arkadaşlar merhabalar. Ben yıllardır türktelekom faturasız hat kullanıyordum. 2 yıl önce beni müşteri hizmetlerinden aradılar sizi faturasız hattan faturalıya geçirelim indirim uygulayım gibisinden konuştuk.Teklif verdiler bende kabul ettim.12 ay 1 yıl boyunca dönüşen 4 gb kullandım ve karşılığında 17 tl ödedim. Ondan sonra bitmeye yakın bir 0507 numaradan arandım bu mersem türk telekom paket servisi imiş dedim ki neden bu tarz numaralardan arıyorsunuz dolandırıcı mısınız ya bize güvenin filan diyor neyse kadın allah için iyi niyetliydi telefonuma kod filan gönderdi inanmam için isterseniz bekleyim siz arayın müşteri hizmetlerini sorgulatın numarayı dedi başkası olsa kapatır telefonu.En sonunda size indirim yapacağız dedi.Size bütün paketlerde kullanabilceğiniz yüzde 50 indirim uygulanacak ben tanımlıyorum istediğiniz zaman yapabilirsiniz filan dedi.Türktelekomu arayıp hem numarayı sorguladım hemde detayını öğrendim evet bizim reklam bölümümüz dedi çıkan müşteri hizmetleri.Eskiden 444 1 500 den aranıyorduk neden şimdi bu numaradan arıyorsunuz dedim fazla birşey demedi ama muhtemelen özel firmaya vermişler bu görevi. Neyse kadın evet dedi suan yüzde 50 indirim hakkınız var sistemde dedi şuan dönüşen 4 gb kullanıyorsunuz tekrar tahattüt verirseniz 10 tl indirim alamazsınız başka tarifye geçmeniz lazım dedi bende baktım ettim dönüşen 6 gb a geçtim 6gb internet 1000 dakika 1000 sms 17.89 tl her ay kabul ettim suan kullanıyorum 30 günüm kaldı. Baktım 2 ay önce aradılar dediler ki sadece kullandığınız pakete %40 indirim uygulayalım kabul ederseniz 1 e basın dedi bende basmadım detayını öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım 35 tl ödüceksnzi diyor suan paketinizin fiyatı yüksek isterseniz size %40 indirim yaparız diyorlar neyse ben dedim hattımı taşıcam ön kayıt aççacaz dedi dedim ne gerek var kayda olsun dedi . Dün beni bir beyfendi aradı gene saçma sapan numaradan iptal biriminden arıyoruz diyor eee dedim anlatıyor adam ben size isterseniz yüzde 10 uygularım diyor başka birşey yapamam diyor istersen eski Yüzde 40 indirimide uygularım diyor. dedim bunlar bnei aşar. bakalım şimdi ne olacak bilmiyorum 9 subatta bitiyor tahatttüm. kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1341 Mesaj
      08 Ocak 2019 13:36:40
      Selamlar faturasızdan geçişler için uygun tarifeler var. Hangini önerirsiniz? Önce faturasıza taşıyıp bu tarifelerden yararlanmayı mı? Yoksa direk faturalıya geçip beni faturasıza geçirin deyip indirim beklemeyi mi?

Bir de hep faturalı kullandım. Faturasızda her ay kontör yüklemek mi gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theory of a dead man -- 8 Ocak 2019; 13:39:52 >

En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.
    • Binbaşı
      1341 Mesaj
      08 Ocak 2019 16:40:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Geç taahhut ver, ilk ay kullanımlarını minimumda tut. Ardından ara temsilciyi faturasıza geçiş talimatı ver. Sana sebebini soracaktır, çekim problemi var kullanımlarima bakın kullanamıyorum de. Sebeke problemi için kayıt açalım diyecek, faturasız için ısrar et kayıt oluşturacaklar ve birim tarafından aranacaksınız diyecek.

2 3 güne arayacaklar seni, neden faturasıza geçmek istiyorsun vs diyecekler. Yine aynı şeyleri söyleyecekler ve biraz diret ardından sihirli kelime olan "xx indirim verelim devam edin" diyecekler. En kötü %15 verirler. Dahası için zorlamak riskli bilgin olsun. Tabi bu haliyle de riskli, ne yapacakları kesin değil.

Ben 3 kez bu şekilde iyi indirimler aldım ve kenardan kullanıyorum.

Alıntıları Göster
      Hocam çekim problemi olmasıyla faturasızın ne alakası var. Faturasız daha mı iyi çekiyor? Yanlış anlama mantıklı gelmediğinden soruyorum.

En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.

• Yarbay
      2836 Mesaj
      08 Ocak 2019 17:14:38
      quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Selamlar faturasızdan geçişler için uygun tarifeler var. Hangini önerirsiniz? Önce faturasıza taşıyıp bu tarifelerden yararlanmayı mı? Yoksa direk faturalıya geçip beni faturasıza geçirin deyip indirim beklemeyi mi?

Bir de hep faturalı kullandım. Faturasızda her ay kontör yüklemek mi gerekiyor?

Önce faturasıza taşıyıp, sonra faturalıya geçmek daha kârlı oluyor, diğer türlü uğraşırısnız, yine de siz bilirsiniz.
      Evet farurasızda en az 25 tl yüklemeniz lazım.TT paket kodları konumda faturasız paketler var, ihtiyacınız neyse değerlendirin

|
      |

• Yarbay
      2836 Mesaj
      08 Ocak 2019 17:24:41
      quote:

Orijinalden alıntı: profibay

Arkadaşlar merhabalar. Ben yıllardır türktelekom faturasız hat kullanıyordum. 2 yıl önce beni müşteri hizmetlerinden aradılar sizi faturasız hattan faturalıya geçirelim indirim uygulayım gibisinden konuştuk.Teklif verdiler bende kabul ettim.12 ay 1 yıl boyunca dönüşen 4 gb kullandım ve karşılığında 17 tl ödedim. Ondan sonra bitmeye yakın bir 0507 numaradan arandım bu mersem türk telekom paket servisi imiş dedim ki neden bu tarz numaralardan arıyorsunuz dolandırıcı mısınız ya bize güvenin filan diyor neyse kadın allah için iyi niyetliydi telefonuma kod filan gönderdi inanmam için isterseniz bekleyim siz arayın müşteri hizmetlerini sorgulatın numarayı dedi başkası olsa kapatır telefonu.En sonunda size indirim yapacağız dedi.Size bütün paketlerde kullanabilceğiniz yüzde 50 indirim uygulanacak ben tanımlıyorum istediğiniz zaman yapabilirsiniz filan dedi.Türktelekomu arayıp hem numarayı sorguladım hemde detayını öğrendim evet bizim reklam bölümümüz dedi çıkan müşteri hizmetleri.Eskiden 444 1 500 den aranıyorduk neden şimdi bu numaradan arıyorsunuz dedim fazla birşey demedi ama muhtemelen özel firmaya vermişler bu görevi. Neyse kadın evet dedi suan yüzde 50 indirim hakkınız var sistemde dedi şuan dönüşen 4 gb kullanıyorsunuz tekrar tahattüt verirseniz 10 tl indirim alamazsınız başka tarifye geçmeniz lazım dedi bende baktım ettim dönüşen 6 gb a geçtim 6gb internet 1000 dakika 1000 sms 17.89 tl her ay kabul ettim suan kullanıyorum 30 günüm kaldı. Baktım 2 ay önce aradılar dediler ki sadece kullandığınız pakete %40 indirim uygulayalım kabul ederseniz 1 e basın dedi bende basmadım detayını öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım 35 tl ödüceksnzi diyor suan paketinizin fiyatı yüksek isterseniz size %40 indirim yaparız diyorlar neyse ben dedim hattımı taşıcam ön kayıt aççacaz dedi dedim ne gerek var kayda olsun dedi . Dün beni bir beyfendi aradı gene saçma sapan numaradan iptal biriminden arıyoruz diyor eee dedim anlatıyor adam ben size isterseniz yüzde 10 uygularım diyor başka birşey yapamam diyor istersen eski Yüzde 40 indirimide uygularım diyor. dedim bunlar bnei aşar. bakalım şimdi ne olacak bilmiyorum 9 subatta bitiyor tahatttüm. kararsız kaldım.

Süper bir indirim yapmışlar size
      Size tavsiyem, farurasıza geçiş başvurusu yapın, sizi aradıklarında 'geçen seneki indirimi vermiyorsunuz, yüksek fiyatlı paket beni aşıyor, ben de geçen seneki fiyattan kullanacağım bir faturasız pakete geçeceğim' dersiniz.Pazarlığı iyi yapın, kadın ikna edemezse en son "tamam faturasıza geçiriyorum" der, siz onu dedirtmemeye çalışın :) İnşallah uygun bir teklif gelir.
      Ama önceki sene çok düşük fiyatlı tarife kullandıysanız, sonraki sene aynı ucuzlukta fiyat vermiyorlar, illaki indirim yaparlar tabi ama eskisi kadar olmaz.

• Yarbay
      2471 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hiddennas

08 Ocak 2019 18:04:43
      quote:

Hocam çekim problemi olmasıyla faturasızın ne alakası var. Faturasız daha mı iyi çekiyor? Yanlış anlama mantıklı gelmediğinden soruyorum.

Alıntıları Göster
      "Arada bir TL yükleyip kullanacağım."

• Er
      2 Mesaj
      08 Ocak 2019 18:31:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Orijinalden alıntı: profibay

Süper bir indirim yapmışlar size
      Size tavsiyem, farurasıza geçiş başvurusu yapın, sizi aradıklarında 'geçen seneki indirimi vermiyorsunuz, yüksek fiyatlı paket beni aşıyor, ben de geçen seneki fiyattan kullanacağım bir faturasız pakete geçeceğim' dersiniz.Pazarlığı iyi yapın, kadın ikna edemezse en son "tamam faturasıza geçiriyorum" der, siz onu dedirtmemeye çalışın :) İnşallah uygun bir teklif gelir.
      Ama önceki sene çok düşük fiyatlı tarife kullandıysanız, sonraki sene aynı ucuzlukta fiyat vermiyorlar, illaki indirim yaparlar tabi ama eskisi kadar olmaz.

Alıntıları Göster
      Valla 4-5 ay önce aradılar bant kaydıyla sadece bu tarifeye %40 yaparız dediler ama oda 32 tlye geliyor çünkü 10 tl indirimi alamıyorum aynı tarifeye taahhüt verilmiyormuş.

Geçenlerde aradım dedimki hattımı başka hatta taşıyacağım bu sefer ön kayıt açtılar dün bir beyefendi aradı 0507 den hat iptal servisiymiş neden iptal etmek istiyorsunuz vsvs boş boş knustu sonrada dediki ben size %10 yapabilirm ancak vs dedi. Bunu müşteri hizmetleri yapamaz dedi bende yok dedim Yaklaşık yarım saat konustuk yetkim yok dedi. Şimdi bu seferde müşteri hizmetlerini aradım tekrar iptal ettirecem dedim kayıt açtı oradaki kadında dediki bende %10 yapabilrim dedim nasıl iş adam yapamaz diyor dedim yok dedi ona kulak vermeyin dedi yani şimdi tek yol kaldı onu denicem o da faturalıdan faturasıza geçme taktiği o da yemezse bilmiyorum ne olacak. Faturalıda 2.yılım 1.yıl dönüşen 4 gb 16.59 tl mi neydi %25+%15 indirim yapmısları bu senede %50 indrim yaptılar her tarfiede geçerli şimdi ise ya 32 tl ver %40 bu tarifeyi kabul et diyor oda 32 tl pahalıya geliyor 19 tlye göre yada Yüzde 10 uygulayalım 10 tl indirim yapalım diyor sacma

|
      |

• Çavuş
      97 Mesaj
      08 Ocak 2019 19:05:11
      pttcell faturali kapali beklenen tarife kullaniyorum. paket icerigi 300dk 300sms 300mb 128 kbps sinirsiz 16tl oduyorum. ek 5gb 15tlye 12 aylik taahhutlu alma imkanim var. toplamda 31 32 tllik fatura olmus oluyor. sizce bu pakette kalmak kazik midir? daha avantajli tarife onerileriniz var mi? tt mobile tasimalimiyim sizce?

|
      |

• Binbaşı
      1341 Mesaj
      08 Ocak 2019 19:12:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

"Arada bir TL yükleyip kullanacağım."

Alıntıları Göster
      Anladım yedek hattım yapacağım diyeceğim. Tamamdır.
      |
      |

• Yarbay
      2639 Mesaj
      09 Ocak 2019 12:39:06
      Arkadaşlar bu destek prime tarifelerine engelli olmadan geçmek mümkün müdür ? Bir tt bayisi bana geçebilirsiniz dedi ama ayak üstü mü dedi dinlemeden bilmiyorum.

• Binbaşı
      1341 Mesaj
      09 Ocak 2019 13:03:03
      Hattı faturasıza taşırsam eğer 1 ay kalmak zorunda olduğumu söylediler bir bayide. Faturalıya geçmek için beklemem mi gerekecek o zaman 1 ay gerçekten?

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      09 Ocak 2019 13:31:07
      quote:

Hattı faturasıza taşırsam eğer 1 ay kalmak zorunda olduğumu söylediler bir bayide. Faturalıya geçmek için beklemem mi gerekecek o zaman 1 ay gerçekten?

Eve öyle bir durum var, direk faturalıya taşımalısınız veya 1-2 ay faturasızda sabredebilirseniz uygun teklif gelir

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      09 Ocak 2019 13:33:43
      quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Arkadaşlar bu destek prime tarifelerine engelli olmadan geçmek mümkün müdür ? Bir tt bayisi bana geçebilirsiniz dedi ama ayak üstü mü dedi dinlemeden bilmiyorum.

Bayi isterse TT'de herşey mümkündür, siz o bayiye gidip destek tarifesini isteyin, hallederler

• Yarbay
      2639 Mesaj
      09 Ocak 2019 13:37:29

İnşallah ayak üstü söylememişlerdir bana uzak bir bayi çünkü gittiğime değsin

|
      |
      november27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1341 Mesaj
      09 Ocak 2019 13:47:33
      quote:

Orijinalden alıntı: november27

quote:

Eve öyle bir durum var, direk faturalıya taşımalısınız veya 1-2 ay faturasızda sabredebilirseniz uygun teklif gelir

Alıntıları Göster
      Benim planım 35 tl olan 15gb lı tarifeye geçmekti. Şimdi de o açık olmayan tarife hattınıza tanımlanırsa yararlanırsınız diyorlar. Ne olur diyor ne olmaz. Soğudum direk TT den açıkçası. Herşey muallakta net hiçbirşey yok ve MH süzme mallarla dolu. Gerek yok fazla ödeyim sinirlerim hoplamasın en güzeli.

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      09 Ocak 2019 14:06:37
      quote:

Benim planım 35 tl olan 15gb lı tarifeye geçmekti. Şimdi de o açık olmayan tarife hattınıza tanımlanırsa yararlanırsınız diyorlar. Ne olur diyor ne olmaz. Soğudum direk TT den açıkçası. Herşey muallakta net hiçbirşey yok ve MH süzme mallarla dolu. Gerek yok fazla ödeyim sinirlerim hoplamasın en güzeli.

Aslında 1-2 ay idare etsen 15 gb benzeri bir teklif kesin olur, her zaman işin düşmez o mallara :) ayrıca Turkcell bu fiyata bu paketi vermez, 1 senesi dolan 500dk+1000sms+ 2 gb ve 25 tl'lik paketim için indirimli devam edeyim dedim, bu paketin yeni fiyatı 46 tl devam edersiniz diyor :) ya tamam çekim iyi güzel de iphone 7 telefona 4G hızında internet dayanmıyorki, anca 15 gb olursa yetiyor, ben de haftaya TT faturasıza taşıyıp 15 gb olanı alacam

• Yüzbaşı
      939 Mesaj
      09 Ocak 2019 14:48:53
      Arkadaşlar maksimum 35 40 liraya turkcell den telekom a hangi tarifeye geçmeliyim. Annem için tarife bakıyorum.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.