Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.154
Cevap
117
Favori
247.654
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> 🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2446 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hiddennas

01 Ocak 2019 21:17:15
      quote:

Orijinalden alıntı: green82 Şu tarifeyi nasıl o fiyata aldınız ben o kadar zorladım yok hiç indirim yapmadılar ne buna ne 20gb lık olan tarifesine.Siz faturasız dan mı geçiş yaptınız yoksa? Alıntıları Göster
      Direk yeni hat almıştım ve buna geçirmiştim.

Bölgemde TT biraz sorunlu bunu yüzlerine vurdum

Dedim kullanımlarıma bakın, hiçbir işe yaramıyor kapatın hattı dedim böyle oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      487 Mesaj
      01 Ocak 2019 21:56:23

Anladım yeni gelenlere böyle indirimler yapıyorlar doğru.Vallaha çok iyi fiyata anlaşmışsınız.

|
      |
      hiddennas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4348 Mesaj
      01 Ocak 2019 22:26:46
      Ben Vodafona geçeceğim Türk Telekom 24 mbit internete 120 tl istiyor Vodafon 80 tl istiyor.
      |
      |

• Teğmen
      136 Mesaj
      02 Ocak 2019 00:18:21
      quote:

Orijinalden alıntı: şunun benzerini ttnet internet içinde yapabilsek ya :/ varsa ipucu özel mesaj lütfen :)
      Ttnet için indirim alabilir miyiz? ben de bu konudan muzdaribim. Bilen Biri yardımcı olsun lütfen

|
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      03 Ocak 2019 11:44:21

Mevcut tarifem bu. 1000 dk 1000 sms 8gb 25.50₺

+905079854930 nolu tt numarasından ses kaydıyla arandım.1 yıl kalma sözüyle mevcut tarife üzerinden %20 indirimli olarak yararlanmak istiyorsanız 1'i tuşlayın dedi ve tuşladım. 23 küsür liraya tekrar anlaşmış oldum.

Taahhüt bitimine 53 gün var daha. Bitmeden önceki gün müşteri hizmetlerini taahhüt sözleşmesi için aramam gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memole -- 3 Ocak 2019; 12:0:40 >

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      04 Ocak 2019 16:03:43
      10 gb duranı 38 + vergiye önerdi istemedim vergi dahil 31e kullanıyorum.geçen aramada 12 gb 38 ve vergiydi

• Yüzbaşı
      748 Mesaj
      04 Ocak 2019 16:16:13

Bana da vergi dahil 37 dediler kabul etmedim. Başka bir tarife var mı diye sordum yok dedi. Diğer operatörlere de baktıktan sonra aklımda kaldı şimdi, acaba kabul mü etseydim?
      |
      |
      Redtwister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MSI B450 Tomahawk / AMD Ryzen 5 2600 4GHz 1.30v / GSkill TridentZ RGB 2x8GB 3000MHz Cl16 / Gigabyte RX580 Gaming 4GB / ADATA Ultimate SU650 240GB SSD / Toshiba 1TB HDD / Dark N10 / EVGA 500 BQ / Samsung S24F350FHMXUF
    • Teğmen
      158 Mesaj
      05 Ocak 2019 09:43:28
      Arkadaşlar uzun yıllardır Türk Telekom kullanıcısıyım. Taahhüdümün bitmesine az kaldı, Türk telekomlularla şebeke içi sınırsız görüşebileceğim ve en az 10 gb interneti olan bir tarife arıyorum. Tavsiyeleriniz var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
      |
      |

• Binbaşı
      1360 Mesaj
      06 Ocak 2019 17:17:58
      Beyler mobilde akn devam ediyor mu? Ne yapabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      247 Mesaj
      06 Ocak 2019 23:14:24
      Burada okuduğum tekliflere çok şaşırdım. Şuan 1000dk 6gb vergi dahil 31.50 krş. 15 gün sonra sözleşmem sona eriyor. Geçen aradım hiç umursamadılar, sizin tarifeniz kapanmış yeni teklif yok 15 gün sonra arayın dediler. Bir gün sonra tekrar aradım, gene aynı şeyi söylediler ama eğer sözleşme yaparsam 7-8 TL farkla devam edebilir dediler.

Son not: Az evvel tekrar aradım. Bana 44-45 TL lik tarifeleri önerdiler. Faturasıza geçiş talebi yapsam kaç günde geçiş oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasttornado -- 6 Ocak 2019; 23:52:10 >

• Yüzbaşı
      535 Mesaj
      07 Ocak 2019 00:50:00
      benim tarife 12 gb internet 1000 dk sms. 33,75 tl. bir üst tarifeye geçmeye değer mi? ya da geçtiğime değicek bir tarife önerisi olan var mı?

• Yüzbaşı
      273 Mesaj
      07 Ocak 2019 13:59:43
      quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado Burada okuduğum tekliflere çok şaşırdım. Şuan 1000dk 6gb vergi dahil 31.50 krş. 15 gün sonra sözleşmem sona eriyor. Geçen aradım hiç umursamadılar, sizin tarifeniz kapanmış yeni teklif yok 15 gün sonra arayın dediler. Bir gün sonra tekrar aradım, gene aynı şeyi söylediler ama eğer sözleşme yaparsam 7-8 TL farkla devam edebilir dediler.

Son not: Az evvel tekrar aradım. Bana 44-45 TL lik tarifeleri önerdiler. Faturasıza geçiş talebi yapsam kaç günde geçiş oluyor?
      Hemen MH'ni arayıp faturasıza başvuru yapın, en geç 2-3 gün içinde sizi ararlar, faturalıda kalmanız için sizi ikna etmeye çalışacak, yanlız hemen ikna olmayın, biraz nazlanın, iyi teklifleri olur.

• Teğmen
      145 Mesaj
      07 Ocak 2019 14:27:15
      quote:

Orijinalden alıntı: november27 Hemen MH'ni arayıp faturasıza başvuru yapın, en geç 2-3 gün içinde sizi ararlar, faturalıda kalmanız için sizi ikna etmeye çalışacak, yanlız hemen ikna olmayın, biraz nazlanın, iyi teklifleri olur. Alıntıları Göster
      (konuya yazacaktım tam da sizin mesajınızı görünce alıntılayayım dedim.)

1 ocakta aradım faturasıza geçiş için. 72 saat içerisinde dönüş olur dediler. 4 üne kadar arayan olmadı.

4 ünde tekrar aradım bugün itibarıyla yine aranmadım. nazlanacak adam bulamıyorum.

biraz önce yine aradım müşteri hizmetlerini "ben nasıl faturasıza geçeceğim" diye sordum, başka yol yokmuş. Benim anladığım, aranmazsanız taahhüdünüz de yoksa yüksek fiyattan sonsuza kadar sizi operatörde tutabilirler. Ya da başka bir operatöre geçeceğim mecburen.

maalesef böyle bir firma...

• Yüzbaşı
      273 Mesaj
      07 Ocak 2019 15:22:33
      quote:

Orijinalden alıntı: herze (konuya yazacaktım tam da sizin mesajınızı görünce alıntılayayım dedim.)

1 ocakta aradım faturasıza geçiş için. 72 saat içerisinde dönüş olur dediler. 4 üne kadar arayan olmadı.

4 ünde tekrar aradım bugün itibarıyla yine aranmadım. nazlanacak adam bulamıyorum.

biraz önce yine aradım müşteri hizmetlerini "ben nasıl faturasıza geçeceğim" diye sordum, başka yol yokmuş. Benim anladığım, aranmazsanız taahhüdünüz de yoksa yüksek fiyattan sonsuza kadar sizi operatörde tutabilirler. Ya da başka bir operatöre geçeceğim mecburen.

maalesef böyle bir firma... Alıntıları Göster
      Yoğunluktan aramamış olabilirler, siz bir anabayiye gidip faturasıza başvuru için forum doldurun, daha çabuk ararlar.

• Teğmen
      247 Mesaj
      07 Ocak 2019 16:28:43

Telekomu tekrar aradım. Tekrar aynı şeyleri tekrarladılar. Faturasıza geçeceğim dedim o zaman. 30 TL aktivasyon bedeli diye bir şey uydurdu. 29 TL si hediye şeklinde hattıma yüklenecekmiş. TT ile ilişkim böylece bitmiş oldu. Bugün yarın Turkcell'e başvuracağım. İş yerimde düzgün çekmiyor, idare edeyim dedim ama pozitif geri dönüş alamadım.

|
      |
      november27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1341 Mesaj
      07 Ocak 2019 16:37:54
      Türk telekom denemek istiyorum. 12 ay taahhüt versem mesela 2. ayda memnun olmadım başka yere taşıdım diyelim. Aylık 10 tl avantajı var 2 ay için 20 tl cayma için para mı veririm? Yoksa başka birşeyler çıkar mı? MH yi aradım maalesef bomboş biri çıktı şansıma.

En iyi kamera yanınızdaki kameradır. / Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür-Vernon Trent / Bana fotoğrafımın ne kadar keskin olduğunu her söylediklerinde, çok da ilginç bir fotoğraf olmadığını düşünüyorum. Eğer öyle olsaydı, söyleyecekleri daha çok şey olurdu.
    • Yarbay
      2446 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hiddennas

07 Ocak 2019 18:09:29
      quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin benim tarife 12 gb internet 1000 dk sms. 33,75 tl. bir üst tarifeye geçmeye değer mi? ya da geçtiğime değicek bir tarife önerisi olan var mı?
      Taahhütü yeni verdiysen, faturasıza geç (muhtemelen geçmeyin diye indirim verirler) ve ardından biraz baskıyla Faturalıda 15GB Tarifesi'ne geçebilirsin.

5 aylık taahhütü bıraktım, 126 TL bedel ödeyip faturasıza geçtim ardından kafalarını gözlerini patlattım ve dediğim tarifeye geçirdiler.

Risk var tabi, değer mi değmez mi karar senin.
      |
      |

• Yarbay
      2446 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hiddennas

07 Ocak 2019 18:10:21
      quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man Türk telekom denemek istiyorum. 12 ay taahhüt versem mesela 2. ayda memnun olmadım başka yere taşıdım diyelim. Aylık 10 tl avantajı var 2 ay için 20 tl cayma için para mı veririm? Yoksa başka birşeyler çıkar mı? MH yi aradım maalesef bomboş biri çıktı şansıma.
      Kullandığın aylarda ki indirim tutarı son faturana yansır. Yani dediğin gibi 2 ay kullanıp operatör değişikliği kararı verirsen, tarife ücretin + 2 aylık indirim bedeli yansır.
      |
      |

• Yarbay
      2615 Mesaj
      07 Ocak 2019 19:06:04
      Arkadaşlar türkcellden geçeceğim bende fiyatları düşürmek için bir yol var mıdır dışarıdan gelenler için.

Intel 8700K @5.1 GHz || Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 || Gigabyte AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition || G.Skill Trident Z RGB 2x8GB 3200mhz CL14 || Corsair H100i v2 Liquid CPU Cooler || ACER Predator 27" XB271HUA || Samsung 250GB 960 Evo NVMe M.2 SSD || SanDisk Ultra 3D 500GB SSD || Seagate BarraCuda 3TB HDD || Corsair Graphite 780t Full Tower Case || Logitech G710+ || Logitech G903 LightSpeed Wireless Gaming Mouse || Logitech PowerPlay Wireless Charging Gaming Mouse Pad || Creative Sound Blaster Z Sound Card || Logitech Z623 Speaker || Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 headset || TP-Link Archer VR600 v2 VDSL2 Modem || Seasonic Prime 750W Titanium PSU || Schneider APC BX1400U-GR 1400VA UPS
    • Yarbay
      2446 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hiddennas

07 Ocak 2019 19:12:07
      quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie Arkadaşlar türkcellden geçeceğim bende fiyatları düşürmek için bir yol var mıdır dışarıdan gelenler için.
      Geç taahhut ver, ilk ay kullanımlarını minimumda tut. Ardından ara temsilciyi faturasıza geçiş talimatı ver. Sana sebebini soracaktır, çekim problemi var kullanımlarima bakın kullanamıyorum de. Sebeke problemi için kayıt açalım diyecek, faturasız için ısrar et kayıt oluşturacaklar ve birim tarafından aranacaksınız diyecek.

2 3 güne arayacaklar seni, neden faturasıza geçmek istiyorsun vs diyecekler. Yine aynı şeyleri söyleyecekler ve biraz diret ardından sihirli kelime olan "xx indirim verelim devam edin" diyecekler. En kötü %15 verirler. Dahası için zorlamak riskli bilgin olsun. Tabi bu haliyle de riskli, ne yapacakları kesin değil.

Ben 3 kez bu şekilde iyi indirimler aldım ve kenardan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiddennas -- 7 Ocak 2019; 19:14:15 >

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
haberler
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.