Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ugur2163 , ugur2163 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.705
Cevap
285
Favori
799.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #54
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.direk kendinden emin bir sekilde faturasiza gecme talimato verin 26 tl ye 8 gb tarifeyi alin.

2.faturasiza gecseniz bile( olmaz ama olursa) selfy gecin herhangi birinin tc si olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bir aya bitiyor 15-20 gb 1.500 -2.000 dk arası bir paket isteyeceğim bakalım ne verecekler indirim vermezler se Turkcell e geçerim hemen hemen aynı

Şu an 1.000 dk 1.000 SMS 10 GB a 58 TL dediler yok olmaz dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

1.direk kendinden emin bir sekilde faturasiza gecme talimato verin 26 tl ye 8 gb tarifeyi alin.

2.faturasiza gecseniz bile( olmaz ama olursa) selfy gecin herhangi birinin tc si olur.
    Merhaba bu 8gb olan tarifeye nasıl geçiyoruz benimde bitti bugün taahhüt ama indirim yapmıyorlar 45tl diyorlar. Ya geçiş yapacağım yada dediğiniz tarife olur ise ona geçerim. Selfie yapma şansım da var onda hangi kampanyayı yapmam yararlı olur 6gb ve üzeri bir tarife lazım. Şimdiden teşekkürler
  • cellat87 kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talimati verin ciddi durun 1 hafta icinde sizi arayip bu teklifi sunacaklar sadece gelen aramayi kacirmayin

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talebi verin sizi arasinlar hangi tarife istiyorsaniz onu isteyin 8 gb olani 26 tl

• quote:

faturasiza gecme talimati verin ciddi durun 1 hafta icinde sizi arayip bu teklifi sunacaklar sadece gelen aramayi kacirmayin
    hocam aradım gecirin beni faturasıza dedim ama faturasıza gecmek 30tl dediler. bu tl yi hattıma para olarak yüklüyorlarmış cok sacma geldi yapmadım.
  • cellat87 kullanıcısına yanıt
    o sizi korkutmak icin soyledikleri cumle bu forumda bir cok kisi dedgim tarifeye gecti.

• faturasıza geçme talebim vardı.

bu gün aradılar 1000 dk 1000 sms 8 gb. 26 tl dediler.

kabul ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

faturasıza geçme talebim vardı.

bu gün aradılar 1000 dk 1000 sms 8 gb. 26 tl dediler.

kabul ettim
    hadi yaa. güzel olmuş sizin adınıza sevindim. peki faturasıza geciş yapmnak istiyorum dediginizde sizde 30tl fatura yansıtılıyor falan dedilermi?
  • quote:

faturasiza gecme talebi verin sizi arasinlar hangi tarife istiyorsaniz onu isteyin 8 gb olani 26 tl
    faturasıza gectikten sonra bu tarifeye nasıl gececegiz peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

Alıntıları Göster
    onlar sizi arayacaklar arkadasim

• Arkadaşlar benimde vodafone sözleşmem bitiyor. Hat taşıyarak geçebileceğim avantajlı bir tarife biliyor musunuz ? En az 10 gb internet olması lazım. Site üzerinden aranmak için talep oluşturdum, 1000dk 1000sms 10gb 39tl teklif ettiler. Sizin önerebileceğiniz başka tarife var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ali_haydar_tr A kullanıcısına yanıt
    ilk once faturali bir hatta gecin sonra faturasiza gecme talimati verin ararlar yada faturasiz selfy tarifelerine gecebilirsiniz birinin tc si bulabilirsiniz.olur.

• quote:

ilk once faturali bir hatta gecin sonra faturasiza gecme talimati verin ararlar yada faturasiz selfy tarifelerine gecebilirsiniz birinin tc si bulabilirsiniz.olur.
    Hocam önce faturasız hatta geçse faturasızdan faturalıya geçince 1000 dk 15 gb olan 35₺ lik paketi alamaz mı acaba?
    O eski faturasız müşterilere mi özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga68 -- 15 Kasım 2018; 17:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellat87

Alıntıları Göster
    faturasıza geçme talebim vardı sadece. faturasıza hiç geçmedim. geçmeyeyim diye bu tarifeyi sundular
    ama sen faturasız terifedeysen bu tarifeye geçirirlermi bilmem

tatifenin adı
    faturalıda 1000 8g tarifesi yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaT1F -- 15 Kasım 2018; 19:33:25 >
  • % 20 indirimim vardı faturasıza geçme talebi oluşturmuştum.Bugün aradılar %10 daha indirim verdiler.10gb 1000 dk. 1000 sms duran tarife vergiler dahil 29.50 TL oldu.

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    o da olur

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Hat benim üzerimeyken 25 yaş altı kardeşimin tc sini giriş yaparak selfy tarifesine geçiş yapabilirmiyim. Tc ler uyuşmuyor filan olmazmı.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmet ark A kullanıcısına yanıt
    Takılmayın bu kadar 7 25 yaş arası TC bulun yeter uyuşmamazlık gibi birşey söz konusu değil

• quote:

2 gün önce faturasıza geçme talimatı verdim biraz önce aradılar

1000 dak heryöne 8 gb net 26.90 tl anlaştım sebep olanlardan çok teşekkür ediyorum

benim kamu megadı ama o daha pahalıydı bu daha hesaplı oldu

2 hattım vardı 2sinide aynı şekilde yaptılar teşekkür ediyorum tekrardan
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.