Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Erkanctn98 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
13.684
Cevap
284
Favori
798.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla hocam dün 555 555 1500 tarzı bir numaradan arandım.telesekreter aradı müsteri temsilcisine bağlamaya çalışıyorum diyip durdu bağlayamayıp kapattı. taahhütüm dün bitti bugun mobil uygulamadan baktım tarife ismi olarak aynı duruyor ama ne dakika tanımlı ne sms ne de internet hiç birşey yok hattımda.
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitmeden kaç gün önce aramalıyız?
  • Mcraeconrad kullanıcısına yanıt
    bir hafta 10 gun once arkadasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BNSF kullanıcısına yanıt
    tarifenizin taahutsuz olanina gectiniz hemen faturasiza gecme talebi verin

• Arkadaslar taahudu bitmek uzere olan arkadaslar hemen faturasiza gecme talebi verin sizi ararlar aramayi acin,faturasiza gecseniz dahi selfy tarifesine gecin birinin tc sini bulup yine ayni fiyattan faturasiz kullanabilirsiniz.30 tl den fazla vermeyin.15 gb 35 tl 10 gb 33 tl 8 gb 26 tl 1000 dk/sms

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

Arkadaslar taahudu bitmek uzere olan arkadaslar hemen faturasiza gecme talebi verin sizi ararlar aramayi acin,faturasiza gecseniz dahi selfy tarifesine gecin birinin tc sini bulup yine ayni fiyattan faturasiz kullanabilirsiniz.30 tl den fazla vermeyin.15 gb 35 tl 10 gb 33 tl 8 gb 26 tl 1000 dk/sms
    Teşekkürler kardeşim. eline sağlık..
  • 8 GB olan tarifede indirim yapmadılar bende Vodafoneye geçiş yaptım.. numara taşıma ile tekrar Türk telekoma geçiş yaparak daha iyi bir tarife için.. Türk telekom 15 gb 35 TL paketi bitti mi acaba faturasız olarak numara taşıma yapsam faturalıya geçmek istesem alabilir miyim acaba?

• Arkadaşlar 10gb a tamamla dışında bir taahhüt görünmüyor mobil online işlemler uygulamasında. Yani kullandığım süper 500 4gb tarifesi bitmiş mi oluyor? Fatutalıyım başka bildiğiniz f/p tarifeler var mı faturalı faturasız fark etmez. Selfy liyim şuan.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    selfy nin turuncu xl tarifesine gecebilirsiniz yada online islemlerden yazarak faturali hatta tarifesiz gecip 1 ay sonra faturasiza gecme talebi verip teklif alabilirsiniz

• Egm kamu 12 GB tarifesi kullanıyorum 2 hattım var aynı şekilde başka operatöre geçicem dedim biraz önce aradılar indirim yok taktir sizin diyor ne var dedim 10 GB li 40 TL dedi bende teşekkür ederim dedim kapadım ne yapsam acaba

• ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    iki hattiniz icinde faturasiza gecme talebi verin aramayi kacirmayin

• Vodafone geçişi yapıyorum artık. Mh sistemde sizin için sadece bu tanımlı diyor başka bir şey demiyor. Yeni abone olarak geçebilirsem bir hafta sonra 15 gb 35 lira tarifesi uygun en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Vodafone geçişi yapıyorum artık. Mh sistemde sizin için sadece bu tanımlı diyor başka bir şey demiyor. Yeni abone olarak geçebilirsem bir hafta sonra 15 gb 35 lira tarifesi uygun en azından.
    Banada aynısını söylüyorlar taktir sizin diyor olmadı vadofone geçicem artık

• waggish34 kullanıcısına yanıt
    teklif kabul edilebilir yada 8 gb olani 27 tl olabilir.

• bugün bir daha aradılar 44-45 tl 8 gb paketi veriyorlar burnundan kıl aldırmadı fiyatı hep yüksek verdiler hatta tartışıyor gibi olduk hızlıca kapadı telefonu
    faturasıza geçirin dedim ıslak imza verin bayilerimize dedi başka türlü geçirmiyoruz dedi
    doğrumu bu ıslak imza nedir

biraz önce tekrar aradım faturasıza geçme talebi oluşturdum ama m.temsilcisi en ucuz tarife 25 tl faturasızda 2gb dedi size 35lt 7gb tarifesi vereyim dedi bende hayır faturasıza geceyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan1979 -- 13 Kasım 2018; 12:10:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

bugün bir daha aradılar 44-45 tl 8 gb paketi veriyorlar burnundan kıl aldırmadı fiyatı hep yüksek verdiler hatta tartışıyor gibi olduk hızlıca kapadı telefonu
    faturasıza geçirin dedim ıslak imza verin bayilerimize dedi başka türlü geçirmiyoruz dedi
    doğrumu bu ıslak imza nedir

biraz önce tekrar aradım faturasıza geçme talebi oluşturdum ama m.temsilcisi en ucuz tarife 25 tl faturasızda 2gb dedi size 35lt 7gb tarifesi vereyim dedi bende hayır faturasıza geceyim dedim
    Siz arayın müşteri hizmetlerini faturasız hatta geçmek istiyorum diye talimat verin. Islak imza işi felan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

Siz arayın müşteri hizmetlerini faturasız hatta geçmek istiyorum diye talimat verin. Islak imza işi felan yok

Alıntıları Göster

valla bana bu gidişle indirim yapmıyacaklar demekki her sene yapmıyorlar ben 12gb olanı 30 tl kullanıyordum şimdi nedense yapmıyorlar 45 diyor aynı tarifeye başkada bişey demiyor
    talebinizi verin aramalarini kacirmayin

hangi tarifeyi kullanıyorsanız aynı fiyattan devam edelim derler(bende öyle oldu 10 gb 30 tl üzerinden devam edelim dediler kabul ettim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

hangi tarifeyi kullanıyorsanız aynı fiyattan devam edelim derler(bende öyle oldu 10 gb 30 tl üzerinden devam edelim dediler kabul ettim)
    egm kamu mega 12gb 30tl ödüyorum ama ne yaptımsa kabul etmiyorlar fiyatları hep yüksek 2 kez aradılar anlaşamadım faturasız size daha pahalı gelir diyorlar hep aynı tarifeyi tahütlü 45 tl dediler 7gb li tarifeti 36 dedi bende kabul etmedim ne yapsam bilemiyorum vadafonda uygun bişey olsa taşıcam onda bişey yok galiba

sellfy kampanyası bizim için geçerlimi yaşım 39 yaş sınırı var galiba bundada
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.