Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.784
Cevap
288
Favori
806.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Katalan!

arkadaşlar daha önce internetten 40 lira gibi gözüken bi pakedi satın alıp 1 yıl boyunca (ufak bi kısmı okumadığım için sanırım, faturasızdan faturalıya geçmek gerekiyormuş veya başka operatörden geçmek) 55 lira gibi bi ücret ödedim. tarifem turuncu medium. faturalı hat sahibiyim. taahhütüm sonunda bitti ve 4-5 gb internet 500+ dakika her yöne konuşma ve sms gibi bi pakede geçmek istiyorum önerileriniz nedir? dediğim gibi faturalı turuncu medium tarifesinden yararlanıyorum ve yine faturalı bi paket almak istiyorum. yine daha önceden yaptığım hata gibi boş yere fazla para ödemek istemiyorum. verebileceğim ücret en fazla 40lira
    https://www.selfy.com.tr/faturali-kampanyalar/selfynin-mavi-large-kampanyasi

ben bu kampanyadan yararlanabiliyo muyum arkadaşlar? bu paket burda 29 lirayken,

aynı paket burda https://www.selfy.com.tr/faturali-tarifeler/selfynin-mavi-large-tarifesi 49 lira olarak gözüküyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 17 Ekim 2018; 17:21:6 >

• Faturasiza geçiş talebi verdim bugün aradılar kabul etmedim geçiriyorum geçir dedim ama geçmedi daha tekrar mi arama yapıyorlar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerx26 O kullanıcısına yanıt
    bi kaç saat içinde geçiyor
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Direk geçirdiler desene hocam blöf yapayım dedim oda gitti

• 8 gb’lik tarife kullanıyordum, faturasıza geçiş talebinde bulundum, şimdi aradılar 15 gb’lik tarifeyi 60 liraya verelim dediler tamam dedim, biraz yüksek gibi ama uğraşmak istemedim açıkcası.

belli olmuyor ne yapacakları bugün geçirmezlerse
    arayıp teklif sunabilirler
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Prime eksper 15 i sundular sanırım hocam

• Aynen dediğiniz tarife, forumda daha ucuza geçenler olmuş ama neye göre teklif sunuyorlar anlamadım bana 60 lira dedi, kabul etmesem belki biraz daha indirirdi ama faturasıza geçirme ihtimalini göze alamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 18 Ekim 2018; 16:9:31 >
  • Arkadaşlar Egm 15gb kullanıyordum taahhüt bitince fiyatı 65TL oldu.Pahalı bulup faturasıza geçiş talebi oluşturdum.ilk aramada %25 indirim sundular geçen yılki ödediğim taahhütlü fiyatına 49TL geliyordu.İstemedim sonra 3. arayışlarında 25.90TL olan faturalıda 1000 8gb sundular kabul etmedim.Hat annemin üstüne olduğu için onay alması gerektiğini söyledi ve numarasını verdim.Kadın internet şu bu anlamaz gitmişler ona anlatmışlar 25TL yi duyunca kadın ucuz diye almış ama benim istemediğim tarife.Birde üstüne 12 ay taahhüt bindirmişler.
    10 Ekimde tekrar faturasıza geçiş talebi oluşturdum ve 3-4 aramadan sonra tekrar arayacağız deyip daha aramadılar.Dün faturasıza geçirmişler. Her ay düzenli fatura ödeme derdi bitti oh be :D
    Şimdi canım isterse paket alırım istersemde operatör değiştiririm.
    Zaten evde doğru düzgün çekmiyordu yıllardır eziyet çekiyoruz evde internete girmek için.Evdede ttnet var o da berbat.
    Sanırım Turkcell'e geçiş yaparım, biraz pahalı olabilir ama çekiyor en azından.
    Biraz uzun oldu kusura bakmayın :)

• Blofu yemediler ve geçirdiler suan

• quote:

Orijinalden alıntı: omerx26

Blofu yemediler ve geçirdiler suan
    nasıl yani 72 saat içinde aranmadınız mı?
    GEÇmiş olsun içindeki liralara dikkat edin paketiniz yoksa interneti kapatın
  • Faturalıda 10gb tarifesi kullanıyordum 31tlye taahhüt bitmiş fatura 44 olunca anladım. Bugün aradım mh yi. Size özel kampanya varmış Prime eksper 12gb 38.30tl dediler. Sizce kabul etsem mi yoksa blöf yapsam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalan!

ya aramazlarsa durduk yere faturasıza geçmeyelim bu sefer?
    Ne oldu arandiniz mi hocam ? Ya da faturasiZA geçirdiler mi ?

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt
    8 gb olanı 30 tl dediler.

12 gb 38 tl çok da pahalı sayılmaz,ben olsam kabul ederim.

Yine de blöf olsun dersen de :)

"beni hat iptal bölümüne bağlayın,hattımı kapatmak istesem ceza öder miyim" filan soracam diye ısrar edin,bağlamazlar genelde ama bazen bağlıyorlar,iptal bölümündeki elemanlar çok bonkör oluyor :)

Bağlamazlarsa yapacak birşey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000dk 1000sms 8 gb kullanıyordum 45 tl istediler indirim yapmadılar. Faturasıza geçirme talimatı verdim. 33 tl dediler birde 500dk 500sms 4 gb 19 tl teklif geldi 19 tl yi kabul ettim vergilerle 20.90 gelecekmiş.
  • Bugün 0507li numaradan indirim tslebime istinaden arandim. Fakat 41 liraya çıkan faturalı 10gb tarifemde indirimi 36 liraya yapabileceklerini söylediler , ya da 41 liraya 12gb a yükseltecek lerini söylediler ikisini de kabul etmedim ama öyle tahaddutsuz kullanacağım galiba bir süre ya da faturasiza geçme talimatıyla mi korkutsam. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SwoRd90

Arkadaşlar Egm 15gb kullanıyordum taahhüt bitince fiyatı 65TL oldu.Pahalı bulup faturasıza geçiş talebi oluşturdum.ilk aramada %25 indirim sundular geçen yılki ödediğim taahhütlü fiyatına 49TL geliyordu.İstemedim sonra 3. arayışlarında 25.90TL olan faturalıda 1000 8gb sundular kabul etmedim.Hat annemin üstüne olduğu için onay alması gerektiğini söyledi ve numarasını verdim.Kadın internet şu bu anlamaz gitmişler ona anlatmışlar 25TL yi duyunca kadın ucuz diye almış ama benim istemediğim tarife.Birde üstüne 12 ay taahhüt bindirmişler.
    10 Ekimde tekrar faturasıza geçiş talebi oluşturdum ve 3-4 aramadan sonra tekrar arayacağız deyip daha aramadılar.Dün faturasıza geçirmişler. Her ay düzenli fatura ödeme derdi bitti oh be :D
    Zaten evde doğru düzgün çekmiyordu yıllardır eziyet çekiyoruz evde internete girmek için.Evdede ttnet var o da berbat.
    İyi yapmışsın,Turkcellin uygun bir paketine gec,Turkcelle geçince çekim kalitesi ve internet hızını görünce,eşekten inip ata bindiğini hissedeceksin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SwoRd90

Arkadaşlar Egm 15gb kullanıyordum taahhüt bitince fiyatı 65TL oldu.Pahalı bulup faturasıza geçiş talebi oluşturdum.ilk aramada %25 indirim sundular geçen yılki ödediğim taahhütlü fiyatına 49TL geliyordu.İstemedim sonra 3. arayışlarında 25.90TL olan faturalıda 1000 8gb sundular kabul etmedim.Hat annemin üstüne olduğu için onay alması gerektiğini söyledi ve numarasını verdim.Kadın internet şu bu anlamaz gitmişler ona anlatmışlar 25TL yi duyunca kadın ucuz diye almış ama benim istemediğim tarife.Birde üstüne 12 ay taahhüt bindirmişler.
    Geç Turkcell'e kafan rahat etsin, en ucuzundan bir faturasız tarife kullan. Salla kazan ve süpriz nokta yeterde artar sana zaten.

4. Ay'da benim de 3. hattım tt taahhütü bitecek, indirim vermek için aradıklarında 2 çift laf söyleyip o hattı mı da Turkcell'e geçireceğim.

Daha doğru düzgün uygulaması bile olmayan bir operatöre para verilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakosez -- 21 Ekim 2018; 6:10:22 >

• bende 8gb-1000dk-1000sms paketimi 29tl ye kullanıyodum ama suan 45tl olmuş. Acaba bende faturasıza geçiş için blöf yapsam aramadan geçirirler mi? Bazı kişileri aramadan direk geçişini sağlamışlar korktum bu durumdan . Kesin şöyle yap diyen arkadaşlar varsa bir yardım etsin. Öğrenciyim o kadar paralar vermek istemiyorum. Geçen sene ne güzel kendileri arayıp indirim yapmışlardı ama bu sene arayan soran yok. Son 32 gün kaldı bakalım taktiklerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.