Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Wanker Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.752
Cevap
285
Favori
803.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • binaya kadar fiber gelio ama eve kadar daha gelmedi fiber kutuyu yani fiberi baglatmak için bi yol varmı acaba bilenler yardım edebilirmi nerelere başvurabiliriz 100mbite kadar rahat alabiliyorum ama fiber için ne yapmam lazım yardım edin!!!!
  • otomatik arama %40 indirim sundu, zaten şu anda %40 indirim görünüyordu tarife kısmında, aynı fiyata gelir diye kabul ettim.

prime klasik 10GB, aylık 30,60 gibi birşeydi...
  • aliyoruk38 kullanıcısına yanıt
    Ben 1 senedir aynı tarifeyi 35'e kullanıyordum.İyi çakmışlar bana :D.Şimdi aradım aynı tarifeye 50 tl dedi.Hattımı Turkcell'e taşıyacağım diye blöf yaptım.Yetkili birimlere ileteyim, arasınlar sizi dedi.Bekleyelim bakalım.
  • tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    Telekom’da kalacakmısınız bilmiyorum ama şimdi %40 indirimi kabul edin bu indirim 3 ay sonra başlayacak değil mi %40 indirim cepte

3 ay saonra taahhütün bittiğinde faturasıza geçmek için talepde bulunuyorsun sonra seni arayıp teklifte bulunacaklar o teklifin üstüne bu %40 lık indirimde dahil olabilir fırsatı olan denesin

Güncelden bakarsınız kaybedeceğiniz bişi olmaz

Faturasıza geçmede iyi teklif sunmadılar taşırsınız hattınızı 1 ay kaybınız olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    2 si olmaz sanırım misal 8 gb 26 tl verdiler ustune de 40 indirim 16 tl falan gelır vergıler dahıl bunu uygulamazlar bence hıc 16 gelen duymadım 8 gb herkese 26 tl 4 gb ben aldım 21 tl
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Konuyu inceleseydiniz duyardınız 2 ayda 1 fatura ödeyenler var forumda

benden demesi yapması size kalmış olmaması için neden göremiyorum 8gb 26 liraya verdiler üstüne bide %40

2 defa indirim verdikleri müşteriler bile var

• waggish34 kullanıcısına yanıt
    bekle mutlaka aç aradıklarında 8 gb teklif ederler 26 yada 30 liraya
  • 1000 dk 1000 sms 10 gb 31 tl ödüyorum sözleşmem bitecek aynı tarifeyi 34e önerdiler ,uzatalım die kabul etmedim,arkadaşım 15 gb dk sms aynı 34e kullanıyor onu istedim öyle bir indirim yapamayız dediler,sanki türk telekomun interneti vodofane ve turkcelle göre daha çabuk bitiyor

• turk telekom ailece 15 gb kullanıyorum. bu tarifeye taahhütüm bitti ama tivibu ya referans olduğum için numaramı başka operatöre taşıma şansım yok. şu an ayda 165 tl ödüyorum. evde sabit internet yok. altyapı olmadığı için de bağlanması mümkün değil. turkcell 50 gb wifi vınn almayı düşünüyorum. 80 lira civarı ona ödeyeceğim. şimdi bu 165 tl den mümkün olduğunca kaçınmam lazım.
    165 tl lik aile tarifesini 5 kişi paylaşıyoruz. bu tarifeden çıktığımda 2 hat bana kalacak, diğer 3 kişi başının çaresine bakacak.

tivibu referansından dolayı telefonumun 3. grup bir turk telekom tarifesinde kalması lazım. en uygun fiyatlı, 5 gb ve üzeri interneti olan 3. grup tarife hangisidir?
    eşimin telefonu için: 1 gb ve 500 dk civarı konuşma yeter. turk telekom olması şart değil. en uygun hangi operatörde hangi tarife var? (vodafone hariç, bizde çekmiyor)

diğer bir hat için: 5 gb ve üzeri internet olan en uygun tarife hangi operatörde? (faturalı olması şart)

sadece 500 dk konuşma için kullanılacak hat için ne önerirsiniz?

• ywz81 Y kullanıcısına yanıt
    eşim için bimcell 600 dk, 1 gb : 15 tl iyi görünüyor.
  • pazartesi günü faturasız için talep oluşturmuştum cihaz taahüdü devam ediyordu pek ümidim yoktu bugün aradılar 1000dk 1000 sms 8gb olan tarifeyi 25+ vergilerle tanımladılar iyi oldu yüzsüzlük yapıp birkaç gün sonra arayıp artı indirim talep etsemmi acaba ekmek çıkarmı
  • deneyin birşey kaybetmezsiniz
    aile grubundaki ihtiyarlara da uygun bir tarife buldum. 10 liraya 500 dk.http://www.pttcell.com.tr/faturasiz-paketler/pttcell-konusturan-1000-paketi
  • pakedin adı nedir?
    hiç sormadım hocam robot gibi bir adam çıktı zor anladım konuşurken hanımın hattı akşam bakarım uygulamadan bilgi varsa yazarım
  • Bu faturasız olayı nasıl oluyor ,eğer ki blöfü yemeyip faturasıza geçirirlerse zararım ne olur ?Numaramı zararsız taşıyabilir miyim yoksa bana masrafı olur mu yada izin vermeme gibi durum olur mu?
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    siz hangi tarifeyi kaça kullanıyorsunuz
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Ayrıntıya girmeyelim ben paket alıp kullanıyorum

• Merhaba. Bilen cevaplasın lütfen. Taahhüt tarihim nisan 2019da doluyor. Ben şimdi turk telekomdan ayrilirsam nasıl bir tutar ödemek zorunda kalırım? Tarifem 29 tllik ve vergiler dahil 31 tl

• 6x tarifenin taahütsüz fiyat farkı + 2 aylık vergi

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.