Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emkara , emkara Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.691
Cevap
284
Favori
798.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Prime kullanıyorum taahhüt bitmek üzere faturasız geçiş talebi oluşturayım diye aradım 30 tl faturasıza geçiş ücret yansıyacak dediler işlemi iptal ettim devam etse miydim ? Bilgisi olan var mı 30 tl’yi kitlemesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk aramayı kaçırdığımız için ve görüşme hanıma kaldığı için 30 tl 6gb ı kabul ettik :(

• İndirimlerim bitmek üzere kaç kez aradım bilmiyorum. 30 liralık faturayı 54 lira olarak sunuyorlar. İndirim yapmak falan zaten yok. Ne yapacagız? Benimle aynı durumda olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisi olan varmı acaba. Oğluma henüz 11 yaşında iken avea hat almıştık ve kullanmaya başlamıştık. Yıl sanırım 2015 idi.

Şimdi İyi bir kampanyadan yararlanmak için başka bir operatöre geçtik. Geçerken Sıkıntı olmadı.

Tekrar aveya dönmek istedik. Bayi sıkıntı olacağını sanmam dedi. Fakat kaç gündür geçiş yapılmadı.

Avea Genel merkezi 18 yaşından küçüklere hat verilemez, geçiş yapılamaz diyor. Halbuki hat çocuğun adına. Şu anda 14 yaşında. 11 yaşında avea vermişti.

Şimdi farklı bir operatörde kaldık. avea ya dönmek istiyoruz ve ceza ödemeyi de göze aldik.

Ne yapacağım ben şimdi. Bunun bir yolu yok mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 3 Ekim 2018; 19:18:54 >
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    30tl ye 10gb mı var telekomda?
    Sitede göremedim ama özel bi tarife mi?
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    şuan hangi operatördesiniz ? abonelik sözleşmelerinizden bakın hat açılırken hangi evraklar ile açılmış ona göre işlem yapın

operatörün online işlem sayfasında görünür
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

şuan hangi operatördesiniz ? abonelik sözleşmelerinizden bakın hat açılırken hangi evraklar ile açılmış ona göre işlem yapın

operatörün online işlem sayfasında görünür
    Şu anda Vodafone da. Ve çocuğun Kimlik bilgilerine göre işlem yapıldı. Kimlik fotokopisi falan verildi çocuğun biliyorum yani.

Bende online selef servisten bakın diyorum sözleşmeler kısmından

Muvafakatname İmzalamış olabilirler 6 gün geçtiyse olumlu veya olumsuz mesaj gelir zaten size

• quote:

Bende online selef servisten bakın diyorum sözleşmeler kısmından

Muvafakatname İmzalamış olabilirler 6 gün geçtiyse olumlu veya olumsuz mesaj gelir zaten size
    Şu anda faturasız hatta. Hemen geçiş yaparız diye Para yüklemesi de yapmadık. Hattın içinde para olmadan online işlemlerde bakabilir mi?

• yeni hat yada geciş yapmadan en ucuz 10 gb tarife nedir

Para ile alakası yok bakarsınız şifrenizi alıp hiç mi bana en varda çark çevirmediniz bu zaman kadar

• quote:

Para ile alakası yok bakarsınız şifrenizi alıp hiç mi bana en varda çark çevirmediniz bu zaman kadar
    Mesaj gönderilemedi hatası veriyor muş çocuk öyle dedi.

https://online.vodafone.com.tr/oss/#

Buradan giriş yapacaksınız ya sizde sorun var ya da her zaman ki Vodafone sistem sorunları

• egm kamu 12gb %25 indirimle 28.75 tl ödüyorum 2dir msj geliyor indiriniz bitmek üzere
    ne yapalım arkadaşlar çazip paketler varmı taşıyacagımız
  • Bugün farklı bir arayüzde telefonuma 15gb 1000dk 1000sms 12 ay tahahhüt ile 35tl onaylıyor musunuz çıktı bende onayladım ama bununla ilgili ne bir sms ne bir bilgilendirme yapıldı ne yapmam gerekiyor. Otomatik belli bir zamandamı geçiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalıda 10gb tarifesi kullanıyorum (1000dk/1000sms/10gb) 29tl (+2tl vergi). 10 gün önce taahhütüm bitti. Biraz bekleyeyim teklif gelirmi diye dedim ama arayan soran olmadı. Bende bir arayayım dedim. Aynı tarife taahüte kapalı ama %15 indirim yapabilirim isterseniz dediler. Bir yıllığına %15 indirime razı oldum. Tarifenin normal ödemesi 39 + vergi. Ben 33 + vergi ödeyeceğim. Ha birde geçen senemi ondan önceki senemi sistemlerinde bir arıza olmuştu. Birkaç ay yarı faturamı ne ödemiştim. 8 ay boyunca 3.7 tlden onuda eklemişler.
  • Benımkı de faturalı da 8 taahhut bıttı bu ay ama yuzde 40 indirimim var faturam 31.25 gelecek görünüyor benım hesabıma göre 25 kusur gelmelı benım tarıfenınde normal fıyatı 39 gorunuyor sıtede acaba zam mı yaptılar sıze 39 dıye mh mı soyledı

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Evet 39 tl dediler. Yalnız taahhüt verdikten 2 ya da 3 gün sonra indirimli fiyatı görebildim (online işlemlerden). Hatta indirim niye yansımadı arayım şunları derken, indirimi yansıttılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Hocam türk telekom da yaklaşık 10 ay önce tarife değişikliği ve taahhüt verenlerin faturası eksik hesaplanmış aradaki farkı 8 ay boyunca faturaya yansıtıcaklar benim de aynı şekilde o zaman için faturam 40 küsur gelmesi gerekirken 11.5 tl gelmişti.Şimdi fatura detaylarında gözüküyor.

• Ben şimdi faturasıza geçiş için talep oluşturdum 72 saat içinde dönüş yapılacaktır dedi. Tekrar aradıklarında tekrar tarife falan sunacaklar mı yoksa faturasıza geçişimin tamamlandığını mı bildirecekler? Aradıklarında faturasıza geçişten cayma şansım var mı ? Tecrübeli arkadaşlar bi bilgilendirirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.