Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.685
Cevap
285
Favori
798.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Faturasıza geçirmemek için arıyorlar zaten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Faturasız geçme talimatı vermişsin sana ulaşamazlar da ne yapacaklarını düşünüyorsun senden onay almak için aramiyor zaten sen faturasıza geçmek için onay vermişsin seni bu düşünceden vazgeçirmek için arıyorlar sanada ulaşamazlar da vermiş olduğun onay gereği faturasıza geçirmek zorundalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 11 Aralık 2017; 18:44:39 >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum bana müşteri hizmetleri talebinizi oluşturdum sizi bilgi vermek ve onayınızı almak için arayacaklar dedi

• Arkadaşlar Avea faturasizdayim. Faturalıya geçeceğim ama bana 1000+1000+6gb 30tl öneriyor size özel diye. Diyorum 1000+1000+8gb 29dan alıyor herkes , kampanya teklifleri almak istiyorsanız konum kullanım vs bilgileri paylaşmanız gerekiyor dedi. Ben de bilgilerin paylaşılmasını istemiyorum dedim o zaman kampanya teklifi almazsanız dedi. Siz nasıl alıyorsunuz bu teklifleri faturalidasiniz bir de. 8gb liyi 29dn alsam yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrardan aradılar 1000dk+1000sms+8gb 29tlye berelim dediler 8gb bitince duruyormuş vs. Bende 25tlye verme imkanınız var diye düşünüyorum dedim verebilirim ama 8gb bitince durmaz dedi tamam sıkıntı yok dedim ve geçtim 25tlye 1000dk+1000sms+8gb 25tl bence çok iyi fiyat daha da uğraşsam 20tlye dahi alırdım ama zamanım yoktu direkt veriyorsan alayım dedim verdi aldım. Bu süre boyunca yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum

• arkadaşlar online hizmetlerden tarife değişikliği kısmına primli ol 10 gb seçenegi eklenmiş (kişiye özel olabilir) bu ay taahhüt bitiyordu 15 gün önce indirim için aramıştım sizi arayacağız deyip kapatmıştık. Bende ve eşiminde hattında çıkıyor. 12 taahüt ile 39 tl oluyor. müşteri hizmetleri online işlemlerde yetkisiz miş.! sonuçları gün içinde yazarım.

-----------------------

Malesef öyle olmuyormuş... 54tl mevcut müşteri geçişlerinde ancak biraz zorlayınca yüzde 15 indirim tanımlanıp 46 tl gibi bir rakama çekiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin_yener -- 12 Aralık 2017; 13:56:48 >
  • Bunlar nasıl fiyatlar böyle arkadaş aklım çıkıyo rakamları görünce

• Malesef öyle olmuyormuş... 54tl mevcut müşteri geçişlerinde ancak biraz zorlayınca yüzde 15 indirim tanımlanıp 46 tl gibi bir rakama çekiyorlar
  • Az önce eşimi aramışlar..... yuzde 40 indirim ile prime 10 gb 30 tl falan demişler kabul et dedim. bakalım arayan olacak mı beni?
  • bu ay içinde taahhütüm bitiyor diye aradım.
    verdiği fiyatı beğenmeyince cayma bedelim var mı şu an diye yazdım
    öyle diyince %10 indiriminiz var dedi. ben düşüneyim dedim kapadım.
    10 dk sonra tekrar aradım bu sefer %15 indiriminiz var dedi.
  • Bugün benide aradılar prime 10gb tarifesi için. Fiyat 68tl tahhut ve indirim ile 38tl ye gelir dedi. numara taşıyana ilk ay 30gb hediye var bana yokmu dedim yok dedi. Ama bu fiyatın altına kullanan yok. Çok iyi fiyat verdik dedi. Numara taşıyana 39 TL dedim. Ben Vodafone gideceğim dedim kapattım.

• Faturasiza gecme talebi olusturdum. Az once arayip 1000 dk 1000 sms 8gb 26.70 liraya gecirdiler. Gecen yil 10 gb internetlisine 52 lira oduyordum ilac gibi geldi 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Faturasiza gecme talebi olusturdum. Az once arayip 1000 dk 1000 sms 8gb 26.70 liraya gecirdiler. Gecen yil 10 gb internetlisine 52 lira oduyordum ilac gibi geldi &#128522;

Hayırlı olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanmiyordum ama hakkinizi helal edin. 1500dk heryone 1500sms 10gb int. 39lira dan verdiler ben sok oldum resmen cok sasirdim 12 ay ustelik.

İnslh bunun altindan baska bisi cikmaz.

• arkadaşlar yeni hat alma arifesindeyim. Aklımda faturalı hat alma gibi düsünce var en uygun tt geldi. 20-30 tl aralığında kaç dk kaç sms kaç gb nete anlaşıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Bugün kampanya mesajı gelince 2 hattımıda Faturasızdan Faturalıda 10GB 1000dk 1000sms 29 TL tarifesine geçirdim bakalım pişman olmayız inş.

tarifenizin adını yazarmısınız size zahmet bana 35tl den asagı inmediler
  • 22 ocak 2018 de bitecek olan hattım için ceza yansımaması için ne zaman faturasıza geçiş talimatı verebilirim güzel teklif alabilmem için
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    ocak ayinda gecin faturalida 10 gb tarifesini alin max fatura 30 tl gecmesin 25/30 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

ocak ayinda gecin faturalida 10 gb tarifesini alin max fatura 30 tl gecmesin 25/30 tl

bunumu teklif ediyorlar genelde 10 gb olarak yada prime 10 gb var
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    8 gb olanda var pazarliga bagli

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.