Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.705
Cevap
285
Favori
799.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #54
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 09.01.2018 tarihinde taahhüt doluyor. Faturalı4GB kullanıyorum internet yetmiyor. Tavsiye edebileceğiniz 25-30 TL faturalı/faturasız paket tavsiyelerinizi alırım. 10GB muhabbetini de ararlarsa soracağım.
  • kans1903 kullanıcısına yanıt
    8gb 1000dk 1000sms 25tl faturalı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    peki nasıl alabiliriz hocam bunu?
  • kans1903 kullanıcısına yanıt
    Türk telekom faturalı müşterisi olduğunuzu varsayarak müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçmek istiyorum deyin, Daha sonra işte sizi bilgilendirecek vs. neyse siz faturasıza geçme talebi oluşturduktan sonra telefonunuza sms gelecek işte ******* numaralı kaydınız ile ilgili en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır diye daha sonra sizi arayacaklar işte neden faturasıza geçmek istiyorsunuz diyecekler sizde internet yetmiyor arkadaşlarım 8gb paketi 25tlye kullanıyor dersiniz onlar zaten hemen sistemi kontrol edeyim diyor ve tamam size bu paketten verebiliriz diyorlar tamma diyorsunuz işte bu kadar :)
    evet hangisi veriyo bunu.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Türk Telekomun kampanya bölümü herhalde
    Direkt müşteri hizmetleri ile görüştüm 6gb 1000dk 1000sms 25 TL ile verebileceğini söylediler. 8GB/10GB istiyorum dedim 39 tl falan fiyat verdiler. Diğer operatörlere bakacağımı söyledim. Bakalım dönecekler mi..
  • Arkadaşlar +90 555 555 1500 nolu numaradan arayıp kampanya bilgisi vereceklerini söylediler, güvenilir midir? Siz de bu numaradan mı arandınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er.dyz -- 18 Aralık 2017; 13:3:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 dk 1000 sms 8 gb 26 tl aldım
  • er.dyz E kullanıcısına yanıt
    doğrudur bu numaradan aranıyor
  • 1000 dk 1000 sms 10 gb internet 29 tl dediler...faturalıda 10 gb kampanyası dedi ilk kez faturalıya geçecem, indirim yapın dedim bu indirimli hali felan dediler, sizce geçmeli miyim yoksa indirim yaparlar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempatikboy666

1000 dk 1000 sms 10 gb internet 29 tl dediler...faturalıda 10 gb kampanyası dedi ilk kez faturalıya geçecem, indirim yapın dedim bu indirimli hali felan dediler, sizce geçmeli miyim yoksa indirim yaparlar mı

Geçme bekle acele etme 20 tlye inerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

1000 dk 1000 sms 8 gb 26 tl aldım

HAYIRLI OLSUN NASIL ALDINIZ FATURASIZA GEÇİŞ TALEBİNDEN SONRA MI VERDİLER BU FİYATA
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    evet direk bu teklifte bulundular
    iş yerinde olduğum için pazarlık yapamadım.
  • Prime tarifeleri nasıl arkadaşlar değermi parasına? Vodafonede geçmeyi düşünü yorum.

• atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, 1000dk 1000sms 6gb 26 tl teklif ettiler kabul etmedim tekrar aradılar 555'li hattan açamadım. Tekrar arayacağım 8GB ya da 10 GB pazarlığı yapacağım bakalım.
  • bana bir kere ulaştılar %15'i kabul etmiştim sonra arayıp iptal ettim. şu an kabul edilmiş teklifim yok sistemde. ocak 10'da taahhütüm bitiyor.

nasıl olacak bunlar mı ararlar yoksa ben mi arayacağım? aramazlarsa bu hattı iptal edip 39tl'ye 10gb+1 gb yeni hat alıp dönüştür kullanmayı düşünüyorum (2 müşteri temsilcisi ayrı ayrı olabilir yapabilirsiniz dedi). ne dersiniz ne yapayım?
  • ben de bu nodan arandım. 8 gb internetli 23tl veya 26tl dolaylarında bi teklifti. sözleşmeyi okudu kabul ettim. sözleşmeminizin bitimine yakın 4441444 lü noyu arayın gibisinden bişey dedi sanki. 63 gün kaldı taahhütün bitimine. tekrar aramam mı gerekecek aynı bilgi verilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memole

ben de bu nodan arandım. 8 gb internetli 23tl veya 26tl dolaylarında bi teklifti. sözleşmeyi okudu kabul ettim. sözleşmeminizin bitimine yakın 4441444 lü noyu arayın gibisinden bişey dedi sanki. 63 gün kaldı taahhütün bitimine. tekrar aramam mı gerekecek aynı bilgi verilen var mı?

Seni arayan temsilci, teklif sunmuş ve kabul etmişsin

Sistemde,bu indirim teklifi kaydedilmiştir.

Ama önceki sözleşmen devam ettiği için hattına tanımlanamıyor.Ancak sözleşme bittiğinde indirim aktifleşecek.

Sözleşme bitmeye yakın 3-5 gün kala Müşteri hizmetlerini arayıp "bana böyle bir indirim tanımlanmıştı ve sizi aramamı söylemişlerdi" dersen,sistemdeki indirimi görüp hemen aktifleştirirler.Çok nadir olarak 'öyle bir indirim görünmüyor' da dedikleri de oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

bana bir kere ulaştılar %15'i kabul etmiştim sonra arayıp iptal ettim. şu an kabul edilmiş teklifim yok sistemde. ocak 10'da taahhütüm bitiyor.

nasıl olacak bunlar mı ararlar yoksa ben mi arayacağım? aramazlarsa bu hattı iptal edip 39tl'ye 10gb+1 gb yeni hat alıp dönüştür kullanmayı düşünüyorum (2 müşteri temsilcisi ayrı ayrı olabilir yapabilirsiniz dedi). ne dersiniz ne yapayım?

Sen aramalısın

İndirim vermezlerse "faturasıza taşıma blöf hakkını" kullan

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.