Şimdi Ara

türk telekom hediye dağıtıyor (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
70
Favori
129.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl alınmıyor. Bende denicem sorun var mı acaba ?
  • Beyler playstore dan 1780rp alamıyorum sizde de varmı aynı problem?
  • 10950 çıktı bilgi veren arkadaşa teşekkürler. Ama alacak birsey bulamadım. :) Daha sonra belki eklenir.
  • Telefon hattım var ama ev telefonum yok. Üye olmak istiyorum "Üzgünüz, Tekno Kumbara'dan sadece ev telefonu müşterileri faydalanabildiği için üyeliğinizi gerçekleştiremiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz." diyor. Fatura ödüyoruz ama ne iş
  • Arkadaşlar ödül siparişi veripte teslim alan varmı hangi kargoyla geliyor ve kargo ödemesi kime ait ?
  • seneye kadar beklesemmi gs lide değilim 8 k ya hiç birşey yok en azından 11 k ya ev telefonu alırım kurcalar parçalar ziyan ederim bu arada bu tatil işi nasıl pek anlayamadım adamlar otelmi ayarlıyor 2 kişiye yoksa öyle turmu sadece ona göre 2 sene beklerim sonra tatile giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_carisma33

10950 çıktı bilgi veren arkadaşa teşekkürler. Ama alacak birsey bulamadım. :) Daha sonra belki eklenir.

yapma be nasıl yok alıcak birşeyler en azından İstanbuldaysan ferrari sürüyorsun az daha biriktir tatil veya tableti al bugün Türk telekom da gördüm zaten tableti hani tipi fena değil özelliklerini bilmiyorum ama en azından 300 eder bence
  • Think Again kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Büyük ihtimal ellerinde kalmadı kod.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

Nasıl alınmıyor. Bende denicem sorun var mı acaba ?

Ttnet playstore da stok yok şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özeldende atmışsın mesaj onuda şikayet ettim herkese mesaj mı atıyorsun bu şekilde yönetim nerde ya? git çek satış takasa arkadaşım burası sana uygun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

seneye kadar beklesemmi gs lide değilim 8 k ya hiç birşey yok en azından 11 k ya ev telefonu alırım kurcalar parçalar ziyan ederim bu arada bu tatil işi nasıl pek anlayamadım adamlar otelmi ayarlıyor 2 kişiye yoksa öyle turmu sadece ona göre 2 sene beklerim sonra tatile giderim

su durumda en karlisi galatasarayli olmani gerektiriyor sicak firsatci olmak bunu gerektirir..

• inşallah gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

quote:

seneye kadar beklesemmi gs lide değilim 8 k ya hiç birşey yok en azından 11 k ya ev telefonu alırım kurcalar parçalar ziyan ederim bu arada bu tatil işi nasıl pek anlayamadım adamlar otelmi ayarlıyor 2 kişiye yoksa öyle turmu sadece ona göre 2 sene beklerim sonra tatile giderim

su durumda en karlisi galatasarayli olmani gerektiriyor sicak firsatci olmak bunu gerektirir..

fenerlide olsam fark etmez daha yeni 2 forma aldım ondan öncede formalar vardı ama milli takım filan verseler iyiydi hep almak istedim ama onun yerine her seferinde fb forması aldım

• bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Arçelik 50TL hediye çeki altlimit yok. istediğiniz ürünü alırken kullanabiliyosunuz.
    ben 59 liraya grundig telsiz telefon aldım. 50 lira çeki kullandım, üzerine 9 lira verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_25 -- 21 Haziran 2014; 1:06:24 >
  • 11 bın kusurat puan cıkmıs formalar bıtmeden bır adette bız kaptık sanırım ılk bıtende forma olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

11 bın kusurat puan cıkmıs formalar bıtmeden bır adette bız kaptık sanırım ılk bıtende forma olacak.

Beden no girebildiniz mi

• Biletix'den 70 tl indirim alan var mı?
  • bende playstore rp kodu aldım ama eklenmiyor. umarım yalan olmaz bu puanlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_carisma33

10950 çıktı bilgi veren arkadaşa teşekkürler. Ama alacak birsey bulamadım. :) Daha sonra belki eklenir.

yapma be nasıl yok alıcak birşeyler en azından İstanbuldaysan ferrari sürüyorsun az daha biriktir tatil veya tableti al bugün Türk telekom da gördüm zaten tableti hani tipi fena değil özelliklerini bilmiyorum ama en azından 300 eder bence

Tablet ve tatili göremedim ben sonra mı eklenecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Arçelik 50TL hediye çeki altlimit yok. istediğiniz ürünü alırken kullanabiliyosunuz.
    ben 59 liraya grundig telsiz telefon aldım. 50 lira çeki kullandım, üzerine 9 lira verdim.

Hocam illa mağazadan mı yapacağız alışverişi?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.