Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM HATTIMI İPTAL ETTİRİCEĞİM FAKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • türk telekom hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum sebebine gelicek olursakta türknetin bu son yaptiği şeyden sonra türk telekom'da durmamın bi anlamı yok herneyse ben şuan 70tl'ye 100 gb akn 16 mbps hızlı internet kullanıyorum tam 14 alabiliyorum santral vs yakınım kutuda karşıda direk fakat şöyle bir sorunum var taahhütü yeni yaptik daha 3.aydayız ben hattımı benim eski evime taşimaya çalışsam eski evimi sorgulattiğimda tt bina bilgisine ulaşamadı yazıyor yani altyapı yok gösteriyor oraya taşindik desem sistemden görücek altyapı yok diyecek bana bu olduktan sonra hattımı ücretsiz iptal ettirme hakkım doğuyor yanlış mıyım ? bu arada eskiden türknet kullandım türk telekomla aynı hizmeti veriyor bir sıkıntı yaşamadım tek sıkıntım teknik servisti 25 gün bekledik adamları arıyorum türkneti gelen giden yok iptal edip telekoma geçmiştim şimdi yine türknete döneceğim bu tarifeden sonra benim bildiğim kadarıyla eğer evde altyapı mevcut değil ise iptal ettirme hakkım var bide şöyle bir sorum olucak arkadaşımın altyapısı yok diye fatura götürmüştü telekoma taşindiğina dair fatura illaha hat sahibinin üzerine mi olmak zorunda öyleyse biraz uğraştirir beni babamın üstüne geçiririm interneti ordan iptal ederiz böyle birşey başına gelmiş olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim

• Evet hat sahibinin tasindigina dair belge olarak herhangi bir fatura istiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modem v.s. almadıysanız 3 ay için fazla bir ücret çıkmaz.
  • hocam ayda en az 300 gb indirme falan yapmıyosan hiç uğraşma..

Turknete geçtiğinde aynı hızı aynı stabiliteyi alıcağının garantisi var mı? telekom bu ne yapacağı belli olmaz..

• bizim burda bunun garantisi var hocam daha önce 6 aylık deneyimimde bir kere hız kısıtlaması bir kere ping veya başka bir problemle karşılaşmadım tek problemim türknetin bana ekip yollamamada diretmesi adamlara diyorum sizin ekibiniz yok zaten türk telekom ekipleri geliyor ekiplere özel ücretiyle ekip yollattırın diyorum türk telekomda böyle bir hizmet var diyorum adam bizim böyle bir hizmetimiz yok diyor sonra elit ekip yollamış bir arkadaş defalarca aramam sonucunda türk telekomdayken 7 mbps hız alıyordum türknettede en fazla 7 aldım 6-7 arası geziniyordu şimdi yeni evimizi santrale 500 metre saha dolabına 5 metre olunca 14 mbps alıyorum ama bu seferde şu korkum var bizim dolaplar eski tip dolaplardan ben hattı iptal ettirebilirsem bir şekilde şansıma port kalmayabilir o çok sakat bi durum eski evimde internet bağlatamıyorum bu yüzden şimdilik 4-5 ay daha bekleyeceğim 400 lira taahhüt bozma bedeli çıkardılar nası çıktı anlayamadım onuda modem almadık bişey almadık 3 ayda 400 lira çıkardı

• erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Eski evinize nufus adresinizi aldırmadan kabul etmiyorlar. Modem aldıysanız modem ücreti eklemişler dir. Ttnet 130tl normal tarife ücretini 70 verse yine okadar çıkmaz.

• hiçbirşey almadım türk telekomdan modem alıcak kadar kereste değilim kısıtlı modemlerini napicam onların
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.