Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.113
Cevap
124
Favori
727.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24--------> 8

35---------> 16

50---------> 16

100 --------> 24

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

24--------> 8

35---------> 16

50---------> 16

100 --------> 24

Çok teşekkür ederim henüz taşınmadık ama büyük ihtimal 35 alırım.

• Akk dolduğunda ttnet sms atıyor mu bilgisi olan cevap verebilecek arkadaş var mı ?
    Tarayıcı ekranında tek sefer gözüküyor ama sms olarak gelip gelmediğinden emin değilim.Pek gelmedi sanki bize.Gelmemesini seçme gibi bir şansımız varsa iyi olur.
  • Grand Master G kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerden ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum.

• quote:

Online işlemlerden ayarlayabiliyorsunuz diye biliyorum.

Teşekkürler bir bakayım.
  • TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

Buradaki değer -1 olduğu için oyunlarda Ping alıyorum ve uploadı çok düşük yapıyor bunun sebebi nedir.

• Grand Master G kullanıcısına yanıt
    evet mesaj geliyor
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    evet çıktı ben adsl + telefon kullanıyordum kapatma basvurusu yaptık bir hafta kadar sonra aradılar telefon ücreti 8 ay alınmadı adsl de 38 tl den verildi
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel fiyat hocam. Nakil işi de olunca çorba oldu benim hat

Gidip ikna kampanyalarına baktım müdürlükten 51tl 24mbps vdsl 10tl sabit telefon olarak yenilettim artık.
  • SaplıBardak S kullanıcısına yanıt
    dikkat ederseniz 12 aylık dahi abonelik taahhütlü kampanya yok müşteriyi daha çok ellerinde tutmak için 24 aylık taahhütlü ve daha uygun fiyat kampanyaları sunuyorlar ...şahsen ben 12 aylık kampanya istiyorum diye türk telekomun online sayfasından şikayet etiim bana link atmışlar web sayfasındada yok 12 aylık taahhütlü paket kampanyası anlıyazagınız sinsi bir çalışma yürüyor..
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    yani uygun gibi güle güle kullanınız
  • yazlık paket 16 mb 50gb 3 ay 204tl . Bakalım nasıl göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8948E37AE -- 1 Haziran 2017; 20:26:59 >
  • Bugün Türk Telekom resmi satış temsilcisi iş yoğunluğumdan dolayı uğrayıp fiber internet başvurumu aldı. 100mb Fibernet paketi seçeceğimi belirttim, kendisi ısrarla binanızda en üst sistem GPON mevcut ve Hipernet 100mb seçmelesiniz gibi tavsiyede bulunup, seçim yaptırdı. Başvuru yaptığımız kağıt eski baskı gibi aklımın almadığı açıklama ile karşılaştım.

Başvuru işlemleri bitince Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım. Çağrı merkezindeki arkadaşa Fibernet'i en gelişmiş bağlantınız olarak biliyordum böyle bir durum yaşadım ve başvurumu bu tavsiyeye göre yaptım diye açıkladım. Binanızda fiber internet için en son alt yapımız mevcut, size fiber internetten başka bağlantı kurulamaz diye bir yanıt aldım. Dilerseniz başvurunuzu henüz göremiyorum, ancak size buradan başvuru açalım dedi. Ben bağlantı için geldiklerinde bir sorun olursa size döneceğim dedim ve kapattım.

Sizce yarın başvurum sistemlerine girdiğinde, işi sağlama almak için müşteri hizmetlerine fiyat değişmediği için paketi Fibernet'e çevirmesini söylemeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazzotti -- 4 Haziran 2017; 23:18:39 >

• ramazzotti kullanıcısına yanıt
    Hipernat başvurusu açıosa dahi iptal olur sinyal verilemeyeceği için.

• Türk Telekom 50Mbit'lik pakette upload hızı 2Mbit'ten fazla almak mümkün mü 4Mbit alanlar olmuş ayrıca ekstra ücret ödiyerek fiyatı neyse 10Mbit civarı upload almak mümkün mü?
  • Artık şansınıza 4Mbps gelmesi o da veri merkezinde server değişir de öyle yaparlar.

Onun haricinde bir kasa para da yığsanız ayrıca upload hızı satmıyorlar.

• quote:

Artık şansınıza 4Mbps gelmesi o da veri merkezinde server değişir de öyle yaparlar.

Onun haricinde bir kasa para da yığsanız ayrıca upload hızı satmıyorlar.

Çok saçma bi durum 2Mbit üzeri upload hızı vermeleri mümkün değil mi yoksa vermiyorlar mı?
  • 50Mbps upload dahi verebilirler de 4Mbps'e yükseltildi aslınsa ama arada kaynadı b8raktılar yükseltmeyi şimdiye kadar yükselen yükseldi kalanlar 2Mbps.

• quote:

50Mbps upload dahi verebilirler de 4Mbps'e yükseltildi aslınsa ama arada kaynadı b8raktılar yükseltmeyi şimdiye kadar yükselen yükseldi kalanlar 2Mbps.

Peki vermemelerinin sebebi nedir? Müdürlükle falan konuşulsa genede mümkün değil mi? Biçok firmanın upload paketleri var veya gayet güzel upload hızları verebiliyorlar Türk Telekom canı istemediği için vermiyor nasıl bi mantık bu.
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.