Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51.351
Cevap
244
Favori
4.013.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu talebi tam olarak nasıl ilettiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Saat 14.00'da dijitalgelecek.uab.gov.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Ümit Önal, Murat Erken ve Colman Deegan da katılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat güncellenince 100Mbps'den 79Mbps'e kilitlendi kaldı. Müşteri hizmetlerini aradım 88 yapabildi 100'e sabitleyemedi.
    Mail attım her zamanki gibi, fakat konu ile alakalı olarak kendi servis sağlayıcınız ile görüşün dediler. Hatta aramadılar bile mail ile cevap verdiler.
    Normalde 30 dakika içerisinde çözüyorlardı.

Artık mail yollayınca alternatif firmalarda bulunan müşterilerin şikayetlerini dinlemiyorlar mı?
    Bu problemi nasıl çözebilirim sizce? Millenicom MH istesede yapamıyor çünkü.
  • akuruk kullanıcısına yanıt
    Bu modemin wifisini kullanmıyorum bende. xDSL altyapıda iyi çalışıyor sadece köprü moduna alıp asus modemini router olarak kullanıyorum.

Varsa imkanınız xiaomi router alıp takın yada modemi satıp daha iyi özellikleri olan bir modeme geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Şok market e Xiaomi router gelmişti 70, 80 TL gibi iş görür mü yoksa onu da almayıp keenetic extra vb modem mi almalıyım. ZYXEL satmam mı gerekiyor

• Arkadaşlar kız arkadaşımın yaşadığı yere tip 7 kabin koydular ve aktarım tamam 80 mbps hız gözüküyor ADSL den VDSL e geçmek kaç gün sürer bie fikriniz var mı milleniye sordum 3 ila 7 gün arasında sürer net kesilir deniyor bunu yaşayan var mı millenicomdan servis alıp

• alicandogu A kullanıcısına yanıt
    Fazla bir kesinti olmaz geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Bu gun bir tane daha Tip B 11 takmışlar

Bize bu kutuyu saha dolabına koydular dağıtım olcak ordan
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

Bize bu kutuyu saha dolabına koydular dağıtım olcak ordan

Alıntıları Göster
    Tip 11 ile Tip 23 ayni

• 6 gundur kesintim devam ediyor. Bugun ttnetten yetkili biriyle konustum. 1 dolap kapatilip yerine 3 tane fiber dolap koyulmus (FTTC). Dolaplarda bi sorun varmis onu bugun cozduler fakat binalarda hala internet yok. Onuda ilerleyen gunlerde cozuceklermis. Ankastre'ye gelmiyormus suan internet soruna telekom bakicakmis. Cok uzadi bu is 250tl telefon faturam oldu.
  • Arkadaşlar binan önüne böyle bir yazı yazmışlar

Binada normelde Türk telekom fiber var. Ayrıca geçen sene elektrik kablo ve sokak aydınlatmada yapıldı. Acaba başka bir internet firmasımı gelecek Yani yeni bir servis sağlayıcımı gelecek bilen varmı ne anlama geldiğini
  • 24.06.2020
    BUGÜN T7 KABİN MODÜLASYON DEĞİŞİMİ VE ABONE AKTARIMI YAPILDI.
    DIŞ KABLOLAMA, RÖGAR İÇİ KABLO (SANIRIM VDSL OMURGASINDAN HİZMET VERİLMEYECEK) BİNA DIŞI SON KÜÇÜK BİR KUTU (FİBERİN GİRDİĞİ) HAZIRLANDI, HAFTASONUNA KADAR BİNANIZA KUTU KONULACAK DENDİ, ÜSTÜNE BASA BASA SORDUM TEKNİK ELEMANA, DAİREYE KADAR ÇEKİLECEK DENDİ. FTTB/ETH KASTEDİLMİŞ OLABİLİR Mİ? ÇOĞU HOCALARIM FTTH DEDİ, UMARIM FTTB/ETH DEĞİLDİR. :)
    HHSungur hocam zaten mevcut fttblerin sökülüp ftth olarak güncellendiğini söylemiş. NitroNos hocamın ve bir iki kişinin daha yorumuna göre FTTH, hadi inşallah...
  • Hocalarım bir de türk telekomun atılımından mıdır bilmiyorum ama bugün telekom rögarında çalışma yapılıyordu kablonet fiber altyapı çalışması yazıyordu öte yandan da tt çalışıyor. zaten kablonet kutusu mevcut binamda, ama onun da fiber kutuyla değiştirileceği söylendi. ancak onda fttb oluyormuş.
  • TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
    Bu ne demek oluyor? Geliyor mu GPON?
  • Merhaba Denizlide zeytinköy mahallesinde kirada kalıyorum.
    Netspeed kullanıyorum 16 mbit lik telefonla sorduğumda kutuya 2km uzak olduğum için maks 4 5 mbit anca görüyorum.
    Geçen hafta evimin 200 mt altına t7 erişim kabini koyuldu. TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
    Benim bu kabine geçişim otomatik mi oluyor yoksa yeni hat mı çekilmesi lazım? Benim dilekçe vermem gerekiyor mu? Bi yere başvuru yapmam ya da?
    Netspeed e ya da türk telekoma gitmek gerekiyorsa gidebilirim. Çünkü özellikle pandemi sonrasında internet iyice kötü oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Fazla bir kesinti olmaz geçebilirsiniz.
    Adamlar bir gunde dolaplar takip gitmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 25 Haziran 2020; 11:29:34 >

• Acikkapi ... sasirdikmi? Mudurlukte zaten imzalari g...tune takan yok.

• 19.06 dan beri olan kesintim bugun bitti. 50 megabit pakete gectim. 75 megabit destekliyor dediler fakat panelde 150 gosteriyor. Ilk VDSL'e gecen ben oldugumdan olabilir bu zamanla duser belki

• Hayırlı olsun sorunsuz kullanırsınız insallah. Bi test alırız :D
  • raistland kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba. Aynı mahallede oturuyoruz acaba tam olarak neresinde bu dolap. Sen neresinde ikamet ediyosun mahallenin ? Buralara birkaç tip7 geldi farklı zamanlarda hatta ftth olan 5-6 adet irili ufaklı site de var. Ama sokağım halen eski tip saha dolabına bağlı. Aynı sahadaysak birlikte başvurabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.