Şimdi Ara

Türk Telekom Fiber İnternet Devir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 2 adet Fiber 8mb'e kadar Full Limitsiz internet aboneliğimi devir etmek istiyorum. Aylık fatura bedeli 90TL, taahhüt bitiş tarihlerine yaklaşık 6 ay var, modemleri mevcut. Devir almak isteyen kişilere yansıyacak her türlü ücret ve bir aylık fatura bedelini ben ödeyeceğim. İlgilenenlerin 0530 394 2505 numaralı telefondan whatsapp üzerinden iletişime geçmelerini rica ederim.

Günceldir*

Türk Telekom Fiber İnternet Devir

Taahhüt Bitiş Tarihi:15/03/2023

:04/04/2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahoa -- 25 Temmuz 2022; 13:31:9 >

• Arkadaşlar gelen birkaç soru nedeniyle ek yapmak istedim.

-Devir için aynı şehirde olmamız gerekmiyor.

-Devir için bölgenizde fiber olması şart değil. Adsl, vdsl v.b. altyapılara da devir yapılabilir.

-Hız 8 mbps limitsiz olarak devir edilir. (Adls, vdsl fark etmez. Alt yapınız destekliyorsa kullanacağınız hız 8 mb olacaktır.)

-Gpon fiber altyapı harici bir yere devir edilecekse, desteklenen modemi temin etmeniz gerekiyor. (Mesela vdsl2 alt yapınız mevcutsa, çalışan bir vdsl2 modeme sahip olmanız gerekiyor. 2. elden ucuz bir şekilde temin edilebilir, ttnet'de satıyor ancak 500 lira civarı ücretleri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahoa -- 25 Temmuz 2022; 13:32:12 >
  • Ben devir alırdım ama 8 Megabit çok az. Benim alt yapı 50 Megabite kadar destekler. Devir aldıktan sonra hız yükseltsem yeni tarife üzerinden fiyatlandırırlar.

• 8mbitin fiber mi olurmuş. O zaman niye fiber yapmışlar?
    Bmv ye 60 kmh lık hız sınırı koymak gibi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 mbps var bende 179tl bende devretmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ankara için devir yapmak isteyen varsa yardımcı olabilir mi?

• merhaba farklı illerde bulunup devir nasıl yaptınız? ttnet aradığımda imza atılacağı için olmaz diyor iki tarafın aynı şubede olması lazım (herhangi bi şube) dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 mbps satılıyor mu ya daha

• 15sene önce falan vardı 8mbit. ne günlerdi be.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.