Şimdi Ara

türk telekom fesih ettirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar türk telekom interneti ve tivibuyu iptal ettirecem.bunun için müşteri hizmetlerini aramam gerekli mi yoksa direk ofise gidip başvursam olur mu?müşteri hizmetlerinin iptal ettirmemek için 2 saat kafamı ütülemelerini istemiyorum.teşekkürler.

• Mudurluge git

Iptal ettiğine dair belgeyi de on yıl sakla.

edit:

ondan sonra sana daha uygun tarifeler sunacaklar

sen hayır kapatmak istiyorum diyeceksin

ama onlar senin hattını 6 ay donduracaklar 6 ay sonra tekrar açacaklar

ondan sonra fatura kesmeye devam edip haberin olmayan o faturalardan sonra bir sene sonra icra kağıdı yollayacaklar

o yüzden telefonda ne konuştuğuna ısrarla kapatmak istediğini söyle

ve konuşmaları kayıt eden bir uygulama indir ve konuşmalarını kaydet türk telekom aradığında.

bu adamların şakası yok. Alacağını alamadığı zaman da telefondaki konuşma uslupleri değişiyor. Ödeyeceksen öde yoksa avukata verecem gibi emir kipli cümleler kurmaya başlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 9 Şubat 2017; 15:22:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofise mecbur gideceksin başka türlü olmuyor. Sonrasında 3, 4 sefer telefonla arayacaklar emin misin kapatacakmısın diye. Kapattıktan sonra 2 ay daha borcun olup olmadığını gerekirse ofise gidip sor, haberin olmadan borcun kalmış olabilir bir kaç ay sonra yasal takip başlamıştır diye mesaj alabilirsin. kendi tecrübemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal ettirmek istiyorum diyeceksin kapatma falan deme direkman iptal edin de kullandığın kelimeler çok önemli.Kapatın dersen hattını 1 2 aylığına dondurma ihtimalleri de var iptal edin diyeceksin en temizi.
  • Ofisler bu ara sıkıntılı bazı işlemleri yapamıyorlar, müdürleğe gitmenizi tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.