Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ciftetelli olarak arayin ayni fiyatlar 77 liraya alan var sanirim 50 liligi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    Paketin tam adı nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hg34 H kullanıcısına yanıt
    24 ay kafan rahat ikna kampanyası olarak geçiyor Online İşlemlerde. 24 Mbit 75 gb akk ve ttnet alo ile birlikte 46 TL. İlk ay %50 indirimli gelecek fatura.

Hocam TT Alo için ayrı bir ücret gelmeyeceğine emin misiniz?

• 16mbit hız 50gb akk paket önerdiler ikna için telefon dahil fiyat 41 tl hemen kabul ettim
    hocam bu nasıl fiyat. önceden kaç ödüyordunuz ki. kaç gün içinde aradılar.
  • 5erafett1n kullanıcısına yanıt
    56,90 ödüyordum. İptal ettikten sonraki gün aradılar yetişemedim. İkinci gün aradilar.

• Arkadaşlar mobilde turk telekoma geçmeyi düşünüyorum.Ev internet + mobil uygun kampanya varmı?

8mbit 50gb akk 56₺ ödüyorum.12₺ farkla Akk75gb yada 16mbit hız vereceklerini söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: athırsızı

16mbit hız 50gb akk paket önerdiler ikna için telefon dahil fiyat 41 tl hemen kabul ettim

paket ve fiyat cok iyimis gercekten.

paketinadi nedir?

satin almak ne yapmamiz lazim?
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Eminim çünkü üç kere sordum :) ttnet alo tamamen ücretsiz dedi.

Hocam TT Alo tam tarife adı ne yazıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: RKeles93

Arkadaşlar mobilde turk telekoma geçmeyi düşünüyorum.Ev internet + mobil uygun kampanya varmı?

8mbit 50gb akk 56₺ ödüyorum.12₺ farkla Akk75gb yada 16mbit hız vereceklerini söylediler.

Ben de 8mbit 50gb a 52-54 civarı bişey ödüyorum, 2 gün önce aradılar 16mbit 100gb 64lira dediler düşünmek istiyorum diyip kapattım, taahüt haziranda bitiyor ne yapsam bilmiyorum hala. Burdaki çılgın indirimleri göründükçe vazgeçmek üzereyim.
  • 16mbit 100gb akk iyi fiyat vermişler.Bana sadece ikisi arasında seçim yapabileceğimi söylediler.Mayısdan önce 16mbit bir pakete gecmem gerek.AKK sonrası hız düşüşü daha az ve gece download hızıda düşmeyecek.

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Tarife adı 24 ay kafan rahat ikna kampanyası

• Selam. Ben 9 yıldır TTNet abonesiyim, 2 sene önce ki taahütüm ikna 24 megabit 35 gb akk li. TTNet ali yani ev telefonu dahil ilk 12 ay herşey dahil 40 Tl kalan 12 ay için ise 48 tl ödemeye devam ediyorum. Mart ayında taahhütum bitiyor ve asla devam etmek istemiyorum. Günlerdir bakıyorum fiyat olarak en verimli şu an da Türksat Uydunet bilginiz olsun. Hem hızlı hemde AKK si yüksek. Gerçi burada sayfalarda dolaşinca anladım aslında benim faturada iyi bir rakam ama 35 Gb Adil kullanım kotası daha 15 günde bitiyor bazen 10 günde. Neyse fiyat bilgisi vermek istedim saygılar :))

• Arkadaşlar Ultranet 16 mpbs 75 GB paketi 49 tl ödüyorum, bugün teklif geldi kotanızı 5 tl farkla 100 gb yapalım diye kabul edeyim mi?

• Atakan- kullanıcısına yanıt
    kullanimiza gore

• arkadaşlar hattım iptal oldu. şimdi başka firmalara bakıyorum. uygun fiyatlı paket bilenler aydınlatsın.
  • efkan kullanıcısına yanıt
    Fiber modem ttnet in mulkiyetindedir. Hangi tarifeye hangi kampanyaya gecerseniz geçin fiber modeminiz sizde kalır. İlave olarak aboneliginiz sonlandirdiginizda modemi iade etmek zorundasınız. Yoksa sizden modem parasını alır.

• 5erafett1n kullanıcısına yanıt
    Turk net uygun gibi ona bakabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.