Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taahhütüm bitiyor ikna için aradılar 24 ay 16 mb'e kadar 75 GB yalın paketi için 59 lira dediler ve reddettim... iyi mi yaptım sizce???
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaa

taahhütüm bitiyor ikna için aradılar 24 ay 16 mb'e kadar 75 GB yalın paketi için 59 lira dediler ve reddettim... iyi mi yaptım sizce???

Bu nasıl ikna ,

çiftetelli ile zaten 24 mb hız 75 akkk ve telefon 59 değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: aahastra

quote:

Orijinalden alıntı: replaa

taahhütüm bitiyor ikna için aradılar 24 ay 16 mb'e kadar 75 GB yalın paketi için 59 lira dediler ve reddettim... iyi mi yaptım sizce???

Bu nasıl ikna ,

çiftetelli ile zaten 24 mb hız 75 akkk ve telefon 59 değil mi

telefon yok benimkinde,yalın internet ve 16 MB'E kadar hız... bende reddettim. taahhütüm ayın 11'inde bitiyor 11'inde gidip telekom ofisinde iptal formunu dolduracam... daha iyi teklifle gelirlerse devam ederim,yoksa da iptal ederim artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

Merhaba Arkadaşlar,
    uzunca bir süredir ttnetliyim adıma kayıtlı 2 adet ttnet hat bulunuyor bunlardan bir tanesinin tahattünü bu ayın 17.sinde bitiyor.
    Mevcut tarifem
    FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar)
    75GB AKN

64 lira ödüyorum.

ttnet kampanyalarına bakarken şu tarifeyi gördüm
    ULTRANET Limitsiz (16 Mbps'ye kadar)
    50 GB AKNTL49TL x 24 Ay

Üstelik bu tarife de modem hediye.

sizce bu tarifeyi seçeyimmi?

ikna için birkaç gündür gece-gündüz arıyorlardı hep meşgule atıyordum, en sonunda konuştuk.
    yine aynı tarifeyi 24mbps Fiber Limitsiz 75gb akn 59 liraya 24 ay taahhütle yapalım dediler.

kabul etmedim uzun süren konuşmadan bir sonuca varamadık uygun bir fiyat biçmediler. 55 lira bari deselerdi geçecektim yok demedi namussuz.

red ettim.

bakalım ne olacak.

şimdi ne yapayım?

• Bu sene tok satıcılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yenı uyelık aldım evrakları kargolıyacaklarmıs ımzaladıktan ne kadar sure sonra netım aktıf olur? ayrıca modem olarak ne yolluyorlar ucretsız dedıler modem ıcın.
  • ttnet alo 12 ay 11tl aldım geçen gün telefon ile arayıp
    iptal bölümüde aynı teklifi yaptı müdürlükteki.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Benimde telefon kampanyam bitmiş normalde 5tl ödüyormuşum 12 ay için 11tl 24 ay için 9tl fiyat verdiler. Bende müdürlüğe gitmeyi düşünüyordum. Arayıp 9tl'den taahhüt vereyim bari.
  • Selam, Evime internet bağlatmak istiyorum, sabit telefonda yok. Sizce şu an en uygun kampanya nedir. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ben ttnet sitesinden online başvuru ile fiber hızı keşfete başvurdum .yalın+limitsiz+35gb akk ilk 12 ay 45+2 ikinci 12 ay 65+2 ödeyeceğim.24 ay taahütlü modem hediye online başvuruya ilk ay hediye dediler.24 ay ortalama 57 tl ye geliyor.en uygun bu tarife geldi modemle sözleşmeyi göndermelerini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39+10 tl ye İkna oldum.
    Bulundugum yerde şuan hiper ve fibernet yok zaten. Eğer buraya fiber gelirse yada yada ben fiber olan yere taşınırsam ücretsiz emanet modem verip aynı tarifeden fiber kullanacakmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HansGoyder -- 10 Temmuz 2015; 15:12:42 >
  • Benim taahhüt de 06.08.2015'te bitiyor. Şu İkna kampanyasında son durum nedir? Evde sabit telefon var. Ultranet iyi gibi görünüyor.

9 senelik aboneyim. Hâlâ ilk verdikleri airties rt-102'yi kullanıyorum. Sıkıntı çıkmaz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elktay

Ben ttnet sitesinden online başvuru ile fiber hızı keşfete başvurdum .yalın+limitsiz+35gb akk ilk 12 ay 45+2 ikinci 12 ay 65+2 ödeyeceğim.24 ay taahütlü modem hediye online başvuruya ilk ay hediye dediler.24 ay ortalama 57 tl ye geliyor.en uygun bu tarife geldi modemle sözleşmeyi göndermelerini bekliyorum

Fiber mi?

ADSL mi?
  • Ttnet aloya yeni geçtim ikna bölümünden teklif almak için 2ay sabit fiyat kullanmak gerekiyormuş.
  • Arkadaşlar yeni aboneyim de şu ZyXEL modem ayarlarından bağlanan cihazların hız kısıtlamasını nasıl yapıyoruz bilen varmı ?..
  • 000hasan kullanıcısına yanıt
    adsl değil fiber yada hiper bağlantı dün ttnet ten arayan adresinizde fiber var dedi bugün sözleşmeyle beraber zyxel hiper hızlı vdsl2 modem geldi. sanırım pazartesi yada salı açarlar
  • hız önemli değil taahhütsüz en ucuz ne var şuanda arkadaşlar kotada az olabilir

• Ayın 16 temmuzda üniversiteli kampanyasındaki taahhütüm bitiyordu. Geçende mh aradı 12 aylık yok illa 24 vereceğiz diye tutturdu. Kabul etmedim. Bugün ben onları aradım eğer 12 aylık yoksa superonline üniversiteli kampanyasına geçeceğim diye. Ultranet limitsiz 16 mbit 50gb akk 49+15 yalın net ücretine 12 ay taahhütle fit oldum. Şu +15 lira yalın net ücretinde hata mı yaptım onu düşünüyorum. Sonuçta ben yine onlara 12 taahhüt verdim ve boşluğuma geldi +15 lirayı kabul ettim Taahhüt verdiği için bu ücretten yırtan arkadaşlar var mı?
    Bir yandan da iyi oldu bayram sebebiyle evde olamayacağımdan dolayı ttnet i iptal ettikten sonra superonline i bağlatma biraz aksayacaktı. Böyle dertsiz tasasız oldu.

Bir sorun daha var.

Son kesilen faturam görüldüğü gibi. Yeni gelecek olan faturamda bir sürpriz ile karşılaşır mıyım? Çünkü 12 günlük 1 temmuz-12 temmuz arası eski internetim tarifemle bir kullanımım var. Bir de üstüne bu yeni tarifemin 12 temmuz-30 temmuz kullanımı olacak. 12 günlük eski tarifem + 18 günlük yeni tarifem şeklinde mi ücretlendirilir? Yine bu ilk faturaya +15 lira yalın net ücreti mi yoksa 15/30*18=9 lira mı kullandığım kadar yalın net ücreti mi yansır?

Uzun oldu kusura bakmayın.

Teşekkürler.

• Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ

24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB Akn 24 ay taahhütle modem dahil hangi ücretlerde makuldür arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 14 Temmuz 2015; 4:39:20 >
  • bugün ikna kampanyasıyla 16 MB 50 GB AKK Yalın internet 24 ay, 49,90'dan taahhüt verdim.
    fazla üstelemedim... bu teklifi yapmasalardı vodafone'a geçecektim.
    49,90 da fena değil sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.