Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (810. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burinyo35 , burinyo35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.783
Cevap
577
Favori
2.028.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de dondurmuştum neti de fiyatlar cazip geldi belki beni de ikna ederler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz Kartal Yazlık paketler çıktı. Bi incele belki işine yarayabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_107201689/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Superonline 8mbit limitsiz (50 GB AKK) 35 TL 2 yıl taahhüt ile. Eskişehir Kızılay iş merkezindeki Aktif AŞ Superonline'dan aldığım fiyat. İyi mi?

çok iyi fiyat
  • 1 yılık taahhütüm 20 gün önce bitmişti. Dün fırsat bulup ttnet ofisine gittim.
    İkna dan sıra aldım ve sıram gelene kadar forumdan bu sayfayı geriye dönük olarak okudum karşıma ne çıkarsa ne diyeyim diye avantajları inceledim.
    Sıram gelince taahhütümün bittiğini yeni kampanyaları öğrenmek istediğimi gerekirse iptal edeceğimi söyledim. Sonra bayan başladı anlatmaya öyle böyle dedim bunların yazılı olduğu bir evrak varsa onu inceleyelim. Sonra 2 sayfalık 24 ay taahhütlü kampanya dosyasını verdi. En makulu 24 ay 44 tl üstüne 10 tl telefon yani 54 tl ye geliyordu. Bende başka kampanyanız yoksa iptal edelim dedim. İptal dilekçesini verdik. Sonra hemen interneti kesmişler :) kadın yeni abonelik yaparsanız bunlardan da faydalanamzsınız vsvs dedi. İptal dilekceme yüksek taahhüt ve fiyat sebebiyle yazdım verdim.

Az önce ise aradılar ve iptal dilekcemin olduğunu ve sebebini sordular, bende uzun taahhüt süresini ve yüksek fiyatı söyledim. Kadın aynı tarifeyi 12 ay 49 tl ilk bir ay bedava olarak kullanabileceğimi söyleyince ha şimdi oldu dedim ve onayladık.
    Kıssadan hisse kapatmaya korkmayın, daha uygun tarife gelecektir. Belki bende ısrar etsem 12 ay taahhütsüz verirlerdi ama gerek yok.
    Ben sizlerin bilgilerinden faydalandım sizde benimkilerden faydalanın.
    Sağlıcakla kalın.

• geçen telekoma gittim adam bana 1 temmuzu bekle yeni kampanyalar duyurulacak dedi bende tamam dedim çıktım bekleyelim bakalım
  • Bende bugün itibari ile telefon üzerinden başvuruyu yaptım.Sonuç olarak 75 gb akk 24 mbps e kadar hipernet ilk 12 ay 49 tl sonra ki 12 ay 69 tl olarak kampanya yapıldı.Kargo ile evrakları ve modemi de göndereceklermiş bekliyorum.
    Edit: Yalın internet ücreti de 24 ay boyunca alınmayacak dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muro9358 -- 26 Haziran 2015; 13:49:35 >
  • dayanamayıp gittim telekoma ikna kampanyası adı altında sundukları sözleşmeyi ve fiyatları paylaşıyorum arkadaşlar

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statist -- 26 Haziran 2015; 16:16:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statist

dayanamayıp gittim telekoma ikna kampanyası adı altında sundukları sözleşmeyi ve fiyatları paylaşıyorum arkadaşlar

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Yalın internet ücreti alınmıyor mu bu pakette? Aynı paket bilgisini telefonda verdiler + 15 TL yalın internet ücreti olduğunu söylediler.

• @onthelastway

banada telefonda 15 tl yalın ücret var dendin sözleşmeyi yaparken sordum eğer varsa iptal edicem dedim yok dedi herşey dahil fiyat dendi. Sözleşmeyi yaptıktan sonra bir örneğini kendinize alın.
  • Statist kullanıcısına yanıt
    yalın internet kapsamında mı bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

@onthelastway

hepsi var hocam içerisinde. Bunun birde arka sayfası var onuda musait bir zamanda paylaşırım.
  • quote:

quote:

@onthelastway

hepsi var hocam içerisinde. Bunun birde arka sayfası var onuda musait bir zamanda paylaşırım.

dikkat etmemisim kusura bakmayin.

Ben daha yeni yalin ultranet aldim 35gb akk 60 lira fiyati, sizin attiginizda 75gb akk olan 60 lira. Bu ikna kampanyasi nedir acaba? biraz bilgi verirmisiniz?

• Tahhahütsüz Hipermet tarifesi varmıdır Sıfır Kullanıcı için acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

@onthelastway

dikkat etmemisim kusura bakmayin.

Ben daha yeni yalin ultranet aldim 35gb akk 60 lira fiyati, sizin attiginizda 75gb akk olan 60 lira. Bu ikna kampanyasi nedir acaba? biraz bilgi verirmisiniz?

İkna kampanyası taahhütleri bitmiş olup da artık TTNET'in kaybetmeye yakın olduğu müşterilere önerdiği paketler.

• selamlar,

ben 6 ay önce taahhüt bitiminde ıslak imzalı kapatma belgemi verdim. ancak daha sonra telefon ile dondurma yapalım dediler. şimdi hattınız açılmış ücretlendirilmeye başlanmıştır diye mesaj geldi.
    telekomu aradım tekrar gidip ıslak imzalı dilekçe vermeniz lazım dediler. teslim ettiğim modemi de vermemiş görünüyrmuşum. onu da teslim kağıdını bulup götürmem gerekiyormuş.

btk ya şikayet ettim. daha önce bu durumu yaşayan var mıdır?
  • arkadaşlar dsmarttaki taahhüdüm bitti, tivibu ve ttnete geçmeyi düşünüyorum, fiberimiz yok ama hiper var, var mı bildiğiniz iyi bi kampanya?
  • ben bugun ikna masasından 50 gk kotalı ultraneti 16ghz kadar hızlı olanı 44 tl aldım..44 tl+7 tl hat ücreti 51 tl...2 yıl taahid evrdik elbetteki..bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_247

selamlar,

ben 6 ay önce taahhüt bitiminde ıslak imzalı kapatma belgemi verdim. ancak daha sonra telefon ile dondurma yapalım dediler. şimdi hattınız açılmış ücretlendirilmeye başlanmıştır diye mesaj geldi.
    telekomu aradım tekrar gidip ıslak imzalı dilekçe vermeniz lazım dediler. teslim ettiğim modemi de vermemiş görünüyrmuşum. onu da teslim kağıdını bulup götürmem gerekiyormuş.

btk ya şikayet ettim. daha önce bu durumu yaşayan var mıdır?

Siz iptal dilekçesini verdikten sonra telefonla aradıklarında dondurma işlemini size sordular ve sizde tamam donduralim dediyseniz hattinizi acmalari doğal. Ancak teslim ettiğiniz modemin teslim edilmemiş görünmesi anormal. Umarım teslim tutanaginizi bulursunuz.

• banzar B kullanıcısına yanıt
    ıslak imzalı kağıdın fotokopisi bende neyse ki buldum.

bence buradaki hata ıslak imzalı verdiğim belgeyi sözle atlayamam. sistemde hata olduğunu düşünüyorum. bakalım BTK ne diyecek. 1 gün geçti bugün yanıt gelmesini bekliyorum.
  • TTNet'in şuanda geçerli olan UlturaNet Limitsiz paketi olan 51.90TL fiyatlı versiyonunun AKK'si kaç bilen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 808809810811812
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.