Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chaplinn Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon olayı ne oluyor... doping internet farklı bir kuruluşmu
  • ssLh kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi numaradan aradılar sizi? 0850 333 0 333 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

telefon olayı ne oluyor... doping internet farklı bir kuruluşmu

Telefonsuz internet yanı yalınnet
    evek dopıng ayrı bır kuruluş smile gibi
    ama onlarda turk telekom altyapısı kullanıyorlar dıger tum saglayıılar gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

evet hocam o numaradan ama ben onları aramadım sıtelerınden form doldurdum onlar benı aradı ve 55 60 lıralık paketler onerdıler 24 ay taahutlu bende fıyalarınız cokyuksek fılan bıraj zorlayınca gecmıs olan bır kampanyamız var sızı ona dahıl edelım dedıler

16 mbıte kadar 75 gb akk baglantı kurulum ucretı vs yok sadece ılk ay 5 tl damga vergısı olucak modemde ıstemedım bende zaten var dıye en guzel yanıda 12 ay taahutlu oması bence ınsallah pısman olmam.

bu arada sile adsl tum kampanyalarında model almak zorunda oldugumuzu ılettı olurda 24 aydan once ınternetı kapattırırsanız 150 tl modem ucretı alıcakalrmıs aman dıkkat :)
  • Arkadaşlar TTNET ofise gittim , Sadece TİVİBU cihazını getirin Modem sizde kalacak dediler , müşteri temsilcilerini arayınca ise ikisini de getirin dediler ne yapıcam ben ? İptal ettiren yok mu hiç aranızda ?

Yalnız benim ki 3'lü fırsat ! 3'lü avantaj olanlarınkini mi geri istiyorlar hem modem cihazı hem tivibu cihazını ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssLh

quote:

evet hocam o numaradan ama ben onları aramadım sıtelerınden form doldurdum onlar benı aradı ve 55 60 lıralık paketler onerdıler 24 ay taahutlu bende fıyalarınız cokyuksek fılan bıraj zorlayınca gecmıs olan bır kampanyamız var sızı ona dahıl edelım dedıler

16 mbıte kadar 75 gb akk baglantı kurulum ucretı vs yok sadece ılk ay 5 tl damga vergısı olucak modemde ıstemedım bende zaten var dıye en guzel yanıda 12 ay taahutlu oması bence ınsallah pısman olmam.

bu arada sile adsl tum kampanyalarında model almak zorunda oldugumuzu ılettı olurda 24 aydan once ınternetı kapattırırsanız 150 tl modem ucretı alıcakalrmıs aman dıkkat :)

Anladım hocam teşekkürler. Bende bu tarifeye geçmeye çalışacağım.

• Benim tahahhüt sürem de 10 gün sonra doluyordu. Yaklaşık 20dk önce hipernet 24 mbps'ye geçme düşüncesiyle telekoma gittim. (Mesai bitmişti. Normalde kapıları kapatırlar ama benim şansıma açık unutmuşlar ve de içerdeki memur da iyi niyetli biris olduğu için işlemimi yaptı.) 39+5 = 44 TL ye ikna kampanyasından yararlandım (24 ay). Yeni aldığım paket normalde 8mbit içeriyor. Memur bana 1 hafta içerisinde tüm paketler 16mbps ye çıkacak, 8 mbps iptal olacak dedi. 44 TL ye 16mbit hızınız olacak dedi. Ben de kabul ettim.

Hiper 24mbit ise 49+5 = 54 TL idi. 8 mbit fark için fazladan 10TL vermeye gerek yok diye düşündüm. Yararlandığım paketin şöyle bir avantajı da var. 24 ay tahahhüt sürem var. İstediğim zaman hipernet 24mbit e geçiş yapabilir, 49+5= 54 TL kampanyasından herhangi bir geçiş ücreti veya ceza ödemeden geçiş yapabilirim.

Şuan mevcut yaptırdığım kampanya çok iyi oldu :) Bundan önce 12 ay tahahhüt vererek 8mbit+telefon = 54 TL ödüyordum. Şimdi ise 16mbit + telefon=44 TL olacak :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ssLh

quote:

Anladım hocam teşekkürler. Bende bu tarifeye geçmeye çalışacağım.

Bu tarifeye geçebilmek için 2 defa görüşme gerçekleştirdim. Hatta sıcak fırsatlarda konusu açılmıştı. Teklifi alan arkadaşın izlediği yoldan her 2 görüşmedede özellikle 12 ay sözleşmeli istediğimi belirtmeme rağmen 12 ay için 59tl, 24 ay için 49tl teklif sundular. Bir türlü anlaşma sağlayamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KutlugKagan

Benim tahahhüt sürem de 10 gün sonra doluyordu. Yaklaşık 20dk önce hipernet 24 mbps'ye geçme düşüncesiyle telekoma gittim. (Mesai bitmişti. Normalde kapıları kapatırlar ama benim şansıma açık unutmuşlar ve de içerdeki memur da iyi niyetli biris olduğu için işlemimi yaptı.) 39+5 = 44 TL ye ikna kampanyasından yararlandım (24 ay). Yeni aldığım paket normalde 8mbit içeriyor. Memur bana 1 hafta içerisinde tüm paketler 16mbps ye çıkacak, 8 mbps iptal olacak dedi. 44 TL ye 16mbit hızınız olacak dedi. Ben de kabul ettim.

Hiper 24mbit ise 49+5 = 54 TL idi. 8 mbit fark için fazladan 10TL vermeye gerek yok diye düşündüm. Yararlandığım paketin şöyle bir avantajı da var. 24 ay tahahhüt sürem var. İstediğim zaman hipernet 24mbit e geçiş yapabilir, 49+5= 54 TL kampanyasından herhangi bir geçiş ücreti veya ceza ödemeden geçiş yapabilirim.

Şuan mevcut yaptırdığım kampanya çok iyi oldu :) Bundan önce 12 ay tahahhüt vererek 8mbit+telefon = 54 TL ödüyordum. Şimdi ise 16mbit + telefon=44 TL olacak :D

yarın telekoma gidip şansımı bir de ben deneyeyim.İptal bölümüne gidiyoruz ve iknadan yararlanmak istiyoruz diyoruz:) 39+5TL olanı önümüze sürmelerini bekliyoruz.Sürmezlerse zorla sürdürtüyoruz :) Telefon 1 yıl olmasa çok iyi ama işte internet 2 yıl telefon 1 yıl :(

• fatura kesim tarihi ne zamandı arkadaşlar? yeni pakete o güne yakın zamanda geçelim de fazladan 1 aylık ücret istemesin ttnet bizden :) Şimdi aklıma geldi.Bu ttnet bizi çok oyuyor nasıl olsa.Hiç olmazsa bir nevi bu yöntemlerle kendimizi tatmin edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

fatura kesim tarihi ne zamandı arkadaşlar? yeni pakete o güne yakın zamanda geçelim de fazladan 1 aylık ücret istemesin ttnet bizden :) Şimdi aklıma geldi.Bu ttnet bizi çok oyuyor nasıl olsa.Hiç olmazsa bir nevi bu yöntemlerle kendimizi tatmin edelim

Tahahhütünüz bittiği an gitmenize gerek yok. Son 1 ay kala işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca ben bu kampanyayı bilmiyordum. Hipernet için gitmiştim. Sağolsun memur bey iyi niyetli idi herşeyi açıkladı. Beni 39+5 için İKNA etti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KutlugKagan -- 21 Nisan 2014; 19:35:39 >
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Ben o telefonun 12 ay sonraki fiyatını da sordum. Ya 5 TL ya da 7 TL olur öyle çok artmaz dedi. Hatta geçen sene 7 TL idi bu sene 5 TL oldu dedi. O yüzden 12 ay sonraki telefon faturası için endişe etmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KutlugKagan -- 21 Nisan 2014; 19:38:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

fatura kesim tarihi ne zamandı arkadaşlar? yeni pakete o güne yakın zamanda geçelim de fazladan 1 aylık ücret istemesin ttnet bizden :) Şimdi aklıma geldi.Bu ttnet bizi çok oyuyor nasıl olsa.Hiç olmazsa bir nevi bu yöntemlerle kendimizi tatmin edelim

Tahahhütünüz bittiği an gitmenize gerek yok. Son 1 ay kala işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca ben bu kampanyayı bilmiyordum. Hipernet için gitmiştim. Sağolsun memur bey iyi niyetli idi herşeyi açıkladı. Beni 39+5 için İKNA etti :D

Hocam peki 1.yıldan sonra telefon ücreti ne kadar oluyor diye sordunuz mu? Çünkü internet 2 yıl telefon 1 yıl sözleşmede. 1.yıldan sonra telefon faturasında düdüklemesinler bizi :)

• dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajımda bu senin endişelendiğin durumu açıklamaya çalıştım. 1 sene sonra da telefon faturası en fazla 7 TL olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KutlugKagan -- 21 Nisan 2014; 19:55:45 >
  • quote:

Benim tahahhüt sürem de 10 gün sonra doluyordu. Yaklaşık 20dk önce hipernet 24 mbps'ye geçme düşüncesiyle telekoma gittim. (Mesai bitmişti. Normalde kapıları kapatırlar ama benim şansıma açık unutmuşlar ve de içerdeki memur da iyi niyetli biris olduğu için işlemimi yaptı.) 39+5 = 44 TL ye ikna kampanyasından yararlandım (24 ay). Yeni aldığım paket normalde 8mbit içeriyor. Memur bana 1 hafta içerisinde tüm paketler 16mbps ye çıkacak, 8 mbps iptal olacak dedi. 44 TL ye 16mbit hızınız olacak dedi. Ben de kabul ettim.

Dostum bende senin gibi bugün 8 mb 39+5 TL ikna kampanyasına geçtim. Tüm tarifelerin 16 Mb ya arttırlacağı konusunu bende merak ediyordum ama sormayı unutmuştum. Senin söylemen iyi oldu. Bu arada birşey merak ediyorum. TTnet online işlemler paket bilgilerimde şu an tarifem: "NETLIMITSIZ_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut)" gözüküyor. Ancak TTnet Aloya geçildiğine dair bir bilgi yok. Türk Telekom online işlemlere girdim ordada hala eski telefon tarifem olan EV Avantaj tarifesi gözüküyor. Yani TTNEt ALOya taşındığı hakkında bir bilgi yok. Sendede böyle mi acaba?

Hattın TTnet Aloya taşındığını nasıl anlayabiliriz arkadaşlar?

• quote:

Benimde netlimitsiz tam isabet taahhüt bitti ve ikna kampanyasından yaralanmak istiyorum . Önce hızı 16MBİT ultranet yükseltip taahhütsüz olarak sonra gidip ikna dan yararlanayım diye düşünmüştüm . Bana ekstra bir aylık fatura bedeline mal olurdu ama sizin aldığınız bu bilgi ile 8mbit alsakta 1 hafta sonra otomatikman 16MBİT olacaksa hemen geçmekte fayda var. Tabi bilgi gerçekten doğru ise. Taahüütü 8mbit üstünden yaptık diye 2 yıl boyunca o tarifede tutabilirler diye çekiniyorum açıkçası.

• Rebeel R kullanıcısına yanıt
    İnternet Paket Bilginiz NETLIMITSIZ_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut)
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler

WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    NETLIMITSIZ (NH)
    Aile Koruma Sifresi

TTNET Alo Paket Bilginiz TTNET Alo Konuştukça Öde_Sabit_Ucret_5TL_(12 Taahhütlü)_ikna
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler

TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    THK Erişim Ücreti
    12 Ay Ind + Cezalı

Ben de bu şekilde görünüyor. Yani 5 TL olduğu online işlem merkezinden de görülüyor..
  • intibak23 İ kullanıcısına yanıt
    TTnet'in sayfasına girince giriş paketlerinde en düşük hızın 16 Mbit olacağı yazıyor. Bu da söylenen 8mbit 'in 16 Mbit'e çıkacağını doğruluyor gibi. Ancak en kötü senaryoyu düşünüp 8 mbit'in devam ettiğini varsayarsak aylık 39TL ödediğimiz için diğer kampanyalar bizim için bir üst paket gibi olacak, sorunsuz, cezasız geçiş yapabileceğiz. Ben özellikle memura sordum; 2 sene tahahhüt veriyorum, atıyorum 2 ay sonra hipernet kampanyasına geçiş yapabilirmiyim diye. Aylık ücreti daha fazla olduğu için cezasız şartsız şurtsuz geçiş yapabileceğimi ama söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KutlugKagan -- 22 Nisan 2014; 11:26:13 >
  • Şu an HD kanalları içeren TV hizmeti de dahil internet hizmetini en uygun hangi firmadan/kampanyayla alabilirim?
  • quote:

Ben o telefonun 12 ay sonraki fiyatını da sordum. Ya 5 TL ya da 7 TL olur öyle çok artmaz dedi. Hatta geçen sene 7 TL idi bu sene 5 TL oldu dedi. O yüzden 12 ay sonraki telefon faturası için endişe etmeye gerek yok.

Öyleyse hiç diğer firmaların kampanyasına bakmaya gerek yok.Biz gidelim hemen ikna olup gelelim.Önümüzdeki sezonlarda başka takımlara bakarız :) Bilgi için sağ ol hocam.Aklımda 1 yıllık sözleşme vardı ama bu bilgiden sonra 2 yıla ikna oldum gibi
  • 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.