Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 ay taahhut vermek istemeyenler benim gibi 12 ay 44 tl alabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün doping'de kampanya aylık 45TL idi. Bugün 50 TL olmuş :) Vatana millete hayırlı olsun.Düşüneyim derken biraz fazla düşünmüşüz.
    Şuan geçilebilecek kampanyalar sanırım şunlar:
    Dsmart da ayda 44TL'ye 24 ay taahhüt ile + D-Smart Blu 3 ay hediye. (bu gün son gün)
    ttnet (ne kadar soğuk dursam da ) 2 yıl taahhüt 8mbit net limitsiz 39 + 5 telefon devam ediyor / ikna kampanyası

Siz olsanız hangisini seçerdiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

24 ay taahhut vermek istemeyenler benim gibi 12 ay 44 tl alabilir.

bu da mı ikna kampanyası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

Evet hocam iptal masasında verilen ikna kampanyasından. Bana da önce 24 ay 39 tl verdiler, taahhüt çok uzun dedim 12 ay 44 tl aldım.
  • aylık 68tl ye 16mb ultranet + Huawei HG630a marka model modem aldım sizce 24 ay tahattütlü sizce nasıl bana uygun geldiçünkü zaten aylık 70 80 gözden çıkardım komşum 5 6 senelik ttnetli 8mb ye 100gb akk li ye 80küsür tl veriyor faturasını bile gördüm
  • Tam 15 gündür ttnet aloya devir işleminin tamamlanmasını bekliyorum.Oysa 2 3 gün içinde tamamlanacağı söylenmişti
  • Sanırım en uygun fiyatı ikna kampanyaları ile alıyoruz değil mi? Şu an Tttnetdeyim. Mesela Doping'e geçmek istersem bu fiyatı alamam veya Ttnet MHden. Bir de yüksek AKK li ikna paketi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 15 Nisan 2014; 20:16:21 >
  • benim 3 fırsat paketim 5 mayısta doluyor.
    az önce MH aradım 20 mbit + telefon 66 tl dedi ama isterseniz bekleyin daha 20 gün var daha uygun bir teklifle aranabilirsiniz dedi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

Tam 15 gündür ttnet aloya devir işleminin tamamlanmasını bekliyorum.Oysa 2 3 gün içinde tamamlanacağı söylenmişti

hocam benim geçişim 40 gün sürdü şikayet etmediğim yer kalmadı deli ettiler beni resmen dalga geçerler gibi. şimdide internetim yok sokaktaki kablolarda kopma sorunu var gece kondu semti. 1 hafta öncesine aradık hala gelip yapacaklar nasıl iş yapıyorlarsa valla çok büyük sövesim var yeri değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 15 Nisan 2014; 21:38:58 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 16 mb hız,75 GB kota,49 lira kampanyam geçen ay bitmiş,Nisan ayında 72 liralık fiyata geçirmişler,Ben arayınca öğrendim.Uygun bir kampanya varmı arkadaşlar,Telefondaki elemanlardan bir çözüm bulmadım
    Uygun kampanya yoksa kapatacağım,Birde internet ucuzlayacak,dedikodusu var.24 aylık sözleşme yapmak istemiyorum,İnternetin ucuzlama ihtimali varsa,Bir kaç ay beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaca

quote:

Orijinalden alıntı: Turkhero

2 yıl taahhüt 8mbit net limitsiz 39 + 5 telefon devam ediyor. Biraz önce yaptırdım

kardeş bu kampanyadan nasıl yararlanacağım

ofise gitmene gerek yok telefonla da oluyor.
    444 0375i ara iptal bölümüne bağlan oradakilere söyle telefonda işlemi yapıyorlar ben kaç kişiye yaptım ünlü oldum telekomda
  • quote:

quote:

quote:

Evet hocam iptal masasında verilen ikna kampanyasından. Bana da önce 24 ay 39 tl verdiler, taahhüt çok uzun dedim 12 ay 44 tl aldım.

hocam, bu işlemleri telefon üzerinde halledemiyor muyuz peki? :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam, bu işlemleri telefon üzerinde halledemiyor muyuz peki? :)

Telefondan olmuyor diye biliyorum hocam. Mudurlukte iptal masasina gitmeniz gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    oluyor hocam, ben telefonla hallettim. İptal bölümüne bağlanın yeterli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

İptal talebi icin hat sahibinin gelmesi gerekiyor mu ? 6ay yuzde 50 indirimden faydalanmak istiyorum.

Hat sahibinin vekalet verdiği biri de gidebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün TELEKOM bölge müdürlüğünden HIPERNET LIMITSIZ(24Mbps ye kadar)_24 Ay Net Avantaj Kampanyasi_ikna (24 Ay taahhut) kampanyasını aldım.
    TTNET ALO SABİT ÜCRET 5 TL, İNTERNET 50 TL, TOPLAM 55 TL'ye geldi. 4 TL taksitle Zyxel modem verelim dediler ben kabul etmedim o zaman aylık toplam fatura 58 TL olur dediler.
    TTNET ALO geçiş ücreti tek sefere mahsus 10 TL .
    Yaklaşık 15 20 dakikada HİPERNETE geçiş yapılmıştı.

Modem Airties Air5650
    Buyrun buda SPEEDTEST sonuçları :)
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErselBck -- 16 Nisan 2014; 23:46:09 >

• Ben dün TTNet müdürlüğüne gittim. İptal birimi fiber internet 20Mbit için 24 ay 49TL önerdi, TTNet Alo içinse 12 ay 5TL önerdi. Burada yazılanlarla aynı yani. Ben ADSL'e geçmek istedim 39TL olana ama sizde fiber hat döşeli olduğu için geçemezsiniz dedi. Bana mantıklı gelmedi ama bir şey demedim artık. Nisan sonunda iyi bir kampanya yapılması bekleniyor dedi yetkili.

Bir de 3lü paketi rekabet kuruluna rakipleri şikayet edip kapattırmış sanırım, onu anlattılar.

Ben bir de bendeki modemin değiştirilmesini istedim çünkü 2 modem birden var birisi Ericsson'un bir diğeri de Tilgin modem. Değiştirmemiz mümkün değil dedi. Bunlar değiştirilemez mi arkadaşlar, böyle çifter çifter her yer kablo doluyor.

Bir de ben yerini değiştirmek istiyorum fiberoptik kabloyu nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mthan -- 17 Nisan 2014; 11:41:55 >
  • Herkese selam arkadaşlar , zamanında çoğu kişiyi Hipernet 3'lü fırsat kampanyasına dahil ettirmiştim , ozamanlar 3'lü avantaj yapmaya çalışıyorlardı 10 TL pahalı olan , neyse şimdi çoğu kişinin olduğu gibi benimde tahhütüm sona eriyor Bu ayın 19'unda ..

İki tane abonelik var üstüme 3'lü fırsattan , Birisinde Tivibu olmak zorunda diğerinde okadar önemli değil , daha doğrusu birisinde televizyon izlenmesi şart.. !

Çoğu ikna kampanyalarında Tivibu hizmeti geçmiyor sanırım yani bu benim için kötü bir durum.. Yoksa yanılıyor muyum ? Ben aynı kampanyayı maksimum 60 TL ücret ile ikna kapsamında tekrardan tahhüt imzayabilme ihtimalim var mı ?

Konuştukça öde + 20 MBPS internet + tivibu hizmeti satın almak istiyorum , sınır 60 Lira.. Mümkün müdür ?

Yoksa kablonete geçmeyi düşünüyorum .. Aslında kablonet daha iyi ama tekrar evrak işleriyle uğraşmak benim gibi tembele zor geliyor düşündüğümüzde mantıklı olan Türksat'ın kampanyaları , insanlar altyapısında yok diye hizmet alamıyorlarken benim var olmasına ragmen tekrar kurulum vesayire yüzünden uğraşmıyorum aslında kurul vesayire'de zor değil evde kablo tv var ama işte..

Eğer hali hazırda aldığım hizmeti alamazsam , yarı fiyatına aynı hizmeti hatta ping süresi daha iyi olan sağlayıcı ile anlaşmayı düşünüyorum.. Hatta fikir vermesi açısından kampanya detaylarını burda paylaşmak istiyorum sizinle.
    http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar

• Arkadaşlar süperonline ın fiber sınırsız + ev telefonu 100 dakika + turkcell tv aylık 50 tl lik bir kampanyası var. bunu mu önerirsiniz, yoksa ttnet in daha cazip kampanyaları var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniali

24 ay internet sınırsız 8 mbit 39
    12 ay telefon konuştukça öde 5 tl
    iyi kampanya

12.aydan sonra telefon parası ne kadar olacak peki? :)
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.