Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KayıtsızKayıtlı , Glonass Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.783
Cevap
577
Favori
2.028.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet 12 ay taahütlü.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    o kötü seneye eylülde okul var. neyse 3 ay havaya öderiz
  • Heralde telefon ve internet indirimini tam değil kısmi düşmüşler. oradan 10 lira fark oluşmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

3 lü avantaj ikna kampanyasındaki ilk faturam 63,50 TL geldi. Normal mi?
    TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSLTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda limitsiz olan pakette ilk fatura seninki gibi geleceğini, sonraki faturaların da 55tl olacağını söyledi.

• Faturada 5 TL'lik bir hata var, nereden olduğunu çözemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Bunu nereden teyit/ispat edebilirim acaba. Sanırım taahhüt bittikten sonra ki fatura gün bazlı olacak. Önceki öyle oldu diye hatırlıyorum. Ayrıca oradaki bayana ısrarla 3'lü hipernet
    tarifesi almak istiyorum ama tivibu istemiyorum dedim. Fiyat 44 lira dedi. Modemde istiyorum dedim. 200 liralık modemde size ücretsiz verilecek dedi. Umarım tekrar gittiğimde bir sürprizle karşılaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Faturada 5 TL'lik bir hata var, nereden olduğunu çözemedim.

Dostum bence ilk 5 günün faturası full paradan alınmış yani neyse artık 65/30*5 tl tarzı. Ben oradan düşünüyorum.
  • Benim TTNET sözleşmem sona erdi şuan 63 tl ödüyorum aylık.
    3 'lü paketten sadece yeni aboneler mi yararlanabiliyor? benim durumumda olanları da kapsıyormu?

tşk.
  • dippu D kullanıcısına yanıt
    mevcut taahhütü olmayan herkes katılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dippu

Benim TTNET sözleşmem sona erdi şuan 63 tl ödüyorum aylık.
    3 'lü paketten sadece yeni aboneler mi yararlanabiliyor? benim durumumda olanları da kapsıyormu?

tşk.

Telefonda sadece yeni aboneler diyorlar ama genel mudurlukte iptal bolumunden alabiliyorsunuz. Tabi fiber ya da hipernet bulunuyorsa evinizde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun 3lü avantaj ikna kampanyasi almak icin telekom bolge mudurlugune gittim.Hattimin hipernet desteklemedigi,sadece adsl alabilecegim soylendi.8 mbite kadar sinirsiz 44 tl + 5 tl ttnet konustukca ode ile birlikte aylik 49 tl 12 ay taahhut verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce aradım ttneti hattınız hipernet destekliyor dediler. Öğleden sonra gidip 3lü avantaj tarifesine geçiş yapıcam olursa
  • sonkurt kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam benide 2 gündür geçen sene işlem yaptığım bayim arıyor...

3 lü avantaj paketine 49 tl diyor.12 ay tahattütlü 20 Mb sınırsız+tivubu+konuştukça öde...ama ince bir ayrıntı var 12 ay boyunca tivibu 3 tl daha faturaya vergi yansıtıyor.49+3 = 52 tl sözleşme bugün bitiyor benimde.

sizin gibi bende tivubu almak istemiyorum dedim ısrarla ama genede 52 tl ödersiniz dedi.

Airties modem sözleşme sonunda bende kalıyor fakat tivubu geri iade veriliyor sözleşme dewam etmezse.

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    3 lü avantajı size ne kadara verdiler hocam 49 + 3 = 52tl tivubu bağlantı ücretiyle birlikte mi?

• ismail671 kullanıcısına yanıt
    52TL olacaktır dediğiniz gibi. Henüz gidip görüşmedim sadece telefondan hattımın hipernet destekleyip desteklemediğini sordum.

Bu arada Tivibuda HD kanallar var mı tarife dahilinde verilen pakette ?
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    hocam sen çözemediysen ttnet hiç çözemez...teknik servis elemanları sıfır bilgiye sahip 2 kabloyu birbirine bağlayamıyorlar.diğer adresime verdiğim neti 20 gündür hala bağlayacaklar.

müşteri hizmetleri dersen bağlantı ücreti kesmiş, sonra limit aşılmadan limit aşım parası kesmiş... neden kesildi diyorum evet haklısınz yanlışlık var kesilmemesi gerekiyor teknik departman hala çözecek faturayı ...anca kayıt açıp kayıt kapatıyorlar..artık bunları mahkemeye verme zamanı geldi fırsat bulamıyorum bi vakit bulsam (.......)

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    hiç kullanmadım tivubu hocam ama para veriyoruz bi zahmet hd de versinler artık...normal uydudaki hd ler kesin alınırda diğerleri hakkında fikrim yok benimde...

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

hiç kullanmadım tivubu hocam ama para veriyoruz bi zahmet hd de versinler artık...normal uydudaki hd ler kesin alınırda diğerleri hakkında fikrim yok benimde...

bizim tvnin hd alıcısında maçlarda ntvspora şifre giriyor ondan kullanırım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

su tivibuyua almayin su ttnete para vermeyin ya Digiturk super Kablo nett süper
  • merhaba arkardaslar,

Ben 2 gün önce 3`ü birarada Hipernete gectim online islem merkezinde yeni tarifemde gözüküyör ama hizimda bir degisiklik olmadi hala 8mbit baglaniyorum. Hizimin degisimesi acaba ne kadar sürüyor?
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.