H

Çavuş
09 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Spor salonunda bir cok kez duydugum ancak ne shazam ne de soundhound bulamiyor sarkiyi. Bileniniz varsa ve yardimci olursa sevinirim. Simdiden tesekkürler
http://www52.zippyshare.com/v/mszjHGjX/file.html
Merhaba arkadaslar,

Bilgisayarima yeni DDR3 ram aldim model olarak KHX1600C9D3/4GX. Bilgisayarimda CPU-Z programi actigimda ama kafam karisti, cünkü ben bu rami 1600mhz diye aldim ama programda max bandwirth 667mhz yaziyor.

Bu ram acaba kac mhz ile calisiyor bana yardimci olabailirmisiniz ekran görüntüsü asagida.

[image]
[/image][image]
[/image]
Merhaba arkadaslar, kendime Samsung S8 Plus alacagim. Telefonu aldigim dükkana göre yaninda verilen hediyeler degisiyor. Kimi magaza telefonun yaninda VR2 verirken kimisi VR3 veriyor. Bu iki VR arasindaki farklar nelerdir, VR3 almak icin fazla ödemeye deger mi ?
Merhaba Arakadaslar,

ben Cinden uydu alicisi almistim ama ptt kargoyu cine geri göndermis. Bende bunun üzerine aliexpressde dispute actim ve neredeyse 4 gündür hicbir gelisme yok. Acaba bu dispute islemleri nekadar sürüyor? yardimci olabilirseniz sevinirim.
Merhaba Arkadaslar,

Ben AMD AM3 938Pin islemci icin Sogutucu almak istiyorum ama bu konu hakkinda hicbir bilgim yok acaba bana yardimci olabilirmisiniz?
fiyat icin max:100 TL düsünüyorum Bilgisayar kasasi büyük yer olarak problem olmaz.
Merhaba Arkadaslar,

Denon AVR-1611 model bir Amfi aldim simdi de yanina bir 5+1 hopörler sistem almak istiyorum acaba ne tercih edersiniz?

Bütce : 1000 TL
Merhaba Arkadaslar,

Ben Uydunete gecip Internet ve Telefon hattimi iptal ettirmek istiyorum.

Acaba Türkiye bana bir Telefon Numarasi verebilecek bir Voip Sitesi veya Firmasi söylebilirmisinz?

Tabiki bana verdigi Numarasi türkiye numarasi olmasi gerek aylik üyelik de olabilir.
Merhaba Arkadaslar,

Bu sabahtan beri Pirelli Modeminde LAN cikislari calismiyor hepsinde Down yaziyor ne yapacagimi bilmiyor Wireless ise calisiyor ama bana Lan lazim oldugu icin bu sorunu cözmem lazim Resim cekip de yükledim.

Yardimci olursaniz cok sevinirim.

benim bir sorum olacakti..yakin zamanda aldigim laptopumun gereksinimleri yeni oyunlara yetmedigi icin ekran karti ve islemcisini degistirmek istiyorum. Fakat böyle bir sey mümkün mü bilmiyorum. Eger mümkünse ekran kartini ve islemciyi nasil degistirebilirim?

simdiden tesekkürler
Arkadaslar ben kendime yeni bir Wireless Modem almak istiyorum fakat hangi model iyi hangi model kötü
oldugu hakkinda bilgim yok eger bana wireless modem tavsiyesinde bulunursaniz size cok Tesekkür edecegim.

modem istedigim özllikler :

- Voip özelligi olmasi

- Fiyat olarak en fazla 150 TL olmasi

Simdiden Tesekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 231
İkinci El Bölümü Mesajları: 85
Konularının görüntülenme sayısı: 20.655 (Bu ay: 282)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.