Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET TAM İSABET KAMPANYASI Ankara içinde geçerli midir arkadaslar?
  • Beni 2 gün önce arayıp "2 ay bedava, 10 ay 39 TL, 24 ay taahhüt zorunluluğu" teklif ettiler, bende bilinçsizce kabul ettim. Resmen kazıklandım. Bunu iptal ettirip bende ilk sayfadaki üyeliklerden birine geçebilirmiyim? Bilen birisi lütfen cevap yazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

Beni 2 gün önce arayıp "2 ay bedava, 10 ay 39 TL, 24 ay taahhüt zorunluluğu" teklif ettiler, bende bilinçsizce kabul ettim. Resmen kazıklandım. Bunu iptal ettirip bende ilk sayfadaki üyeliklerden birine geçebilirmiyim? Bilen birisi lütfen cevap yazsın.

Gidin hemen iptal ettirin, ceza falan derlerse cayma hakkım yok mu, T.H.Heyetine falan giderim diyin. İki gün olmuş ne cezası olsun ki? Olmadı ilk sayfadaki fırsatlardan birine geçirsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacardian

TTNET TAM İSABET KAMPANYASI Ankara içinde geçerli midir arkadaslar?

Aslında tüm iller için geçerli hocam ancak bayiler vermiyor bu kampanyayı. Telekom müdürlüğünden aldım "Tam İsabet" kampanyasını. Hattım aktif şu an kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Beni 2 gün önce arayıp "2 ay bedava, 10 ay 39 TL, 24 ay taahhüt zorunluluğu" teklif ettiler, bende bilinçsizce kabul ettim. Resmen kazıklandım. Bunu iptal ettirip bende ilk sayfadaki üyeliklerden birine geçebilirmiyim? Bilen birisi lütfen cevap yazsın.

Gidin hemen iptal ettirin, ceza falan derlerse cayma hakkım yok mu, T.H.Heyetine falan giderim diyin. İki gün olmuş ne cezası olsun ki? Olmadı ilk sayfadaki fırsatlardan birine geçirsinler.

Yarın gidiyim, bu Türk Telekom binalarımı bakıyor internete? Özelleştirilmişti sanırım, en son 7-8 sene önce gitmiştim Türk Telekoma. Birde internet benim üzerime değil, bir sorun olmaz değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Yarın gidiyim, bu Türk Telekom binalarımı bakıyor internete? Özelleştirilmişti sanırım, en son 7-8 sene önce gitmiştim Türk Telekoma. Birde internet benim üzerime değil, bir sorun olmaz değil mi?

Hat senin üzerine değilse daha iyi. Hat sahibi gitsin ben taahhüt vermedim desin ve işlemlerinizi kolayca halledin. Hat sahibi gitmesi şart.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hat senin üzerine değilse daha iyi. Hat sahibi gitsin ben taahhüt vermedim desin ve işlemlerinizi kolayca halledin. Hat sahibi gitmesi şart.

Zaten telefonda ben konuştum, hat sahibi değil. Babam hayatta gitmez oraya.

• izmit telekom'a gitme vakti gelmiş o zaman.telefon için 15-20 tl. 6 gb limitli net için hep limit aşımlı (geçen ay 80, bu ay 45 tl) ödeme yapıyoz.İNTİKAM VAKTİ GELDİ TELEKOM. (izmit de bu iş yapan var mı bu arada ? )
  • Arkadaşlar bu arada download hızınız kaç sizin? Benim hız düşmeden 500, düştükten sonra 350 kb/s oluyor. Arkadaşlarımla karşılaştırınca çok düşük.
  • Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.

Henüz ilk faturalar gelmedi. Siteyeye bakmayın siz, TTNet'te söylenene bakın. Telefonu TTNet'e taşıyıp 12 ay taahhüt verildiğinde sabit ücret gelmeyecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.

Henüz ilk faturalar gelmedi. Siteyeye bakmayın siz, TTNet'te söylenene bakın. Telefonu TTNet'e taşıyıp 12 ay taahhüt verildiğinde sabit ücret gelmeyecek.

ben fatura ödemeye gittiğimde ayriyetten sordum 12 ay yok dedi. yani bir yerde gözüme çarpmıştı ay içersinde karşı tarafa arama yaptığınızda 15tl sabit ücret var diye lakin oda yalan

• quote:

Arkadaşlar bu arada download hızınız kaç sizin? Benim hız düşmeden 500, düştükten sonra 350 kb/s oluyor. Arkadaşlarımla karşılaştırınca çok düşük.

bn int birşey indirirken eskiden 500 leri görürken artık hayal oldu 100 ü geçsem kafi tabi bunda free downloandlarında payı vardır diye düşünsemde torrentlerdede farkı yok 130 falan ama eskiden free olarak indirsemde 500 ü görürdüm bea!
    bnm birde 8mpbs değilde 8mpbs'e kadar 8 i desteklemiyor apartman.
  • Benim 16MBit ultraNet limitsiz tarifesindeyim. Modem arayüzünde görünen hızım 799/14333
    Download 1.4mb civarı.
    Mesela internet download manager ile youtubeden indirme yaptığımda 1.4mb ile 1.7mb arasında değişiyor hızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Benim 16MBit ultraNet limitsiz tarifesindeyim. Modem arayüzünde görünen hızım 799/14333
    Download 1.4mb civarı.
    Mesela internet download manager ile youtubeden indirme yaptığımda 1.4mb ile 1.7mb arasında değişiyor hızım

Hocam 16 Mbit net limitsiz için ne kadar ödüyorsunuz? Biz en son 59 mu ne ödüyorduk ama download hızı 340-350 kb/s. Hiç memnun değilim.
  • şuan sınırsız internet + modem alabileceğim en uygun tarife hangisi??
  • quote:

quote:

Benim 16MBit ultraNet limitsiz tarifesindeyim. Modem arayüzünde görünen hızım 799/14333
    Download 1.4mb civarı.

Hocam 16 Mbit net limitsiz için ne kadar ödüyorsunuz? Biz en son 59 mu ne ödüyorduk ama download hızı 340-350 kb/s. Hiç memnun değilim.

Hocam normal fiyatı 64TL ama ocaktan itibaren 67TL. Tabiki şu anda %50 indirim akmpanyasından yararlanıyorum. 32TL ödüyorum.
  • arkadaslar mrb smile da taahhutum bitti yeni kqmpanya da sunmadilar. 59 tl geliyor aylik. yeni aboneler icin nasil bir yol izlemek gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Download 1.4mb civarı.

Hocam normal fiyatı 64TL ama ocaktan itibaren 67TL. Tabiki şu anda %50 indirim akmpanyasından yararlanıyorum. 32TL ödüyorum.

Peki download hızı kaç? Maksimum kaçı görüyorsun torrentte vb sitelerde?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Download 1.4mb civarı.

Peki download hızı kaç? Maksimum kaçı görüyorsun torrentte vb sitelerde?

Hocam üstte yazdığım gibi. piratebaydan torrent indirdiğimde 1.4mb civarı oluyor. Torrentte kaynak sorunu yoksa böyle oluyor. idm de ise 1.4 ile 1.7mb arası değişiyor.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.